quote:Ik zou zooooooooooooooooooooooooo graag met je mee willen gaan!!Op vrijdag 22 oktober 2010 17:30 schreef Eraser127 het volgende:
heb vorige week vrijdag te horen gekregen dat ik binnenkort toch nog een keer naar Afghanistan mag. In dit geval niet als avt-er, maar voor de redeployment (lees Apache's inpakken). Lekker veel voorbereidingstijd
quote:Defensie is gul aan het worden. Wat een ruime voorbereidingstijd.Op vrijdag 22 oktober 2010 18:05 schreef Eraser127 het volgende:
yepz, vanaf volgende week binnen 2 weken
quote:Zoow, das snel!Op vrijdag 22 oktober 2010 18:05 schreef Eraser127 het volgende:
yepz, vanaf volgende week binnen 2 weken
quote:Klopt wat je zegt, de opkomst van na de zomer is alleen maar TD, WD en wat ziekenma's, ik heb geen flauw idee waar de afgelopen opkomst uit bestaat, maar zal ook wel zoiets zijn.Op vrijdag 22 oktober 2010 16:58 schreef Esses het volgende:
[..]
@jankaas020, het is nu 2010... voor 2011 is het opgeschoven... Maar laat maar jij zit bij de marine en zult op de hoogte zijn.
quote:Ik hoop dat je gelijk hebt. Ik solliciteer nl voor off ED. Ik ben al door de AAC en zou mijn PO eind november moeten hebben. Het is dus maar even afwachten of dat doorgaat.Op vrijdag 22 oktober 2010 16:14 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
Waarop wil je solliciteren? Want bij de TD en WD hebben ze altijd mensen nodig!
@esses: alleen voor bepaalde dienstvakken, want er is net ook weer een EMMV opgekomen.
quote:2 weken is een luxe.Op vrijdag 22 oktober 2010 20:06 schreef Maitje het volgende:
Tja... ik zal liegen als ik niet zou zeggen dat ik het best vervelend vind als ik zoiets 2 weken van te voren te horen krijg...
quote:Lkkr tijdstip
quote:Sodemieter! Das snel!Op zaterdag 23 oktober 2010 02:58 schreef Cobra4 het volgende:
[..]
2 weken is een luxe.
Ik, en een (flink) aantal collega's hebben wel eens op een vrijdag middag het nieuws ontvangen dat we maandag ochtend in het vliegtuig moesten zitten.
quote:Een Colt?? Ik dacht dat in Nederland het gebruik van de Diemaco voorgezet zou worden met de C8, hoezo heeft men nu een Colt geïntroduceerd? Of is het een privé-wapen van jou?Op zaterdag 23 oktober 2010 14:29 schreef Pumatje het volgende:
Preussen dat is een Colt... verder weet ik er ook niet veel van. moet er nog les over krijgen..
in principe alles is het zelfde als bij de C8.. maar mijn dienstwapen is een Glock 17, en ja.. ook nog een C7 maar die zijn eruit gehaald bij ons.. en gebruik ik nooit.
quote:http://en.wikipedia.org/wiki/Colt_Canada_C7_rifleOp zaterdag 23 oktober 2010 14:31 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Een Colt?? Ik dacht dat in Nederland het gebruik van de Diemaco voorgezet zou worden met de C8, hoezo heeft men nu een Colt geïntroduceerd? Of is het een privé-wapen van jou?
quote:Diemaco is nu ColtOp zaterdag 23 oktober 2010 14:31 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Een Colt?? Ik dacht dat in Nederland het gebruik van de Diemaco voorgezet zou worden met de C8, hoezo heeft men nu een Colt geïntroduceerd? Of is het een privé-wapen van jou?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |