quote:Ik begin me ook al steeds beter te voelen. Al zou mijn ex nu aankloppen en zeggen het weer te willen proberen zou ik nu zeggen dat ze weer weg mag gaan en dat het niet meer gaat werken en eerst zelf maar aan zichzelf moet werken. Lijkt me een positief punt van mezelf.Op maandag 25 oktober 2010 14:16 schreef Fellows het volgende:
Iedereen lijkt het er steeds moeilijker ermee te krijgen terwijl ik me steeds en steeds beter ga voelen.
Ik slaap goed en alles ik denk steeds en steeds minder aan haar. Wat denk ik ook andersom is.
Voor de meeste hier blijf gewoon een dagje thuis en ga lekker in bad of ga gewoon in bed en jank het allemaal van je af maar probeer het niet weg te drukken want dat komt terug.
quote:Haha dat lijkt wel op mijOp maandag 25 oktober 2010 14:44 schreef Chanson het volgende:
Ik heb nu wel zo een moment. Ik mis haar best wel en denk aan de leuke momenten. Ook al weet ik dat dit misschien beter is. Je hebt zo veel met elkaar gedeelt. Met je vriendin heb je vaak een heel erg intieme band en als het dan opeens over is spreek je diegene helemaal niet meer. Ik mis haar best wel erg. Gewoon als ze naast me zat in de auto en weer naar de McDonalds wilde. Ergens weet ik wel dat dit beter is en dat ik misschien niet haar mis maar dat ik iets mis.
Volgens mij heb ik veel fases wel weer over geslagen. Ik accepteer het ergens wel maar mis iemand om me heen en moet weer wat aan me zelfvertrouwen werken.
quote:Ik moet ook afleiding gaan zoekenOp maandag 25 oktober 2010 14:47 schreef Chanson het volgende:
Ik denk dat Bartinhoo gewoon eens wat goede afleiding moet gaan zoeken. Bart, jij hebt je fouten duidelijk gemaakt (net als ik, we hebben een enigsinds dezelfde situatie) en als de andere partij dat niet wil begrijpen of accepteren is het maar beter ook dat het over is. Stop met analyseren (heb ik ook al een week of 1,5 niet meer gedaan, nu bijna een maand over) en ga weer aan jezelf werken. Ben je aan het hardlopen? Dat helpt mij wel erg.
quote:Wat dingetjes wat ik concreet heb veranderd na de breuk. Ik ben gaan hardlopen. Probeer dat ook eens een aantal keer. Mocht het niets zijn dan ben stop je maar heb je toch afleiding gehad. Voor mij en veel andere (gehoord) werkt het heel goed. Je wordt er ook zelfverzekerder door wat je nu wel kunt gebruiken.Op maandag 25 oktober 2010 15:30 schreef Bartinhoo het volgende:
[..]
Ik moet ook afleiding gaan zoekenIs momenteel niet altijd even gemakkelijk helaas, waar iedereen bezig is met studie etc. In de zomer bel je sneller ff een paar vrienden op om op een terras te gaan zitten of te varen oid... nu is dat hier toch minder.. Doordeweeks zie ik mijn vrienden eigenlijk weinig...
quote:Je eigenwaarde.Op maandag 25 oktober 2010 18:41 schreef Fellows het volgende:
Ewh! Ik loop nu rond met de gedachte dat ik haar een stukje tekst wil smse die altijd heel veel voor ons heeft betekend en wat heb ik te verliezen? Als ik dat doe?
quote:Vooral blijven volhouden dat het je steeds minder doet, om een paar uur later weer met een wanhoopsdaad te komen om maar contact te hebben met haar. Keep up the charade, dude.Op maandag 25 oktober 2010 14:16 schreef Fellows het volgende:
Iedereen lijkt het er steeds moeilijker ermee te krijgen terwijl ik me steeds en steeds beter ga voelen.
Ik slaap goed en alles ik denk steeds en steeds minder aan haar. Wat denk ik ook andersom is.
Voor de meeste hier blijf gewoon een dagje thuis en ga lekker in bad of ga gewoon in bed en jank het allemaal van je af maar probeer het niet weg te drukken want dat komt terug.
quote:Haha die was wel heerlijk in te koppen zeker maar nonetheless totaal correct en juist geplaatst. Hopelijk ziet Fellows ook in dat hij totaal niet consequent is.Op maandag 25 oktober 2010 18:56 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Je eigenwaarde.
[..]
Vooral blijven volhouden dat het je steeds minder doet, om een paar uur later weer met een wanhoopsdaad te komen om maar contact te hebben met haar. Keep up the charade, dude.
quote:Ik kan helaas niet voor iedereen spreken maar ik doe het gewoon niet. Geen vrienden zijn en heb er totaal geen moeite meeOp maandag 25 oktober 2010 19:13 schreef GeelSuperKuiken het volgende:
Inderdaad, het heeft geen nut om vrienden te blijven met je ex. Dat zie ik nu wel in. normaal is hij na het eten altijd op msn, hij zou terug komen omdat we nog wat te bespreken hadden, maar nee bijna anderhalf uur later is hij nog niet terug, en ik ken hem en dan word de schuld altijd weer in mijn schoenen geschoven.
Ik moet het eindigen, eindigen die vriendschap want het stelt niet veel voor als het van 1 kant af komt.
Dat zie ik echt in.
Maar hoe doen jullie dat zo goed ?
Ik voel niets qua relatie meer maar qua vriendschap kan ik nu zo snel boos worden op hoe hij doet.
quote:Ik heb hetzelfde als jou gedaan. Overal weg gegooid, twitter, facebook, msn, hyves moet ik nog doen maar zit ik nooit. Heel fijn gevoel. Ik vind jou laatste zin echt een goed idee. Ga ik misschien ook wel doen. Dan kan ik het jaar helemaal afsluiten.Op maandag 25 oktober 2010 19:20 schreef Lallend het volgende:
[..]
En ach, weet ik wat ik ook kan doen op 31 december, haar nummer wel definitief verwijderen en met een schone lei in 2011 beginnen, lijkt mij wel mooi symbolisch.
quote:Ik voel me prima, maar ik vind dit een 'leuk' topic om te blijven volgen. Probeer hier en daar wat goede adviezen te geven, want ik heb zelf ook in die situatie gezeten dus ik herken het maar al te goed.Op maandag 25 oktober 2010 19:12 schreef Lallend het volgende:
Hmm en Goofy, hoe is het met jou dan? Blijkbaar gaat het jou wel goed af maar ben jij hier ook nog regelmatig te vinden.. hoe zit dit![]()
quote:Ik wou dat ik dat kon. Ik heb iemand nodig om op terug te vallen. Een emotionele steun. Maar hij is gewoon net zoals vroeger. Hij komt toch niet opdagen, toch weer de smoezen. Nu uur geleden voor het laatst wat gezegd op msn, en straks als hij dan weer "terug is" zal het wel weer zijn van "nee het is te laat nu".Op maandag 25 oktober 2010 19:20 schreef Lallend het volgende:
[..]
Ik kan helaas niet voor iedereen spreken maar ik doe het gewoon niet. Geen vrienden zijn en heb er totaal geen moeite meeIk zou zeggen probeer het ook eens een maand ofzo misschien voel je je dan wel zo goed dat je de stap door kunt zetten en het verleden te laten voor wat het is. Maar goed ik heb haar denk ik bijna 3(?) maand niet meer gesproken of gezien. Heb d'r van m'n hyves af geknikkerd, uit mijn msn gegooid. Van m'n hyves had ik verteld dat ik haar eraf had gegooid maar na 2 week was ik het op msn ook zat en gewoon geblokkeerd en huppa, delete! Niks geen contact meer.
Wel het nummer nog in m'n telefoon laten staan dan weet ik iig van wie eventueel nog wat afkomstig is als ik ineens out of the blue iets krijg. Bang hoef ik niet te zijn om haar wat te sturen aangezien ik dit echt niet ga doen dus momenteel heeft het wel voordelen maar geen nadelen![]()
En ach, weet ik wat ik ook kan doen op 31 december, haar nummer wel definitief verwijderen en met een schone lei in 2011 beginnen, lijkt mij wel mooi symbolisch.
quote:Als je nu al een tijd geen contact met haar hebt gehad zou ik het afraden. Lekker laten voor wat het is. Mijn ex is vlak voor de feestdagen jarig en die ga ik ook niet feliciteren, laat maar lekker wezen. Voor haar zal het alleen even zijn: oh hij denkt toch nog even om mijn verjaardag, nouja dankje dan maar he..Op maandag 25 oktober 2010 20:02 schreef Cocktailprikker het volgende:
Nou je weet wat ze van goede voornemens zeggen héIk stuur mijn ex iig nog een verjaardagskaart voor de jaarwisseling, ze is 2 jan jarig. Zal denk ik het laatste zijn van mijn kant uit mocht er verder niks in de huidige situatie veranderen
quote:Eens! Luister naar wijze raadOp maandag 25 oktober 2010 20:18 schreef Lallend het volgende:
[..]
Als je nu al een tijd geen contact met haar hebt gehad zou ik het afraden. Lekker laten voor wat het is. Mijn ex is vlak voor de feestdagen jarig en die ga ik ook niet feliciteren, laat maar lekker wezen. Voor haar zal het alleen even zijn: oh hij denkt toch nog even om mijn verjaardag, nouja dankje dan maar he..
En jij zit jezelf op te vreten: hoe zou ze reageren!
1 tip: laat het lekker voor wat het is en ga je gewoon bezig houden met andere dingen
quote:Goede tips, hardlopen ben ik zowat de week nadat het uitging mee begonnen. Toen nog echt om mijn hoofd leeg te maken. Trok mijn hardloopkleding aan, reed naar het bos, ging hardlopen maar ook veel wandelen met muziek op. Gewoon even tot rust komen en mijn hoofd leegmaken. Dat is inmiddels steeds serieuzer geworden en inmiddels loop ik over de 30 km per week en heb ik een dijk van een conditie en een superstrak lichaam weer. Icm fitness vind ik zelf dat ik er redelijk appetijtelijk uit begin te zienOp maandag 25 oktober 2010 18:44 schreef Chanson het volgende:
[..]
Wat dingetjes wat ik concreet heb veranderd na de breuk. Ik ben gaan hardlopen. Probeer dat ook eens een aantal keer. ...
quote:Ze heeft echt met een kerel waarmee ik vroeger mee heb gegamed en je kunt het GSK na vragen want daar heb ik het gesprek naar door gestuurt.Op maandag 25 oktober 2010 22:32 schreef goofy_goober het volgende:
En net wilde je haar nog sms'en..?Ik geloof er echt niks van. But keep fooling yourself.
quote:Ik wil jou het gesprek helemaal niet laten lezen en daar de bij waarom zou ik er in godsnaam over liegen dat mijn ex vriendin een internet boy heeft?Op maandag 25 oktober 2010 22:39 schreef goofy_goober het volgende:
Waarom zou ik dat gesprek willen lezen? Nogal kinderachtige reactie om privéchats door te sturen.
Anyway, zoals je nu doet lijk je er nog helemaal niet overheen te zijn. Dit gedrag doet me denken aan Fase 2.
quote:ehm of juist niet. Ik doe het ook, en volgens mij is dat precies waar dit topic ook over gaat. Je bespreekt je situatie over jou en je ex, daarbij vertel je ook wat je ex zegt dat is dan eigenlijk ook vrij kinderachtig? Dus ik weet niet wat jij verteld hebt in het begin over jou en je ex , maar is dat dan ook kinderachtig omdat wij dan de story weten?Op maandag 25 oktober 2010 22:39 schreef goofy_goober het volgende:
Waarom zou ik dat gesprek willen lezen? Een vrij kinderachtige reactie van jouw kant om privéchats door te sturen.![]()
Anyway, zoals je nu doet lijk je er nog helemaal niet overheen te zijn. Dit gedrag doet me denken aan Fase 2.
quote:Op maandag 25 oktober 2010 14:16 schreef Fellows het volgende:
Iedereen lijkt het er steeds moeilijker ermee te krijgen terwijl ik me steeds en steeds beter ga voelen.
Ik slaap goed en alles ik denk steeds en steeds minder aan haar. Wat denk ik ook andersom is.
Voor de meeste hier blijf gewoon een dagje thuis en ga lekker in bad of ga gewoon in bed en jank het allemaal van je af maar probeer het niet weg te drukken want dat komt terug.
quote:Op maandag 25 oktober 2010 18:41 schreef Fellows het volgende:
Ewh! Ik loop nu rond met de gedachte dat ik haar een stukje tekst wil smse die altijd heel veel voor ons heeft betekend en wat heb ik te verliezen? Als ik dat doe?
quote:Ik vraag me af waarom je dat stukje tekst aan haar wilde sturen. Om te jennen?Op maandag 25 oktober 2010 22:27 schreef Fellows het volgende:
Okeeee dit is echt te grappig voor woorden ik had mijn ex terug gevoegd en ze begon opeens te praten ik voelde er niks meer bij en opeens kwam het op haar boyfriend hahaha wat blijkt het?
Het is de jongen waar ik vorig jaar mee op een spelletje vaak mee speelde haha en hij was de enige die haar nog steunde haha nu heeft ze dus een internet relatie haha en ik wenste haar het aller beste en ze zei dat hij veel leuker knapper en grappiger was en toen kreeg ik de blok.
IK VOEL ME ECHT HEEEERLIJK AAAAH WAT BEN IK BLIJ DAT IK VAN HAAR AF BEN HAHA!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |