quote:Als koffie-addict?Op woensdag 27 oktober 2010 08:44 schreef Solique het volgende:
[..]
Altijd lekker
Weekendje zonder is toch wel te overleven.
quote:Wokkie
quote:Tja, een keer in de zoveel tijd afwisseling.Op woensdag 27 oktober 2010 08:46 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Als koffie-addict?
Ik heb me vermaakt met latte macchiato's in een theeglas
quote:Geen probleem hoor, maar ben blij dat ik weer van mijn eigen koffie kan genietenOp woensdag 27 oktober 2010 08:48 schreef Solique het volgende:
[..]
Wokkie
[..]
Tja, een keer in de zoveel tijd afwisseling.
quote:Dat zal best, oud en vertrouwd natuurlijk.Op woensdag 27 oktober 2010 08:51 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Geen probleem hoor, maar ben blij dat ik weer van mijn eigen koffie kan genieten
quote:Goedemorgen Kuuk
quote:Haai Solleke.
quote:Alweer, je had vanmorgen al een goed ontbijt op.
quote:Op woensdag 27 oktober 2010 07:35 schreef Panda72 het volgende:
Goedemorgen lieve fokkertjes![]()
Iemand een lekker ontbijtje?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Ik ook! Ik ga zo maar es beginnen met m'n peperkoekje.
quote:met 2 kinderen om je heen kan je een hele hoop doenOp woensdag 27 oktober 2010 09:03 schreef LovelyLady het volgende:
Ik ga aan de slag... wil eigenlijk een hoop doen, eens kijken of dat kan met 2 kinderen om mij heen
quote:Gespannen. Vandaag en wellicht morgen horen onze managers of zij mogen blijven. Sfeer is best vreemd. Normaal zijn veel mensen tegen hun bazen maar die hier zijn top en hoop dat ze allemaal mogen blijven.
quote:Een appel!
quote:Vertel wat zat/zit er op jouw bammetjesOp woensdag 27 oktober 2010 09:45 schreef Trevland het volgende:
[..]
Ik heb net mijn bammetjes op maar heb keuze zat uit soorten
quote:Had er net 2 met hagelslag en 1 met pindakaas, heb er voor van middag nog 1 met pindakaas en 2 met pastaOp woensdag 27 oktober 2010 09:48 schreef Panda72 het volgende:
[..]
Vertel wat zat/zit er op jouw bammetjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |