quote:LaatkomerOp vrijdag 22 oktober 2010 23:47 schreef Dale. het volgende:
Als iemand hier 1 valide punt kan opnoemen waarom je niet zou stoppen met roken dan rest I my case.
quote:Omdat mensen het vinden ontspannen? omdat mensen het een lekker gevoel vinden?Op vrijdag 22 oktober 2010 23:47 schreef Dale. het volgende:
Als iemand hier 1 valide punt kan opnoemen waarom je niet zou stoppen met roken dan rest I my case.
quote:En dit. Ik en anderen hebben al uitgelegd waarom mensen dingen gebruiken, lees eerst eens een topic door voor je met domme pots komtOp vrijdag 22 oktober 2010 23:48 schreef Michhas het volgende:
[..]
Laatkomer
Ga de vorige 2 pagina's maar eens doorlezen
quote:Op vrijdag 22 oktober 2010 23:54 schreef badtripbob het volgende:
[..]
En dit. Ik en anderen hebben al uitgelegd waarom mensen dingen gebruiken, lees eerst eens een topic door voor je met domme pots komt
quote:Dan heb je ook nog zon verschijnsel dat heet Luie mensen die het topic niet doorlezenOp vrijdag 22 oktober 2010 23:54 schreef badtripbob het volgende:
[..]
En dit. Ik en anderen hebben al uitgelegd waarom mensen dingen gebruiken, lees eerst eens een topic door voor je met domme pots komt
quote:Vraagje: Ben je nieuw of ben je een kloon?Op vrijdag 22 oktober 2010 23:56 schreef iKaas het volgende:
[..]
Dan heb je ook nog zon verschijnsel dat heet Luie mensen die het topic niet doorlezen
quote:Dat is dus geen valide puntOp vrijdag 22 oktober 2010 23:51 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Omdat mensen het vinden ontspannen? omdat mensen het een lekker gevoel vinden?
quote:Donder op, het gaat er wel om wat je voelt, anders zou iedereen hetzelfde zijnOp vrijdag 22 oktober 2010 23:58 schreef Dale. het volgende:
[..]
Dat is dus geen valide punthet gaat er niet om wat je voelt maar wat goed voor je is. Jij zou jezelf ook voor de trein gooien als je weet dat het moment van je dood een super lekker gevoel zou geven
?
quote:Ik ben nieuw, that's all.Op vrijdag 22 oktober 2010 23:57 schreef Michhas het volgende:
[..]
Vraagje: Ben je nieuw of ben je een kloon?Van wie ben je een kloon?
PM's zijn welkom
quote:Flikker op manOp zaterdag 23 oktober 2010 00:01 schreef iKaas het volgende:
[..]
Ik ben nieuw, that's all.
Even ontopic.
quote:Bazinga_!Op zaterdag 23 oktober 2010 00:00 schreef Michhas het volgende:
[..]
Donder op, het gaat er wel om wat je voelt, anders zou iedereen hetzelfde zijnDenk even na man, please
quote:Wat wil je weten?Op zaterdag 23 oktober 2010 00:02 schreef Michhas het volgende:
[..]
Flikker op manCrap, nu wil ik het weten ook
Ff banmeldtopic checken
quote:Ik maak daar ook een goede afweging tussen. Het gaat erom hoe lekker iets is en hoe vaak/veel je moet gebruiken voordat er pas echte nadelen te merken zijn.Op vrijdag 22 oktober 2010 23:58 schreef Dale. het volgende:
[..]
Dat is dus geen valide punthet gaat er niet om wat je voelt maar wat goed voor je is.
quote:In tegenstelling tot drugs ga je van voor de trein springen een stuk harder achteruitJij zou jezelf ook voor de trein gooien als je weet dat het moment van je dood een super lekker gevoel zou geven?
quote:Idd en die maat kan iedereen voor zichzelf bepalen. Zolang je er zelf geen hinder aan ondervind en anderen geen overlast bezorgd is er niks mis mee. Net zoals er niks mis is met niet gebruiken, zolang je maar niet gaat zeiken op mensen die er wel hun plezier uit halen.
quote:Inderdaad, De een kan bijvoorbeeld 20 pilsjes aan terwijl een ander met 10 al ligt.Op zaterdag 23 oktober 2010 00:16 schreef badtripbob het volgende:
[..]
Idd en die maat kan iedereen voor zichzelf bepalen. Zolang je er zelf geen hinder aan ondervind en anderen geen overlast bezorgd is er niks mis mee. Net zoals er niks mis is met niet gebruiken, zolang je maar niet gaat zeiken op mensen die er wel hun plezier uit halen.
quote:Ze mogen hem gerust plaatsen hoor als ze dat nodig achtten.Op zaterdag 23 oktober 2010 00:25 schreef Dale. het volgende:
Waarom staat dit in ONZ als er serieus gediscussieerd wordt
quote:Ik vraag me af of we niet klaar zijn. Volgens mij zijn voor beide kanten de argumenten wel genoemd, en komen er niet veel meer bij. De ene kant zegt: tis slecht voor je, dat doe je toch niet! de andere kant zegt: Dat doe ik wel, tis mijn lichaam en je moet niet zeiken.Op zaterdag 23 oktober 2010 00:43 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Ze mogen hem gerust plaatsen hoor als ze dat nodig achtten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |