quote:Dank je wel.
quote:Ik kan alleen terug vinden dat de duik en demonteer groep is opgegaan in de maritieme EOD, in principe is het natuurlijk wel explosieven opruiming.Op vrijdag 29 oktober 2010 00:21 schreef Vronsky het volgende:
Maar werkt de EOD juist niet veel samen met de mijnendienst?
quote:Oja, dat was ik even vergetenOp vrijdag 29 oktober 2010 00:20 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Nee, jij kunt een paar inbrekers best aan.
quote:Srry, bedoelde het niet zo.. bedoelde dat het gelijk is aan en dat je dus redelijke carriere kansen hebtOp vrijdag 29 oktober 2010 00:07 schreef jankaas020 het volgende:
@iska
HTD is LTZ1, bij mijn weten, ook op de LPD's, en een TD'er kan nooit een Commandant van een schip worden, dat zijn altijd OD'ers.
Zeedienst lijkt mij ook redelijk verzadigt, zat net ff bij werkenbijdemarine.nl te kijken voor hoelang je moet tekenen voor wachtsofficier (vrij lang, bij mijn weten), vers van het VWO zit je sowieso 5 jaar in opleiding.. Grappig trouwens dat de premie voor een onderofficier TD hoger is dan die voor een wachtsofficier!
quote:Gaat de goede kant opOp vrijdag 29 oktober 2010 00:13 schreef Vronsky het volgende:
Ik vind dat er veelste veel vloot-fappen gebeurt in DEF.
Dat hoort niet..
quote:Sommige alleen wat meer voor- dan nadelenOp vrijdag 29 oktober 2010 00:16 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Ik wil in principe ook bootjevaren, maar ik vind dat alle krijgsmachtonderdelen hun eigen charme hebben. En ieder onderdeel heeft zijn eigen voor- en nadelen!
quote:Weltrusten EllaN. En alles zal reg kom.Op vrijdag 29 oktober 2010 00:32 schreef EllaN het volgende:
[..]
Oja, dat was ik even vergeten![]()
.
Trusten iedereen!
Ik begin paranoid te worden, want ik denk dat ik iemand aan onze deur hoor.
quote:Haha ik hou je nog even gezelschap hoor. Even tot rust komen voor ik ga slapenOp vrijdag 29 oktober 2010 00:35 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Weltrusten EllaN. En alles zal reg kom.
quote:Slaap zachtOp vrijdag 29 oktober 2010 00:24 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Whehehe... moet echt lachen om jouw woordkeuze
En dan nog heb ik een paar jaar om me echt te oriënteren...
Maar ik ga slapen allemaal... slaap lekker iedereen!
quote:Maritieme EOD-Compagnie (MarEODCie) en de DDGOp vrijdag 29 oktober 2010 00:30 schreef Vronsky het volgende:
En naar mijn weten is dat weer opgegaan in het EOC of zoiets aparts?
quote:Ah gezellig. Zullen we dan zo samen naar de World Series kijken?Op vrijdag 29 oktober 2010 00:36 schreef EllaN het volgende:
[..]
Haha ik hou je nog even gezelschap hoor. Even tot rust komen voor ik ga slapen. Ik ben echt een schijterd wat dat betreft
.
quote:Ik ben bereid het een kans te gevenOp vrijdag 29 oktober 2010 00:38 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
Ah gezellig. Zullen we dan zo samen naar de World Series kijken?
quote:Waar kijken jullie dat?Op vrijdag 29 oktober 2010 00:38 schreef EllaN het volgende:
[..]
Ik ben bereid het een kans te geven. Hoe laat begint het?
-edit half 2 pas. Tegen die tijd hoop ik wel te slapen
. Ik ben even moed aan het verzamelen om de deuren van de kamers open te trekken waar ik geluid dacht te horen.
quote:Heel veel succes morgen en op ESPN America. Nummer 412 van Ziggo
quote:Een aansteker en een zaklamp en hairspray is al een goede verdediging in het donker.Op vrijdag 29 oktober 2010 00:38 schreef EllaN het volgende:
[..]
Ik ben bereid het een kans te geven. Hoe laat begint het?
-edit half 2 pas. Tegen die tijd hoop ik wel te slapen
. Ik ben even moed aan het verzamelen om de deuren van de kamers open te trekken waar ik geluid dacht te horen.
quote:Ik via internet.
quote:
quote:Ik heb heel hard gehoest, heel hard tegen mijn kat gepraat alsof het een grote hond is en de tv aangezetOp vrijdag 29 oktober 2010 00:42 schreef Clan het volgende:
[..]
Een aansteker en een zaklamp en hairspray is al een goede verdediging in het donker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |