quote:Blijft idd een hééérlijk nummerOp maandag 25 oktober 2010 13:29 schreef Da_Sandman het volgende:
ROBYN!!!,
,
!
Eén van de beste platen van de '00's.
quote:Niets aan toe te voegenOp maandag 25 oktober 2010 11:56 schreef alors het volgende:
[..]
Maar dat is met meer dingen zo hoor, in de 90s week ook allemaal 'oh dit is echt een foute plaat die ik nu ga aanvragen' ik dacht ou krijgen we de Macarena of zoiets, nee hoor gewoon een goede plaatDurven mensen dat niet te zeggen ofzo? Het is natuurlijk makkelijk afkraken dan ophemelen.
Twarres bv, vind ik ook bepaald niet kut, maar dat wordt ook altijd afgekraakt
En dan tegenover Miss Mondriool en Jacqueline doen alsof dat het beste is wat Nederland ooit heeft voortgebracht
quote:Zucht ende zwijmelOp maandag 25 oktober 2010 13:32 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Blijft idd een hééérlijk nummer. Vooral ook in de loungy uitvoering
.
quote:Yup. Zelfde als de afweging bij het wel/niet MH maken van Kane-nummers: ze worden allemaal MH gemaakt.Op maandag 25 oktober 2010 13:33 schreef Bellatrix het volgende:
Al die trage Kane nummers lijken op elkaar.
quote:Die ja
quote:Eens.Op maandag 25 oktober 2010 13:33 schreef Bellatrix het volgende:
Al die trage Kane nummers lijken op elkaar.
quote:Op maandag 25 oktober 2010 13:40 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Nee joh. Ding is al schijf geweestbij WaterstadFM.
quote:Kiest 3FM vaak een Megahit die ook Alarmschijf is, of kiest 538 vaak een Alarmschijf die ook Megahit is? Denk daar eens over na.Op maandag 25 oktober 2010 11:16 schreef alors het volgende:
[..]
Hai Domien, nu je hier toch bent: Ik snap niet dat er zo vaak gevestigde namen als megahit worden gekozen. Zo veilig allemaal en dat voor een station dat pretendeert nieuwe ontdekkingen te doen en serious talent scout. De laatste tijd is het zelf vaak zo dat 538 dezelfde alarmschijf heeft
quote:Niet reageren, Domien.. Niet reageren, Domien.. Niet reageren. Domien.Op maandag 25 oktober 2010 11:30 schreef Roel_Jewel het volgende:
"Ik mag 'm eindelijk ook draaien."
Dát maakt radio tegenwoordig zo tragisch. Laat dj's toch meer hun gang gaan.
quote:Serieus?
quote:Toch reageren.Op maandag 25 oktober 2010 11:30 schreef Roel_Jewel het volgende:
"Ik mag 'm eindelijk ook draaien."
Dát maakt radio tegenwoordig zo tragisch. Laat dj's toch meer hun gang gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |