Ja, dat zit automatisch in het elektriciteitsnet, in alle apparatuur.quote:Op zondag 14 november 2010 17:25 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Je schreef ook ELF. Dat vergeet je natuurlijk voor het gemak even?
En die scanner bevat geen computers, geheugenchips, geen micro-electronica,.... maar wekt wel magnetische velden op ...... ...... ?quote:Op zondag 14 november 2010 17:29 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En weer een hiaat in je kennisDe computers die dat verwerken doen staan bij ons buiten de scanner ruimte.
Die onderzoeken veroorzaken geen programmering, maar dat doen de bijbehorende opgewekte EM-golven.quote:Dus ik vraag het toch nog maar, hoe denk je MRI zo goed te kunnen snappen dat je met stelligheid kan zeggen dat die onderzoeken daarin een programmering veroorzaken?
Zo min mogelijk ja. Die verweking en weergave waar jij over begon vind plaats buiten de kooi van faraday waar de scanner in staat.quote:Op zondag 14 november 2010 17:33 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
En die scanner bevat geen computers, geheugenchips, geen micro-electronica,.... maar wekt wel magnetische velden op ...... ...... ?![]()
[..]
Die onderzoeken veroorzaken geen programmering, maar dat doen de bijbehorende opgewekte EM-golven.
Even to the point voor jou bij een MRI-scan,quote:Op zondag 14 november 2010 17:39 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Zo min mogelijk ja. Die verweking en weergave waar jij over begon vind plaats buiten de kooi van faraday waar de scanner in staat.
Ik wil voor mezelf uitsluitsel hebben bij de bovengestelde 3 vragen.quote:Dus ik begrijp hieruit dat de hele scanner er niets mee te maken heeft? Waarom dan zo moeilijk doen? Waarom doen alsof het met de specs van dat ding te maken heeft? Echt logisch of consistent ben je niet bezig heMoeite het beeld voor jezelf kloppend te maken?
Het zijn 3 vragen waarop je simpel met ja of nee kunt antwoorden.quote:Op zondag 14 november 2010 17:55 schreef ATuin-hek het volgende:
Waarom moet je dat vragen, als je zulke stellige beweringen doet over MRI scanners?
Ja tuurlijk weet ik dat. Ik vraag dan ook waarom jij het moet vragen.quote:Op zondag 14 november 2010 18:00 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Het zijn 3 vragen waarop je simpel met ja of nee kunt antwoorden.
Tenminste als je het weet, en daar mag ik toch wel van uitgaan toch ?
Ik geef je nog 15 minuten om de 3 vragen te beantwoorden.quote:Op zondag 14 november 2010 18:03 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ja tuurlijk weet ik dat. Ik vraag dan ook waarom jij het moet vragen.
Jemig zeg, wat ben jij kinderachtigquote:Op zondag 14 november 2010 18:07 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ik geef je nog 15 minuten om de 3 vragen te beantwoorden.
Ondertussen zijn er al wel 3 minuten van je tijd verstreken hoor!quote:Op zondag 14 november 2010 18:10 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Jemig zeg, wat ben jij kinderachtigBang het verkeerd te hebben?
Laat ik mezelf nog maar eens quotenquote:Op zondag 14 november 2010 17:39 schreef ATuin-hek het volgende:
...
Dus ik begrijp hieruit dat de hele scanner er niets mee te maken heeft? Waarom dan zo moeilijk doen? Waarom doen alsof het met de specs van dat ding te maken heeft? Echt logisch of consistent ben je niet bezig heMoeite het beeld voor jezelf kloppend te maken?
Geef nou gewoon antwoord op zn vragen en geef het goede voorbeeldquote:Op zondag 14 november 2010 18:10 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Jemig zeg, wat ben jij kinderachtigBang het verkeerd te hebben?
Ondertussen wel meerquote:Op zondag 14 november 2010 18:10 schreef ToT het volgende:
[..]
Ondertussen zijn er al wel 3 minuten van je tijd verstreken hoor!
Vraag 1 en 3 heb ik allang beantwoord, en 2 is zo'n ontzettende open deurquote:Op zondag 14 november 2010 18:16 schreef Bastard het volgende:
[..]
Geef nou gewoon antwoord op zn vragen en geef het goede voorbeeld
Daar lijkt het idd wel op. Eens kijken wat voorn antwoord hij nu geeft, gezien de vragen beantwoord zijn.quote:Op zondag 14 november 2010 18:35 schreef ToT het volgende:
Tja het zou eerst om heel specifieke frequenties of whatever gaan. Ik vind het nu idd ook meer lijken op geheimzinnig lopen doen omdat hij zich er niet uit kan lullen.
Op één of andere manier betwijfel ik het dat ze op zijn!quote:Op zondag 14 november 2010 18:47 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Daar lijkt het idd wel op. Eens kijken wat voorn antwoord hij nu geeft, gezien de vragen beantwoord zijn.
Die 3 specifieke vragenquote:Op zondag 14 november 2010 18:49 schreef ToT het volgende:
[..]
Op één of andere manier betwijfel ik het dat ze op zijn!
Eerst werd er hier in BNW over decimatie van de wereldbevolking gesproken, maar dat lijkt nu weer helemaal van de baan te zijn. Nu lijkt het weer om absolute volledige totalitaire werelddominantie te gaan.quote:Op zondag 14 november 2010 18:51 schreef Lavenderr het volgende:
Ben ook benieuwd naar de antwoorden.
Ben nog steeds niet overtuigd dat het nut zou hebben om mensen van chips te voorzien. Zo belangrijk zijn we nu ook weer niet denk ik dan. Wat voor interesse hebben eventuele 'nieuwe leiders' in een doodgewone man of vrouw? Ja, deze mannen en vrouwen recruteren voor hun ideologie, maar als diezelfde man en vrouw niet eens wéten dat ze chips in hun lichaam hebben wat bereiken ze dan?
Kortom, ik begrijp er geen klap van.
De macht van de machthebber is het macht dat een collectief dat bestaat uit doorgaans doodgewone mannen en vrouwen.quote:Op zondag 14 november 2010 18:51 schreef Lavenderr het volgende:
Ben ook benieuwd naar de antwoorden.
Ben nog steeds niet overtuigd dat het nut zou hebben om mensen van chips te voorzien. Zo belangrijk zijn we nu ook weer niet denk ik dan. Wat voor interesse hebben eventuele 'nieuwe leiders' in een doodgewone man of vrouw? Ja, deze mannen en vrouwen recruteren voor hun ideologie, maar als diezelfde man en vrouw niet eens wéten dat ze chips in hun lichaam hebben wat bereiken ze dan?
Kortom, ik begrijp er geen klap van.
Dacht ik dat je geestelijke was, ben je boer!quote:Op zondag 14 november 2010 18:57 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
De macht van de machthebber is het macht dat een collectief dat bestaat uit doorgaans doodgewone mannen en vrouwen.
Of ze het wel of niet weten of ze een chip hebben of niet doet er eigenlijk niet zo toe. Het levert informatie op. En afhankelijk van de mogelijkheden van een chip zelfs specifieke informatie. Informatie is de bron van kennis en daarmee is het gemakkelijker de macht te krijgen of te houden. Maar wat weet ik ervan, ik betaal nog met giraal geld, grondstoffen, eieren en vee.
Ik ben van alle markten thuis! Zelfs de vismarkt!quote:Op zondag 14 november 2010 19:10 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dacht ik dat je geestelijke was, ben je boer!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |