Geen problemen mee.quote:Op maandag 18 oktober 2010 01:31 schreef maickeltje het volgende:
Nee nee dames doe maar net of het altijd zo prettig is dat sap van jullie uit je kut te likken
Mijn vriend eet alleen ongezonde dingetjesquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:01 schreef PalmRoyale het volgende:
Wij proberen altijd gezond te eten en ik eet altijd veel zoetig fruit en m'n vriendin zegt dat mijn zaad daardoor altijd lekker smaakt. Ze slikt niet omdat ze op dat moment geil is ofzo maar omdat ze het echt lekker vind.
Zo zo, 4 weken geleden nog maagd, nu al een notoire zaadslikkerquote:Op maandag 18 oktober 2010 08:37 schreef seiramu het volgende:
[..]
Mijn vriend eet alleen ongezonde dingetjesen toch smaak zijn zaad ook goed.
quote:Op maandag 18 oktober 2010 09:51 schreef Scarface2004 het volgende:
[..]
Zo zo, 4 weken geleden nog maagd, nu al een notoire zaadslikker
Hahah that is just nastyquote:Op maandag 18 oktober 2010 01:30 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
het blijft soms ook zo in je keel hangen vind ik
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 22:21 schreef Sjeen het volgende:
Zorgen dat het je smaakpapillen niet raakt en gewoon meteen doorslikken. Zaad is geen wijn...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ja
Familyguy rocks my worldquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:40 schreef Stickyickyicky het volgende:
[..]
En dat dan wel uitspreken op de "family guy" manier...
Idd, en dat wat Harajuku zegt. Sommige dingen eet ik ook echt niet daardoorquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:52 schreef Goodstuff het volgende:
Het is voor mij niet zozeer de smaak waardoor ik slikken niet zo lekker vind. Meer de substantie, het voelt aan als snot, zo slijmerig en bij dat idee ga ik dus kokhalzen.
quote:Same here. Al kan ik me goed voorstellen dat er verdeeldheid ontstaat over in mond klaarkomen, slikken of niet. Ik ga er niet vanuit dat vrouwen zaad echt lekker vinden! Als er geen nare smaak aan zit, je niet hoeft te kokhalzen, dan slik je het misschien wel, maar alleen om de man een plezier te doenOp woensdag 20 oktober 2010 16:00 schreef AcquiredDreams het volgende:
* AcquiredDreams heeft nog nooit klachten gehad over de smaak van zijn zaad
quote:Same here, hoewel het wel duidelijk minder fijn smaakt als ik alcohol of flink gekruid eten op heb. Maar dat is iets wat algemeen bekend is natuurlijk, en dan hoeft ze ook echt niet door te gaan tot het eindeOp woensdag 20 oktober 2010 16:00 schreef AcquiredDreams het volgende:
* AcquiredDreams heeft nog nooit klachten gehad over de smaak van zijn zaad
quote:Dit dus, haha! Nee, ik vind het ook niet echt lekker, maar het pijpen zelf wel, en je moet er wat voor over hebben he.. Zijn genot gaat voor het feit dat ik dat spul naar binnen moet werken dus ik doe het met liefdeOp zaterdag 16 oktober 2010 22:15 schreef Hephaistos. het volgende:
Het is net als bier, je moet er van leren houden...
quote:Een goed excuus om je vriend vaker te laten komen.Op woensdag 20 oktober 2010 15:41 schreef Tamashii het volgende:
Het fijne ervan is dat als mijn lief al een paar keer klaargekomen is, is dat het weinig is. Verder is er niks positiefs over te vertellen.
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 22:21 schreef Sjeen het volgende:
Zorgen dat het je smaakpapillen niet raakt en gewoon meteen doorslikken. Zaad is geen wijn...
quote:Op zondag 17 oktober 2010 14:35 schreef Jullie het volgende:
[..] Ja, ik heb het ook wel eens geproefd (als de dames het moeten vind ik dat wel het minste van mij) en om eerlijk te zijn... Vies? Nee dat ook weer niet. Lekker? Nee, dat ook weer niet... Maar ik heb zeker respect voor de dames die het zonder pardon naar binnen werken! En zoals Tassie al zei, seks hoort nu eenmaal af en toe 'vies' te zijn...
quote:Yummy Cum
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 22:21 schreef Sjeen het volgende:
Zorgen dat het je smaakpapillen niet raakt en gewoon meteen doorslikken. Zaad is geen wijn...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |