quote:Het is een vervanging van je homescreen, maar Sense blijft wel gewoon op je telefoon staan inderdaad. Je kan het gewoon downloaden uit de market en ff uitproberen.Op maandag 25 oktober 2010 00:20 schreef Your_Business_Partner het volgende:
[..]
Maar het is dus gewoon een app(tweak) en niet een hele nieuwe software op je mobiel dus?
quote:Geen idee waar jij je informatie vandaan haalt maar...Op zaterdag 23 oktober 2010 00:21 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik heb twitter for android en tweetdeck touiteur moet je betalen. Dus die heb ik niet.
Seesmic zit bij mij op mijn market maar die heb ik niet.. Maar nogmaals ik heb ook twitter.com standaard..Maar ik kan daar niet inloggen.
quote:iPhone heeft toch geeneens een SD kaartOp maandag 25 oktober 2010 22:17 schreef MacorgaZ het volgende:
Tering zeg, ik heb mijn Desire nu 2 weken, maar dat niet alle apps automatisch op de SD installeren of dat je ze allemaal op de SD kan zetten komt me echt de strot uit![]()
Wat dat betreft is het met de iPhone echt wel beter, blijkbaar moet ik nu met een SDK gaan kloten en commandline-shit om het automatisch op de SD te laten installeren, of ik moet een nieuwe ROM eropzetten met apps2SD erin...
quote:Nee klopt, de iPhone heeft alleen intern geheugen.Op maandag 25 oktober 2010 22:30 schreef Brombaard het volgende:
[..]
iPhone heeft toch geeneens een SD kaart
quote:menu>instellingen>taal en toetsenbord>touch input (instellingen voor touch input)>gebruikerswoordenboekOp maandag 25 oktober 2010 21:45 schreef Schanulleke het volgende:
Voor de Android Sense gebruikers: wie weet hoe je in het woordenboek kan editten?
quote:Ik ben geen van beide geen Troll en ook geen achterlijk.. Bemoeial. Het is maar een theoretische vraag. Ik zet dit topique wel uit mijn AT.Op maandag 25 oktober 2010 21:39 schreef Brombaard het volgende:
Joh, reageer toch niet op Haaibaaike, dat is of een troll, of ze is echt ongekend achterlijk. In beide gevallen heeft het geen zin erop in te gaan.
quote:Natuurlijk blijft Sense slimmerikOp maandag 25 oktober 2010 18:44 schreef Brombaard het volgende:
Het is een vervanging van je homescreen, maar Sense blijft wel gewoon op je telefoon staan inderdaad. Je kan het gewoon downloaden uit de market en ff uitproberen.
quote:kthxbaiOp dinsdag 26 oktober 2010 10:24 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ik ben geen van beide geen Troll en ook geen achterlijk.. Bemoeial. Het is maar een theoretische vraag. Ik zet dit topique wel uit mijn AT.
quote:Top! Bedankt.Op maandag 25 oktober 2010 23:50 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
menu>instellingen>taal en toetsenbord>touch input (instellingen voor touch input)>gebruikerswoordenboek
Daar corrigeer je fout ingevoerde woorden. Als het een woord is dat je liever niet meer terugziet herschrijf je hem volledig of je haalt elk letter weg en drukt op OK.
quote:Hij vraagt dat tochOp dinsdag 26 oktober 2010 10:25 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Natuurlijk blijft Sense slimmerik
quote:Ja. Same here. Al een paar dagen, gisteren lukte het weer even...Op woensdag 27 oktober 2010 10:37 schreef Mystikvm het volgende:
Ik kan al 2 dagen niet meer van de Marketplace downloaden, hij zegt steeds dat de download mislukt. Telefoon al gereset maar het mag niet baten. Iemand anders hier ook last van?
Overigens:
De PlayStation-phone is een feit
quote:Statisch IP toekennen aan je printerOp woensdag 27 oktober 2010 15:29 schreef DennisMoore het volgende:
Pfff... ik kan vanaf m'n pc maar niet printen op m'n wireless netwerk printer, het ding is offline...
Kijk ik in de router, blijkt m'n android foon het ip-adres van de printer gejat te hebben.
Nu eens kijken hoe ik die printer weer online krijg *pruts*.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |