Damn dude, ziet er dope uit allemaal. Je dacht even leven van celebrity naspelen?quote:Op donderdag 30 juni 2011 03:39 schreef JDx het volgende:
Some pics of my Cali adventure:
Hollywood Boulevard by Night
[ afbeelding ]
Club in Hollywood, cutting line by paying money for VIP table
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Private table with bottles of Stolin'
[ afbeelding ]
Vegas Baby
[ afbeelding ]
Arriving at the Bellagio, Vegas, by limousine
[ afbeelding ]
The Bellagio Hotel (bekend van Oceans 11 en veel meer, naast Ceasars Palace)
[ afbeelding ]
Santa Monica Pier
[ afbeelding ]
Venice Beach
[ afbeelding ]
Dom Perignon Vintage 2000
[ afbeelding ]
Girls pouring in drinks for you
[ afbeelding ]
Girls
[ afbeelding ]
Girls girls...
[ afbeelding ]
Private table in The Bank, Bellagio, Vegas with champagne, vodka and... girlsss...
[ afbeelding ]
Poolparty with a lot of girls
[ afbeelding ]
Driving nice cars, roadtrip through the desert
[ afbeelding ]
Grand Canyon by helicopter, without shrooms
[ afbeelding ]
Niet echt Entourage, maar view vanuit club in San Francisco
[ afbeelding ]
Setfotos zijn altijd leuk om te zien, maar om die ene foto te zien van het eind.. Jammer dat er een eind aan komt.quote:Op donderdag 30 juni 2011 12:02 schreef andre347 het volgende:
Op de Twitter van Vinnie (Adrian Grenier) staan wat leuke foto's van de laatste dagen op de set van Entourage: http://twitter.com/#!/adriangrenier o.a met Sloan
Inderdaad, 4 afleveringen ofzo.quote:Op maandag 4 juli 2011 04:13 schreef MaxC het volgende:
Al hele nacht Entourage-marathon op 3, heerlijk als je nachtdienst hebt
quote:Op dinsdag 28 juni 2011 16:23 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Die vrouwen willen juist die chicks zijn die gebangd worden.
hopelijk snel. Weinig promotie voor entourage deze keer. Bij True Blood heeft HBO ons 2 maanden lang doodgegooid met trailers, promo's, posters, facebook campagnes etc.quote:
Met 8 afleveringen van +/- 20 min. moet je natuurlijk ook niet al te veel materiaal weggevenquote:Op donderdag 7 juli 2011 10:47 schreef planethugo het volgende:
[..]
hopelijk snel. Weinig promotie voor entourage deze keer. Bij True Blood heeft HBO ons 2 maanden lang doodgegooid met trailers, promo's, posters, facebook campagnes etc.
blijkbaar ligt de prioriteit niet meer bij Entourage
dat is waar maar iets meer dan die 2 teasers mogen ze toch vrijgeven imoquote:Op donderdag 7 juli 2011 10:51 schreef andre347 het volgende:
[..]
Met 8 afleveringen van +/- 20 min. moet je natuurlijk ook niet al te veel materiaal weggeven
Wou m net posten.quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:56 schreef rockbottum het volgende:
Trailer van seizoen 8..... Gaat weer leuk worden!
Ik had hem via Facebook, zag net dat ze weer een nieuwe op FB hadden gezet, ook weer de extended. En deze is (nog) niet prive.quote:Op donderdag 7 juli 2011 22:46 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Wou m net posten.
Kan niet wachten!
Edit: Ze hebben m op prive gezet. Deze doet t wel. Die extended is 1.32 en deze is 1.02, misschien vandaar?
Klopt, zag het.quote:Op donderdag 7 juli 2011 23:16 schreef rockbottum het volgende:
[..]
Ik had hem via Facebook, zag net dat ze weer een nieuwe op FB hadden gezet, ook weer de extended. En deze is (nog) niet prive.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.na regen, ben ik er.
98-3 ٩(ಥ_ಥ)۶ ┌( ಠ_ಠ)┘
Van mij hoeven ze helemaal niks vrij te geven. Laat me wel verrassen en ik weet toch wel dat het vet wordt. Ik ga deze trailer al nieteens kijkenquote:Op donderdag 7 juli 2011 11:34 schreef planethugo het volgende:
[..]
dat is waar maar iets meer dan die 2 teasers mogen ze toch vrijgeven imo
Zoveel wordt er niet eens vrijgegeven.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 01:37 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Van mij hoeven ze helemaal niks vrij te geven. Laat me wel verrassen en ik weet toch wel dat het vet wordt. Ik ga deze trailer al nieteens kijken
quote:Op donderdag 7 juli 2011 23:45 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Klopt, zag het.
En wtf?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb er zin in![]()
Nee en terechtquote:Op vrijdag 8 juli 2011 02:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Zoveel wordt er niet eens vrijgegeven.
quote:Op donderdag 7 juli 2011 23:45 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Klopt, zag het.
En wtf?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heb er zin in![]()
quote:30 Minuten Entourage S8 special: Farewell
Over 2 weken is het laatste seizoen van Entourage begonnen. Voordat het zover is heeft HBO een special uitgebracht waarin de vaste cast, de opmerkelijkste cameo's en crew hun speciale ervaringen delen. Ook Mark Wahlberg's Entourage is te zien.
Deze entourage was namelijk de inspiratie voor de serie. Wahlberg vertelt o.a. dat het oorspronkelijke plan was om een soort real life soap van dit groepje te maken maar dat niemand dat zag zitten. Ook zijn er in deze special castingvideo's te zien waarbij maker Doug Ellin uitlegt waarom hij deze cast gekozen heeft.
Ook Bob Saget komt aan het woord.
De special
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |