quote:Daar hebben we emoticons voor man, daar hebben we emoticons voor
quote:Begint al goed met die vrolijke man die over een vuurtje springtOp zaterdag 23 oktober 2010 03:41 schreef raebyddet het volgende:
[..]
Daar hebben we emoticons voor man, daar hebben we emoticons voor.
Trouwens ik wist niet dat dit bestond in Nederland:
http://www.nederlandsheidendom.nl/webstek/indexA.html.
quote:Eerst wilde ik lid worden, maar toen zag ik die lettertype en dacht ik: "Nee, dit wordt 'm niet."Op zaterdag 23 oktober 2010 03:43 schreef naatje_1 het volgende:
Die naam ook, Heidendom, dat betekent dat je al weet dat je fout zit
quote:Zie onder het kopje Mythologie> Weland de wrekende smid.Op zaterdag 23 oktober 2010 03:44 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Begint al goed met die vrolijke man die over een vuurtje springt
Ze gebruiken wel de term "webstek"
quote:Dan heeft het toch ook helemaal niets meer met germaanse goden te maken?Op zaterdag 23 oktober 2010 03:47 schreef Penisbaard het volgende:
Aan paasvuren en het zonnewendfeest doen veel mensen hier in het noorden van Nederland nog wel trouwens. Nooit echt helemaal verdwenen hier.
quote:Bij het Iraanse nieuwjaar zijn paasvuren ook gebruikelijk. Zo rond 20/21 maart, begin van de lente.Op zaterdag 23 oktober 2010 03:47 schreef Penisbaard het volgende:
Aan paasvuren en het zonnewendfeest doen veel mensen hier in het noorden van Nederland nog wel trouwens. Nooit echt helemaal verdwenen hier.
quote:Heldennaam.Op zaterdag 23 oktober 2010 03:48 schreef raebyddet het volgende:
[..]
Zie onder het kopje Mythologie> Weland de wrekende smid.
Dat laatste is een plusplunt idd
quote:Dat lijkt me logisch:Op zaterdag 23 oktober 2010 03:45 schreef Penisbaard het volgende:
Ik associeer mensen die iets te veel bezig zijn met Germaans heidendom toch vaak met het nationaal-socialisme trouwens
quote:Rond 1900 maakten verschillende Duits-nationalistische verenigingen gebruik van tradities uit de Germaanse en Noordse mythologie. Vanaf de jaren 1920 gingen ook occulte groepen binnen de NSDAP gebruikmaken van de Europees Heidense symboliek. Zo bewonderde men dat in deze mythologieën de daad, eer en heldendood worden verheerlijkt. Occulte ideologen van de nazi's waren bijvoorbeeld de ariosoof Guido von List, Erich Ludendorff en - lange tijd naaste medewerker van Hitler - Alfred Rosenberg, die echter wel verklaarde: "Odin war und ist tot." Adolf Hitler is nooit aanhanger geweest van dit "vernieuwde" heidendom en keerde zich onder andere in Mein Kampf tegen het vereren van Wodan, maar ontleende volgens sommige historici er wel veel ideeën aan voor zijn eigen ideologie.
Sommige hedendaagse rechts-extremistische groeperingen misbruiken Ásatrú om hun racistische ideeën te rechtvaardigen. Onder de naam Ásatrú wordt onder meer de neofascistische Nordische Zeitung van Jürgen Rieger gepubliceerd, een orgaan van de in Duitsland gevestigde neofascistische Artgemeinschaft. Mainstream Heidendom- en Asatru-groepen keuren deze praktijken echter af en zijn daarom ook nadrukkelijk a-politiek.
quote:Ik hoop het niet. Maar je weet maar nooit, haters overal willen het volk onderdrukken en dom houden jeweettog.Op zaterdag 23 oktober 2010 03:57 schreef naatje_1 het volgende:
Zo'n topic die zo vaak een TT change heeft gehad en die 2 pagina's vol kwaliteit bevat zullen ze toch niet snel dichtgooien, toch?
quote:Bedankt voor je uitleg. Goed om te weten dat je er zélf bewust voor gekozen hebt. Volg je ook een bepaalde stroming?Op zaterdag 23 oktober 2010 04:09 schreef naatje_1 het volgende:
Alles wat ik lees, hoor of zie dat betrekking heeft tot wetenschappelijke onderzoeken bevestigt dat het Christendom de beste godsdienst is (voor mij). Door de opvatting dat god liefde is en dat je dus niet allemaal regels hoeft na te leven zorgde voor de hoofdconclusie.
quote:
quote:mn eigenOp zaterdag 23 oktober 2010 04:13 schreef raebyddet het volgende:
[..]
Bedankt voor je uitleg. Goed om te weten dat je er zélf bewust voor gekozen hebt. Volg je ook een bepaalde stroming?
quote:Moeilijk te zeggen. Gesloten ogen kunnen ook wijzen op pijn. Het lijkt mij helemaal niks namelijk.Op zaterdag 23 oktober 2010 04:13 schreef raebyddet het volgende:
[..]
![]()
Die linker geniet ervan, de viespeuk.
quote:Ik zie toch echt wel een vieze lach op haar/zijn gezicht, het is meer eenOp zaterdag 23 oktober 2010 04:26 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
Moeilijk te zeggen. Gesloten ogen kunnen ook wijzen op pijn. Het lijkt mij helemaal niks namelijk.
quote:Het is ook al zo laat, en over Iran kan ik ook geen gesprek in gang houden.Op zaterdag 23 oktober 2010 04:30 schreef raebyddet het volgende:
[..]
Ik zie toch echt wel een vieze lach op haar/zijn gezicht, het is meer eenipv
. Dit topic begint een beetje dood te bloeden
.
quote:Ja, het is echt te laat om nog een fatsoenlijk gesprek te kunnen voeren. Mijn meest zinvolle posts op dit tijdstip houden een "Op zaterdag 23 oktober 2010 04:39 schreef tho_Omas het volgende:
[..]
Het is ook al zo laat, en over Iran kan ik ook geen gesprek in gang houden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |