 
		 
			 
			
			
			 Die dingen kosten 25 euro man.
 Die dingen kosten 25 euro man.
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Dat gebeurd hier nou nooitquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 15:28 schreef The-Percussionist het volgende:
TS denkt een leuk topic te openen maar krijgt van medeusers zwaar op zijn falie
 
											 
			 
			
			
			Weet ik ook wel maar nu leek het erger dan anders..quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			De a4 op met fietsquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 14:45 schreef rijsttafel het volgende:
Ik heb ff google maps geraadpleegd om te kijken in wat voor gehucht jij woonde, en toen kwam ik tot de conclusie dat je beter bij de A4 de "rivier" over kan steken, dan ben je sneller.
Overigens zou ik serieus gewoon gaan zwemmen, omdat het kan.
 
											 
			 
			
			
			Ietsquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 14:55 schreef Sportex het volgende:
Trouwens, als ik jouw manier van TT schrijven zou begrijpen, waar de neuk slaat 'its' nou weer op man
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dan moet ik eerste door smurrie en insekten.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:51 schreef Red_85 het volgende:
Hadden we daarom niet boten uitgevonden?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Bij de A4 zit daar een voet- en fietsbrug.quote:
 
			 
			
			
			10 Meter roeien of 7 Kilometer fietsen, hoewel het fietsen wel gezond is, is dit roeien natuurlijk zo leuk en ludiek dat het alle voorkeur verdient.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:56 schreef teckna het volgende:
haha inderdaad ik zou ook gewoon een oud roeibootje kopen :p lekker makkelijk; http://link.marktplaats.nl/383815195 prima te doen;

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |