quote:Ik had gehoopt iemand hier te vinden die toevallig al zo'n ding heeft staan.Op zaterdag 23 oktober 2010 10:16 schreef Copycat het volgende:
Vraag het aan Ian!
Latte op. Op naar de stad. Maar eerst maar de binnenjas in mijn parka knopen. Verdomme.
Heb wel snert gekocht. En spruitjes.
quote:Ik zou hem gesealed laten dan kan hij beter tegen water.Op zaterdag 23 oktober 2010 10:21 schreef Copycat het volgende:
Ik doe nog steeds niet digitaal. Heksje wel, maar die woont gelijkvloers.
Succes ermee, ik ga een vierde generatie iPhone scoren.
quote:weet niet wat jij hebt Dementor, maar ik heb van KPN kost zoon 4 euro per maand extra, (eredivisie) bij hem boven staat de ontvanger ik heb klein kastje nu staan met afstandbeding. kijk eens op de KPN site??Op zaterdag 23 oktober 2010 10:14 schreef Dementor het volgende:
Ik moet een kastje hebben waarmee ik digitale tv van beneden naar boven draadloos door kan sturen zonder dat ik boven de setup box nodig heb (dus het ding moet ook de signalen van mijn afstandbediening naar de 2e setup box beneden doorsturen).
quote:Ik heb (gelukkig) niets meer in huis van KPN.Op zaterdag 23 oktober 2010 10:23 schreef Toverheks het volgende:
[..]
weet niet wat jij hebt Dementor, maar ik heb van KPN kost zoon 4 euro per maand extra, (eredivisie) bij hem boven staat de ontvanger ik heb klein kastje nu staan met afstandbeding. kijk eens op de KPN site??
quote:ja ben benieuwd naar je foto`s, de trouwerij op het strand zag er al romantisch uit en waar je logeerde dat je paar meter naar het strand moest lopen, ppffttt mooi hoor.Op zaterdag 23 oktober 2010 10:06 schreef Copycat het volgende:
Ook met mijn ogen dicht voel ik dat het hier verre van minimaal 30 graden in de zon is.
Is toch anders. Maar gelukkig hebben we de foto's nog. Ze staan nu op mijn computer en iPad, zal van de week het een en ander delen.
Nu mijn latte en dan naar de T-mobile shop om te kijken of daar de wachttijd korter is dan telefonisch en online. Tip van de aardige dame aan de telefoon, gisteren.
quote:dan zeg ik niks meerOp zaterdag 23 oktober 2010 10:24 schreef Dementor het volgende:
[..]
Ik heb (gelukkig) niets meer in huis van KPN.
quote:dus nog niks, ja keek vanmorgen al of je wat neer gezet had, nou we wachten met je mee.Op zaterdag 23 oktober 2010 10:36 schreef hondjes het volgende:
Hier is het weer rustig, bloeddruk gezakt, dus gewoon verder gaan met wachten....
CC weer veilig thuis, waar ik ook ga wachten op de pics.
Dus wordt een beetje een wachtdag.
quote:Mooi!Op zaterdag 23 oktober 2010 10:49 schreef Dementor het volgende:
http://trailers.apple.com/trailers/weinstein/thekingsspeech/
Zien!
quote:wow, zekerOp zaterdag 23 oktober 2010 10:49 schreef Dementor het volgende:
http://trailers.apple.com/trailers/weinstein/thekingsspeech/
Zien!
quote:Die zijn in een beetje zaak verkrijgbaar, inclusief aansturing van je dvd-speler (die ook beneden staat). Heb ik jaren gebruikt in mijn vorige huis.Op zaterdag 23 oktober 2010 10:14 schreef Dementor het volgende:
Ik moet een kastje hebben waarmee ik digitale tv van beneden naar boven draadloos door kan sturen zonder dat ik boven de setup box nodig heb (dus het ding moet ook de signalen van mijn afstandbediening naar de 2e setup box beneden doorsturen).
quote:Volgens mij niet, maar ik weet het niet eens meer zeker. Ik gebruikte hem voornamelijk voor de DVD speler. Ik had deze van Philips, ligt nog steeds hier op zolderOp zaterdag 23 oktober 2010 11:44 schreef PietjePuk007 het volgende:
Maar dan kijk je boven per definitie hetzelfde als beneden?
quote:Eén van de reaguurders daar: "Die gast op 0:33, die ziet er slim uit, ik denk ik zeg het effe"Op zaterdag 23 oktober 2010 11:51 schreef PietjePuk007 het volgende:
haha, voor alle mamma's en pappa's
http://www.dumpert.nl/med(...)97/kleine_robin.html
quote:Heb je de joppie nu al een keer bemachtigd? Und? Lijkt dat er wél op?Op zaterdag 23 oktober 2010 11:26 schreef Noek het volgende:
Al zat ik wel te wachten op Bridget. Ik kan hem niet meer loskoppelen. Hij is Mark Darcy.
Babi pangang chipsen gegeten en het smaakt niet naar babi pangang en dat vind ik jammer voor de bedenker. Die gaat dus niet winnen omdat Lays de smaak niet jofel krijgt. In zijn hoofd was het ook vast lekkerder.![]()
quote:Da's een aardige variant op: "kinderen die een winkelcentrum terroriseren".Op zaterdag 23 oktober 2010 11:51 schreef PietjePuk007 het volgende:
haha, voor alle mamma's en pappa's
http://www.dumpert.nl/med(...)97/kleine_robin.html
quote:Geen flauw idee, overal op. En omdat iedereen het wel heeft, hoef ik niet meer. Zo is het ook nog eens.Op zaterdag 23 oktober 2010 12:12 schreef Gert het volgende:
[..]
Heb je de joppie nu al een keer bemachtigd? Und? Lijkt dat er wél op?
quote:Nori chipsen!Op zaterdag 23 oktober 2010 12:19 schreef Copycat het volgende:
In Indonesië heb je de meest vreemde Lays chipsjes, naar onze maatstaven. Met Nori smaak, soort sushichips, dus, maar ook babi pangang en sateh ayam bijvoorbeeld. Was een heuse zoektocht naar gewone chipjes.
Ik ben aan het pielen met het overzetten van filmpjes naar mijn iPad. Kutding.
quote:Bij ons is het ook steeds uitverkocht hoor.Op zaterdag 23 oktober 2010 12:17 schreef Noek het volgende:
[..]
Geen flauw idee, overal op. En omdat iedereen het wel heeft, hoef ik niet meer. Zo is het ook nog eens.
Ik ben allergisch voor kiwi's en ik heb al 2 dagen een ondragelijke zin in kiwi's. Mijn lichaam heeft vit. c nodig en bananenschuimpjes.
quote:Bah, rijk, bloedmooi en succesvol. Dat klinkt afschuwelijk! Blij dat ik dat niet heb zeg.Op zaterdag 23 oktober 2010 12:24 schreef Gert het volgende:
[..]
Bij ons is het ook steeds uitverkocht hoor.
Maar op zich wel een goede taktiek, dat "ik hoéf het niet eens meer".
Zo vind ik dat rijk zijn alleen maar kwetsbaar maakt. Bah, rijk.![]()
OK, OK, deze taktiek kent z'n grenzen, hij wordt wat moeilijker toe te passen als je niks te vreten hebt en veertig vliegen per oog op je hoofd. "Ik lig tenminste niet aangevreten door gieren weg te rotten, zoaal Moeboeloe daar", zou nog kunnen werken.
Catch! Gewoon proberen, eventuele ode pukkels gaan wel weer weg.
[ afbeelding ]
quote:Michael Douglas is wel echt heel ziek hè. Zo treurig!Op zaterdag 23 oktober 2010 12:29 schreef Jian het volgende:
kutweer
voor de liefhebbers; Wall Street: Money Never Sleeps met Michael Douglas R5de voorbij![]()
en eerst een paracetamolletje
quote:En ook alleen maar rijke vriendjes hè, want de rest doet het toch maar om je geld, die kun je niet vertrouwen.Op zaterdag 23 oktober 2010 12:29 schreef Noek het volgende:
[..]
Bah, rijk, bloedmooi en succesvol. Dat klinkt afschuwelijk! Blij dat ik dat niet heb zeg.
quote:Oh ja, rijke vrienden maar niet te rijk hè. Daar gaat anders je geluk. Toch?Op zaterdag 23 oktober 2010 12:39 schreef Gert het volgende:
[..]
En ook alleen maar rijke vriendjes hè, want de rest doet het toch maar om je geld, die kun je niet vertrouwen.
En vanaf halverwege de 30 krijg je je eigen parkeerplaats bij een schumachert, want we gaan natuurlijk wél tot diep in de 60 wanhopig proberen om er jong en mooi uit te blijven zien.
Iéts meer geld zou ik niet afslaan though. Want nu moet ik zelf naar de appie, hoe pauper. Nog eens grof inslaan ook want eet/drink/slaap-bezoek.
quote:Ik weet eigenlijk niet of het nu beter of slechter met m gaat. Hij had 80% kans op genezen las ik ergensOp zaterdag 23 oktober 2010 12:30 schreef Noek het volgende:
[..]
Michael Douglas is wel echt heel ziek hè. Zo treurig!
quote:Hij ziet er echt heel slecht uit. Michael Douglas heeft keelkankerOp zaterdag 23 oktober 2010 12:50 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik weet eigenlijk niet of het nu beter of slechter met m gaat. Hij had 80% kans op genezen las ik ergens
quote:Wow, die had ik nog niet gezien, die ziet er inderdaad beroerd uitOp zaterdag 23 oktober 2010 12:51 schreef Noek het volgende:
[..]
Hij ziet er echt heel slecht uit. Michael Douglas heeft keelkanker
quote:Als jij er iets aan kon doen, was het geen kutweer
quote:Gelukkig...is zo vervelend als de auto niet startOp zaterdag 23 oktober 2010 13:13 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Als jij er iets aan kon doen, was het geen kutweer![]()
En toen ik vanmorgen mijn boodschapjes wilde gaan doen, startte mijn auto niet![]()
Na 4 pogingen durfde ik niet meer, niet wetende wat voor ravage ik onder de motorkap door mijn gedram aan kan richten. Dus maar de mobiliteitsservice gebeld en binnen 15 minuten stond er iemand voor de deur.
Mijn hydraulische klepstoters bleken leeggelopem, dus![]()
Afijn, mijn auto rijdt nu weer als een zonnetje
quote:Het was heerlijk, lekker weertje, prachtige omgeving, gezellig met de familie en veel leuke dingen gedaan, waaronder een bezoekje aan het Palais des Papes
quote:dat vind ik fijn om te horen...heb aan je gedachtOp zaterdag 23 oktober 2010 13:31 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Het was heerlijk, lekker weertje, prachtige omgeving, gezellig met de familie en veel leuke dingen gedaan, waaronder een bezoekje aan het Palais des Papes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |