quote:Echt wel!Op woensdag 27 oktober 2010 10:57 schreef ymme het volgende:
Februari/Maart baby's zijn ook héél leuk
quote:Zo zijn we met Daan ook begonnen hoor. Steeds weer neerzetten en hij bleef steeds langer zitten en je zag 'm zijn balans gaan zoeken.Op woensdag 27 oktober 2010 14:11 schreef Keshet het volgende:
Emma blijft (soms) op haar billen zitten als ik haar neerzet. Laatst een keer een hele minuut maar meestal valt ze meteen om.
quote:Oh gezellig. PM anders ff waar jullie zitten, misschien wel heel dicht bij elkaarHappy, daar ben ik morgen ook! Veel plezier alvast!
quote:Ik moest ook ff zoeken maar als je op de smiley naast invoeren drukt krijg je ze allemaal.Op woensdag 27 oktober 2010 16:09 schreef Meimeltje het volgende:
Waar zijn de icoontjes nou gebleven, irritant deze nieuwe layout.
quote:Als hij daardoor doorslaapt zal hij het wel nodig hebben denk ik. En als je hem om 23 uur ofzo gewoon een beetje water geeft?Op woensdag 27 oktober 2010 16:42 schreef Meimeltje het volgende:
Thnx Happy!
Volgens mij had ik nog niets tegen Vlindur gezegd. Wat zullen jullie opgelucht zijn zeg!
Arme Stef, niet echt zichzelf dus. Hoop dat hij snel weer opgeknapt is.
Becky welkom hier!
Hier druk dagje gehad. Vanmorgen afscheid psz en Dyon moest dus moe. Hij was bekaf toen we weer thuiskwamen, maar aangezien er visite kwam wilde hij toch niets missen. Hij is pas half 3 gaan slapen en ligt nu dus nogsteeds te pitten.
En ik durf het bijna niet te zeggen, maar na een voeding om 23.30 uur gisteravond heeft hbij tot 06.45 uur geslapen! Misschien moeten we toch maar even die voeding 's avonds nog geven....? (alhoewel ik eigenlijk ook niet wil daar hij daar weer aan gaat wennen, maar als hij daardoor wel de nacht doorslaapt....)
quote:Water wil hij wel, maar dat vult echt niet bij hm. Ik verwacht niet dat hij daardoor door gaat slapen.Op woensdag 27 oktober 2010 16:43 schreef ymme het volgende:
[..]
Als hij daardoor doorslaapt zal hij het wel nodig hebben denk ik. En als je hem om 23 uur ofzo gewoon een beetje water geeft?
quote:Afscheid vond hij erg spannend, maar het was leukOp woensdag 27 oktober 2010 16:50 schreef Marlinde het volgende:
Hoe was het afscheid op de PSZ?
Zou Tessa ook al rozijntjes mogen?
En hoe doen jullie het met het eten, brood pakt Tessa zelf, maar banaan bv dat glijd elke keer door dr vingertjes. Voeren jullie je kindje dan?
Fruit krijgt ze hier 1 keer per dag, maar ze krijgt 2 stuks. Vind dat dan wel genoeg
quote:Banaan kan je in de schil geven.Op woensdag 27 oktober 2010 16:50 schreef Marlinde het volgende:
Hoe was het afscheid op de PSZ?
Zou Tessa ook al rozijntjes mogen?
En hoe doen jullie het met het eten, brood pakt Tessa zelf, maar banaan bv dat glijd elke keer door dr vingertjes. Voeren jullie je kindje dan?
Fruit krijgt ze hier 1 keer per dag, maar ze krijgt 2 stuks. Vind dat dan wel genoeg
quote:gheghe, met soepstengels hebben wij de reis naar frankrijk overleefdOp woensdag 27 oktober 2010 17:25 schreef Marlinde het volgende:
Octo na jouw verhaal over Hannah en de rietbeker ben ik die middag meteen naar de Hema gegaan om m te halenIk 'durfde' het alleen nog niet aan, omdat ik dacht dat ze het toch nog niet zou snappen. Gisteren voor de gein uit de kast gehaald en na eerst wat in het flesje te hebben geknepen zodat er water in dr mondje kwam snapte ze het gewoon
![]()
Hoe doe je dat dan met avondeten uit het knuistje? Worteltjes etc snap ik wel, maar bv spaghetti of aardappels?
Ga morgen ook maar eens soepstengels halen, ben benieuwd wat ze ervan vind
quote:Ja, helaas bezit ik het zwets-gen niet...Op woensdag 27 oktober 2010 21:00 schreef Claudia_x het volgende:
Maar jij was zo druk met verhuizen, Aoraki! Ik heb ook het idee dat ik Thomas niet zo goed 'ken'! Misschien ontbreekt het je aan het zwets-gen.
Het lijkt me ook wel weer fijn dat hij zo voorzichtig is. Zoals ik al zei heeft Ivan maar een paar roekeloze dagen gehad en ik vond dat helemaal niks. Nu doet hij ook nog wel eens wild als hij manisch is. Dan rent hij bijvoorbeeld zo'n beetje langs de bank en kan ik vantevoren al zien waar hij allemaal over gaat struikelen (een dekentje, mijn sloffen, de poes). Maar hij vangt zichzelf dan op en krabbelt weer snel onverstoorbaar overeind en gaat enthousiast verder met zijn 'missie'. Het is dus niet echt roekeloosheid.
quote:Nee! Ik zie rozijntjes nooit terug (ieew wat klinkt dat goor) wel groene poep van de sperzieboontjesprut van de Universiteit, was inderdaad gewoon dezelfde voeding als wat hij daar 6mnd geleden kreeg, net soep zo glad.Niet dat het Wolf wat uitmaakte hoor, die at gewoon het schaaltje (=2 kleine potjes) leeg met smaak hahaOp donderdag 28 oktober 2010 10:47 schreef Twinkly het volgende:
Poppejans, had Wolf vanmorgen ook zulke creatieve poep met gewelde rozijntjesStinken joh!
En Wolf was toch echt wel wat zwaarder, dus we hadden het toch goed gevoeld!
quote:Wat leuk om te zien! Zo een heb ik er ook:Op donderdag 28 oktober 2010 08:43 schreef Aoraki het volgende:
Maar speciaal voor jou: Thomas 2 maanden oud, hij kon net zijn hoofd optillen en dat vond ik zo knap! (ik was opzoek naar deze foto en kwam ook die van zijn eerste maand weer tegen. OMG wat was hij klein)
[ afbeelding ]
quote:Haha, leuk zijn die dingen. Ik vind de afweging 'ga ik dat lopend of kruipend doen' ook zo grappig.Dat is grappig, dat langs de bank rennen. Thomas doet dat ook, maar ligt er een kussen voor zijn voeten (die hij net zelf van de bank heeft getrokken), dan gaat eerst een handje naar beneden om het kussen te pakken en weg te gooien (ander handje blijft op de bank), dan pakt hij de bank weer vast en gaat weer verder. Heel snel gaat het niet, maar het is wel schattig om te zien. En vooral knap dat hij het snapt dat hij er anders niet door kan.
quote:Zit hij daarmee voor zijn leeftijd ongeveer op het gemiddelde? Hij was toch best zwaar? Ivan was bij het vorige consultatiebureaubezoek ongeveer even oud als Stef nu is en toen was hij al over de 11 kilo heen.Op donderdag 28 oktober 2010 10:15 schreef Incantrix het volgende:
Mijn moeder heeft Stef vandeweek met kleding en al op de weegschaal gelegd bij de dierenarts en daar was hij 10.3 kg, terwijl hij de laatste keer bij het CB 10.22 woog.. Ik denk dus dat hij is afgevallen, maar qua lengte is hij gewoon doorgegroeid volgens mij. Nouja, we zien wel.
quote:Oh, crap.. Dit klinkt nogal als hetgeen dat Stef had de afgelopen dagen.. Arm ding! Beterschap lieve Rienk! Sorry..Op donderdag 28 oktober 2010 16:34 schreef Vlindur het volgende:
Fijn dat het met Stef beter gaat en die curves! Wow!![]()
Rienk is ziek![]()
[ afbeelding ]
39.4 en niks is leuk meer. Zaterdag gaan we dus niet naar de Urechtmeet en dat vind ik echt jammer. Maar goed, als Rienk andere kinderen zou aansteken zou dat ook zonde zijn. Dus dan kies ik er voor om niet te komen. Jammer hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |