quote:Op donderdag 14 oktober 2010 16:49 schreef Loqi het volgende:
[..]
He gadver![]()
Sterkte meis![]()
Ik heb 2 slaapkamers vol ikea dozen staan nu![]()
En het laminaat is ZO MOOOOOOI![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 15:11 schreef tliciouz het volgende:
Thanks meiden. Fijn om hier je ei kwijt te kunnen!
Ik hoef ze helemaal nietquote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:33 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
zulke mensen
![]()
Ik wil nog steeds maar 2 China Glaze lakjes
*duimt*quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:18 schreef DeltaCephei het volgende:
Opleiding
Stage
Volgende week hoor ik of het allemaal doorgaatDuimen jullie?
Ik ook niet.quote:
Spannend! Wat voor opleiding?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:18 schreef DeltaCephei het volgende:
Opleiding
Stage
Volgende week hoor ik of het allemaal doorgaatDuimen jullie?
Ah balenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:39 schreef Cyntiaa het volgende:
Niet aangenomen bij de parttime functie.. Weer afgewezenZe hebben een ouder iemand aangenomen.
administratief! via UWV een versnelde opleiding dat ik in een half jaar 3 diploma's en 8 certificaten hebquote:
Toen de burlesques de voorverkoop in gingenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:43 schreef Cyntiaa het volgende:
Wanneer besteld?
Echt kut hoor dat ze het zo doen, dan loont het niet meer om bij TD te bestellen
Het is nog goedkoper dan als je ze in NL moet kopen maar toch jammerquote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:48 schreef deerntie het volgende:
[..]
Toen de burlesques de voorverkoop in gingen
China Glaze kost in NL 5,95 ex, en OPI kost in de winkel 13,95 (de DS'jes zijn nog duurder) dus ik denk dat het nog steeds loont om in de VS te bestellen hoorquote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:43 schreef Cyntiaa het volgende:
Wanneer besteld?
Echt kut hoor dat ze het zo doen, dan loont het niet meer om bij TD te bestellen
Dat wel ja, maar ik zit er niet op te wachten dat er bij elk pakketje douane kosten komen, ook als het niet-TD pakketjes zijn. De spullen worden dan al met al toch wel aardig duurder. Als ze echt alle pakketjes gaan controleren dan zal ik ook alleen nog maar dingen bestellen die ik ECHT wil hebben.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:49 schreef DeltaCephei het volgende:
[..]
Het is nog goedkoper dan als je ze in NL moet kopen maar toch jammer
Volgens mij hebben ze nooit voldoende mankracht om dit maanden vol te houden, maar ik kan me vergissenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:53 schreef deerntie het volgende:
[..]
Dat wel ja, maar ik zit er niet op te wachten dat er bij elk pakketje douane kosten komen, ook als het niet-TD pakketjes zijn. De spullen worden dan al met al toch wel aardig duurder. Als ze echt alle pakketjes gaan controleren dan zal ik ook alleen nog maar dingen bestellen die ik ECHT wil hebben.
Dat dus :pquote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:21 schreef Stormqueen het volgende:
Dat douanegedoe is na half december weer voorbij, want dan hebben ze het druk en zijn ze onderbemand en daarna vergeten ze het gewoon weer. Net als in elk ander bedrijf. Geen zweetPlop
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |