quote:a) ben je wel een kloon, maar ik laat je even uitsprekenOp maandag 25 oktober 2010 11:22 schreef GeenWijn het volgende:
[..]
jammer he dat ik geen kloon ben?
maar je vergeet dus wel te reageren
maar goed, blijkbaar vind jij jezelf heel belangrijk met je boekje bij de slegte en je forum over loopgraven. dat mag! maar andere mensen vinden dat een leider van een politieke partij toch echt iets meer invloed heeft op de maatschappij, goed zo?
quote:Dan moet ze zich absoluut niet, nooit meer op internet begeven..Op maandag 25 oktober 2010 11:24 schreef GeenWijn het volgende:
[..]
ja een paar dagen rust nemen van een medium waar alleen maar debielen je op een moment bestoken met grappen over kanker... ja raar zeg![]()
sommige mensen vinden grappen over kanker nou eenmaal niet zo grappig, jij misschien wel.
quote:Wel weer een echt Haags woord, dat dan weer welOp maandag 25 oktober 2010 11:24 schreef GeenWijn het volgende:
[..]
ja een paar dagen rust nemen van een medium waar alleen maar debielen je op een moment bestoken met grappen over kanker... ja raar zeg![]()
sommige mensen vinden grappen over kanker nou eenmaal niet zo grappig, jij misschien wel.
quote:a. ben geen kloonOp maandag 25 oktober 2010 11:24 schreef yvonne het volgende:
[..]
a) ben je wel een kloon, maar ik laat je even uitspreken
b) Zeg ik nu al voor de 3e keer dat ik al gereageerd heb En verder heb ik bijna m'n koffie op en gaan we er een eind aan breien.
quote:en dat bepaal jij? ze heeft gewoon een paar dagen afstand genomen, lijkt me heel gezond.Op maandag 25 oktober 2010 11:26 schreef yvonne het volgende:
[..]
Dan moet ze zich absoluut niet, nooit meer op internet begeven..
Daar kan het weleens zo zijn dat je dat tegenkomt..
quote:Ze is van GL, ze weet sowieso niets van hoe de echte wereld in elkaar steekt. Dit was duidelijk een stapje te ver voor dr.Op maandag 25 oktober 2010 11:29 schreef GeenWijn het volgende:
[..]
en dat bepaal jij? ze heeft gewoon een paar dagen afstand genomen, lijkt me heel gezond.
quote:En dan nog nog weet ze meer van de echte wereld dan de meeste FOK!kertjes.Op maandag 25 oktober 2010 11:47 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ze is van GL, ze weet sowieso niets van hoe de echte wereld in elkaar steekt. Dit was duidelijk een stapje te ver voor dr.
quote:Op maandag 25 oktober 2010 11:47 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ze is van GL, ze weet sowieso niets van hoe de echte wereld in elkaar steekt. Dit was duidelijk een stapje te ver voor dr.
quote:
quote:Touche, maar er zit wel gewoon een kern van waarheid in natuurlijk. Als je je anno 2010 nog verbaast over het feit dat mensen op Internet niet beleefd een genuaceerd reageren dan sta je buiten de werkelijkheid natuurlijk
quote:Ze kunnen er niet mee omgaan en sluiten hun ogen er vervolgens voor. Heel zwak en tegelijk typerend.Op maandag 25 oktober 2010 12:10 schreef speknek het volgende:
Halsema. Goed dat er nog wel elitaire politici zijn die zich niet wensen in te laten met de wankele moraal van het gepeupel.
quote:Tja, Halsema he. Dat zegt genoeg.Op maandag 25 oktober 2010 12:06 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Touche, maar er zit wel gewoon een kern van waarheid in natuurlijk. Als je je anno 2010 nog verbaast over het feit dat mensen op Internet niet beleefd een genuaceerd reageren dan sta je buiten de werkelijkheid natuurlijk.
quote:Je moet hier niet mee omgaan. Als die plebejers via jouw twitter een podium proberen te krijgen, sluit je het af. Laat het gepeupel het gepeupel zijn. And do not stare too long into the abyss lest the abyss stares into thee also.Op maandag 25 oktober 2010 12:13 schreef 1koffieKoekje het volgende:
[..]
Ze kunnen er niet mee omgaan en sluiten hun ogen er vervolgens voor. Heel zwak en tegelijk typerend.
quote:Ja inderdaad, het is natuurlijk elitair om weg te rennen en onder een steen te gaan zitten als politicus zijnde. En dat dan lekker gewoon voor elk onderwerp wat je niet aanstaat doen, toppie hoor.Op maandag 25 oktober 2010 12:10 schreef speknek het volgende:
Halsema. Goed dat er nog wel elitaire politici zijn die zich niet wensen in te laten met de wankele moraal van het gepeupel.
quote:Het is niet de eerste keer dat een dom en inzichtloos politicus 'het gepeupel' onderschat. Misschien dat politici eens moeten gaan nadenken voor wie ze staan, en wie hun verkiest, in plaats van te hoereren op het pluche van de Haage politiek.Op maandag 25 oktober 2010 12:15 schreef speknek het volgende:
[..]
Je moet hier niet mee omgaan. Als die plebejers via jouw twitter een podium proberen te krijgen, sluit je het af. Laat het gepeupel het gepeupel zijn. And do not stare too long into the abyss lest the abyss stares into thee also.
quote:Zoals je zelf al zei, typisch Halsema of eigenlijk links. Jaren ontkennen dat er problemen zijn en als je er dan mee wordt geconfronteerd kijk je de andere kant opOp maandag 25 oktober 2010 12:15 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja inderdaad, het is natuurlijk elitair om weg te rennen en onder een steen te gaan zitten als politicus zijnde. En dat dan lekker gewoon voor elk onderwerp wat je niet aanstaat doen, toppie hoor.
quote:Die PVV proleet stemt niet op haar. De andere twitter forty-somethings midlife crisisten wel, natuurlijk, maar die waarderen deze actie ongetwijfeld.Op maandag 25 oktober 2010 12:17 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het is niet de eerste keer dat een dom en inzichtloos politicus 'het gepeupel' onderschat. Misschien dat politici eens moeten gaan nadenken voor wie ze staan, en wie hun verkiest, in plaats van te hoereren op het pluche van de Haage politiek.
quote:Ik kan me eigenlijk best voorstellen dat Halsema een pauze neemt van Twitter door zulke kutberichten. Maar waarom moet ze dat zo officieel aankondigen?Op maandag 25 oktober 2010 12:15 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja inderdaad, het is natuurlijk elitair om weg te rennen en onder een steen te gaan zitten als politicus zijnde. En dat dan lekker gewoon voor elk onderwerp wat je niet aanstaat doen, toppie hoor.
quote:De slachtofferrol ligt haar primaOp maandag 25 oktober 2010 12:19 schreef Klaudias het volgende:
[..]
Ik kan me eigenlijk best voorstellen dat Halsema een pauze neemt van Twitter door zulke kutberichten. Maar waarom moet ze dat zo officieel aankondigen?
quote:Ergens is het net een FOK!kerOp maandag 25 oktober 2010 12:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
De slachtofferrol ligt haar prima. Zieltjes winnen dus.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |