quote:Nou dan gaan ze helemaal los want dan zijn ze meteen nieuwsgierigOp dinsdag 26 oktober 2010 17:16 schreef Sinnie het volgende:
Waarom zeg je dan niet gewoon 'goed'? Lekker compact en duidelijk en het is een gesloten antwoord.
quote:Jezus, met wat voor mensen ga jij om dan. Als je gewoon 'goed' zegt moet er geen ruimte zijn voor nog meer vragen.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:17 schreef Arolsen het volgende:
[..]
Nou dan gaan ze helemaal los want dan zijn ze meteen nieuwsgierig
quote:Collega's, familieleden, oud klasgenoten...Op dinsdag 26 oktober 2010 17:19 schreef Sinnie het volgende:
[..]
Jezus, met wat voor mensen ga jij om dan. Als je gewoon 'goed' zegt moet er geen ruimte zijn voor nog meer vragen.
quote:Ah, wat nou als je zegt dat je vriendin chlamydia heeft en dat je daarom weg bent gegaan? Dat lijkt me toch niet uitnodigend voor meer vragen + ze weten dat je beschikbaar bentOp dinsdag 26 oktober 2010 17:22 schreef Arolsen het volgende:
[..]
Collega's, familieleden, oud klasgenoten...
Meestal dat soort types
quote:Als het je oma is die het vraagt zeg je dan ook;Op dinsdag 26 oktober 2010 17:31 schreef Eenskijken het volgende:
gewoon zeggen: 'Rustig ouwe, je weet toch'.
Ben je meteen klaar
quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 17:30 schreef afcajos het volgende:
Eeuwige vrijgezellen die daar op antwoorden: "JA HAHA NOG STEEDS VRIJGEZELLIG HÈ!! HAHAHAHA"
quote:Dus je familie moet jou vooral wél pijpen begrijp ik?Op woensdag 27 oktober 2010 11:47 schreef MinatoNamikaze het volgende:
beter zeg je gewoon, is dit verzoek om me te komen p*jpen mits het je famillie is
quote:En ondertussen:Op dinsdag 26 oktober 2010 17:30 schreef afcajos het volgende:
Eeuwige vrijgezellen die daar op antwoorden: "JA HAHA NOG STEEDS VRIJGEZELLIG HÈ!! HAHAHAHA"
quote:Op woensdag 27 oktober 2010 12:19 schreef Northside het volgende:
Zeggen dat je een vriendin had maar dat die pas is overleden en dat je daar liever niet over wil praten. Denk niet dat ze je het nog een keer vragen.
quote:Tuurlijk mijn oma is chill.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:32 schreef daruk het volgende:
[..]
Als het je oma is die het vraagt zeg je dan ook;
RUSTIG OUWE!!!, je weet toch.
quote:AAH MIJN OGENOp dinsdag 26 oktober 2010 17:28 schreef dandybleu het volgende:
ja Ts je moet in idergeval aangeven dat je het niet fijn vind om elke keer dezelfde vraag te horen
ja soomige mensen zijn oostindidch doof ( rasistisch want oostindiers zijn helemaal niet doof ) ja dus dan moet je wel tien keer herhalen dat je het niet fijn vind
quote:Niet weten van de originele opzet van de Nachtbaggermeet. Niet weten van termen als wingman en een-HappyBob-doen.Op woensdag 27 oktober 2010 19:46 schreef IkBenEenStoner het volgende:
Oeh, de Fok! kanslozen-meet
Ik ben tot nu toe alleen maar teleurgesteld geweest, door toedoen van de andere kant.
quote:Ik denk meestal dan hoe het met hem gaat.. als in: gezond.. En dan vergeet ik wel eens dat ze bedoelen hoe het tussen ons is.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:20 schreef Nitrouz het volgende:
Terechte klacht, of "hoe is het met je vriendin?" als je een vriendin hebt
quote:Vergeten eten te geven
quote:Awh gossieOp dinsdag 26 oktober 2010 17:34 schreef FurtiveAffaire het volgende:
Als je verliefd bent dan vragen ze dat wel 1000x op een dag, om gek van te worden. Heb ik ervaring mee zelfs nu
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |