quote:Reiki is een paranormale therapie[1] en behoort tot de alternatieve geneeswijzen. Er wordt gewerkt met de handen, waarbij het lichaam, met een veronderstelde vorm van levensenergie, wordt behandeld.
Ja, zo werkt het anders toch wel. Dat heb ik ook niet bedacht.quote:Op maandag 18 oktober 2010 16:03 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Die heb ik nou niet direct in huis rondlopen nee
Wel een beetje een dooie mus hoor, van 'ik zal eens kijken wat ik kan doen' naar 'je kunt het zelf natuurlijk ook'.
Tot je het een keer hebt gehad.quote:
Mja ik geloof er niet in dus zal het niet werkenquote:
Nou, hier dus wel hoorquote:Op maandag 18 oktober 2010 16:54 schreef Addictionnz het volgende:
Wat is het vandaag heerlijk wandel weer.
Dat is dan ook weer niet helemaal waar.quote:Op maandag 18 oktober 2010 16:45 schreef Avey het volgende:
[..]
Mja ik geloof er niet in dus zal het niet werken
Blijft een dikke dooie mus.quote:Op maandag 18 oktober 2010 16:42 schreef lezzer het volgende:
Ja, zo werkt het anders toch wel. Dat heb ik ook niet bedacht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kut dag![]()
Als kunst volmaakt is, is de wereld overbodig.
Wees wie je bent, maar accepteer ook anderen!
Ja, behalve als je volgende vraag wordt wat ik aanheb.quote:
Nasty. Maar geldt dat dan serieus voor stewardessenwerk of wilde je piloot worden?quote:
Ik ben nu sowieso aan het kokenquote:Op maandag 18 oktober 2010 17:19 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Ja, behalve als je volgende vraag wordt wat ik aanheb.
Voor stewardess. Piloot is max -6, dus dat mag wel! Maar ik ben een beetje aan de oude kant. Natuurlijk zou piloot het ultieme zijn, maar ik ging er altijd vanuit dat ik dat niet kon vanwege gebrek aan wiskundeknobbel en mijn ogen. Ogen blijken dus ok. Maar boven 27jr aan de opleiding beginnen wordt wel afgeraden.quote:Op maandag 18 oktober 2010 17:20 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Nasty. Maar geldt dat dan serieus voor stewardessenwerk of wilde je piloot worden?
quote:Op maandag 18 oktober 2010 17:03 schreef Qebbel het volgende:
Ff spoileren ivm googel en herkenbaarheid.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kut dag![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fietsen is gezond, dus eet meer fietsen.
Wat raar?quote:Op maandag 18 oktober 2010 17:35 schreef Qebbel het volgende:
[..]
Voor stewardess. Piloot is max -6, dus dat mag wel! Maar ik ben een beetje aan de oude kant. Natuurlijk zou piloot het ultieme zijn, maar ik ging er altijd vanuit dat ik dat niet kon vanwege gebrek aan wiskundeknobbel en mijn ogen. Ogen blijken dus ok. Maar boven 27jr aan de opleiding beginnen wordt wel afgeraden.
Bovendien wil ik gewoon stewardess worden. Dat is mijn droom. Lekker voor de mensen zorgen aan boord. Ik zie het helemaal zitten! En vooralsnog deden ze niet moeilijk over oogcorrecties, maar dat gaat dus vanaf heden veranderen.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik wou Brad er in betrekken (het is zijn familie tenslotte) maar dat schiet ook voor geen meter op.quote:Op maandag 18 oktober 2010 08:03 schreef lezzer het volgende:
[..]
Dat jullie elkaar gezien hebben natuurlijk
Dat is nogal een verandering namelijk.
Maar goed, je zegt zelf dat ze je stemverandering negeren. Dus dan zou ik gewoon lekker m'n ding doen. Ze zien uiteindelijk vanzelf wel wat of hoe en als ze er wat over willen weten, dan vragen ze het maar.
Lieverd, dit is coming out.
Doe het zoals het voor jou het meest comfortabel is. Jij bent er uit, jij moet het proces doen, wat de rest er van vindt is eigenlijk niet zo belangrijk. Vaak is het zo, dat als jij er goed onder bent, dan vinden zij dat ook wel. Jij moet gelukkig zijn, daar gaat het om.
Had je gehoopt dat hij een actieve rol zou hebben daarin? Of dat hij het "in de week legt" of zo iets?quote:Op maandag 18 oktober 2010 17:49 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik wou Brad er in betrekken (het is zijn familie tenslotte) maar dat schiet ook voor geen meter op.
Ik snap het ook niet! Wat maakt het nou uit als je ogen gecorrigeerd zijn?? Dan heb je toch gewoon goede ogen? 't Is echt niet zo dat binnen 1 moment je ogen weer pats boem terug bij -6 zijn! Rot wetgeving.quote:Op maandag 18 oktober 2010 17:49 schreef wonderer het volgende:
[..]
Wat raar?Wat is de redenatie daarachter?
Wat ik nou helemaal niet snap, is dat het voor piloten minder streng is dan voor stewardessen.quote:Op maandag 18 oktober 2010 18:10 schreef Qebbel het volgende:
[..]
Ik snap het ook niet! Wat maakt het nou uit als je ogen gecorrigeerd zijn?? Dan heb je toch gewoon goede ogen? 't Is echt niet zo dat binnen 1 moment je ogen weer pats boem terug bij -6 zijn! Rot wetgeving.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |