quote:wat kost dat?Op dinsdag 26 oktober 2010 17:06 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Mijn nieuwste aanwinst.![]()
[ afbeelding ]
Echt vet dat die lampjes bewegen als echte vlammetjes.![]()
quote:Niet gezien de laatste tijd, zal dan wel een tijdeljik artikel zijn geweest?Op woensdag 27 oktober 2010 01:36 schreef Charlene1983 het volgende:
Ik heb een keer een klein 'wekkertje' gezien ergens online en er werd gezegd dat die bij de action werd verkocht. Het is iets wat bijhoudt hoelang je je tanden poetst of hoelang je nog moet.. Weet iemand of die nog ergens te krijgen is?
quote:25,95
quote:Volgens mij niet.Op woensdag 27 oktober 2010 22:45 schreef B.ertha het volgende:
Weet iemand toevallig of ze bij de action ook kettingkasten/beschermers verkopen? Zal wel een long shot zijn, maar bij de halfords moet het besteld worden en is het meteen zo duur.
quote:Ze hebben verschillende soorten. De roze exemplaren "speciaal voor vrouwen"zijn gewoon slecht in mijn ogen. Ik neem eigenlijk altijd de exemplaren voor mannen, die zijn naar mijn mening veel beter, al moet je natuurlijk geen Gillette en co kwaliteit verwachten.Op woensdag 27 oktober 2010 16:02 schreef MaLo het volgende:
Ik heb laatst scheermesjes gekocht bij de Action maar die vind ik niet fijn. Ze zijn stroevig op mijn benen en maken de huid ruw. Het waren er 8 voor een euro dus daarvoor wilde ik het wel proberenmaar ik haal ze niet nog een keer.
quote:Ik heb inderdaad die roze gekocht. Ze halen wel netjes de haartjes van mijn benen maar voor mijn gevoel ook een stukje opperhuidOp woensdag 27 oktober 2010 23:37 schreef trovey het volgende:
[..]
Ze hebben verschillende soorten. De roze exemplaren "speciaal voor vrouwen"zijn gewoon slecht in mijn ogen. Ik neem eigenlijk altijd de exemplaren voor mannen, die zijn naar mijn mening veel beter, al moet je natuurlijk geen Gillette en co kwaliteit verwachten.Ik heb trouwens ook maar heel dunne beharing op de benen dus dat het maakt wellicht ook een verschil of je blond of bv zwartharig bent.
quote:Ik vind het juist topscheermesjes! Kocht hiervoor altijd die van Trekpleister (4 voor 1,29).Op woensdag 27 oktober 2010 16:02 schreef MaLo het volgende:
Ik heb laatst scheermesjes gekocht bij de Action maar die vind ik niet fijn. Ze zijn stroevig op mijn benen en maken de huid ruw. Het waren er 8 voor een euro dus daarvoor wilde ik het wel proberenmaar ik haal ze niet nog een keer.
quote:OhOp donderdag 28 oktober 2010 11:16 schreef Viking84 het volgende:
Ik had echt op een nepSwift gehoopt, met doeken die je in de was kunt doen dus. Dus 15 km voor niets gefietst.
quote:De Action verkoopt dat wel, met dus afneembare dweilen. Hij is niet super degelijk, maar voor het geld wat je ervoor betaald is ie primaOp donderdag 28 oktober 2010 11:16 schreef Viking84 het volgende:
Ik ben niet geslaagd met het Swiftgeval trouwens.
Er waren twee opties: 1) Een stok met een soort spons eraan die je om de zoveel tijd moest vervangen en 2) Iets wat op een Swiftgeval leek, maar dan met droge en vochtige doekjes erbij die je ook om de zoveel tijd moest vervangen.
Ik had echt op een nepSwift gehoopt, met doeken die je in de was kunt doen dus. Dus 15 km voor niets gefietst.
quote:Raar... Misschien hebben ze ze dan niet in iedere vestiging ofzo... Balen in elk gevalOp donderdag 28 oktober 2010 11:29 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb goed rondgekeken, maar ik heb het echt niet gezien! (wel de afneembare dweilen en losse stokken, maar niet zo'n plat ding waar zo'n grote dweil omheen moet)
quote:ik dacht dat ik ver moest fietsen.
quote:Ja,maar niet in deze kleuren.Op donderdag 28 oktober 2010 11:13 schreef Pisces29 het volgende:
Iemand enig idee of de Action ook een plumeau of iets soortgelijks verkoopt?
[ afbeelding ]
Anders ga ik voor niks en dan kom ik met andere spullen thuis, dus ik ga alleen als ik kan vinden wat ik moet hebben
quote:Moet je de groene eens proberen....als boter.Op donderdag 28 oktober 2010 09:05 schreef MaLo het volgende:
[..]
Ik heb inderdaad die roze gekocht. Ze halen wel netjes de haartjes van mijn benen maar voor mijn gevoel ook een stukje opperhuid
quote:Die had MaLO dusOp donderdag 28 oktober 2010 11:15 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik vind het juist topscheermesjes! Kocht hiervoor altijd die van Trekpleister (4 voor 1,29).
Je hebt ook nóg goedkopere, eveneens roze, scheermesjes daar. Die zijn wel prut.
quote:Thanks
quote:Nee, je hebt bij de Action twee soorten roze scheermesjes, wat voor een euro (die had ik) en wat voor 80 cent ofzo. Dus ik had de dúúrste roze scheermesjes
quote:Alles wordt verkocht van "blinq", schoonmaakdoekjes, een plumeauOp dinsdag 26 oktober 2010 21:09 schreef trovey het volgende:
Tip voor de honden- en kattenbezitters hier: een schrobborstel met rubberen haren, werkt perfect bij het erafhalen van de haren van meubels van de door ons zo geliefde beestjes. kost 99 cent en bij testen werkt het ding perfect.Naam: BlinQ(ja zo staat het op de borstel
)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |