In ieder geval niet teveel van op z'n CV plaatsenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 15:32 schreef LastRequest het volgende:
Kan me wel voorstellen dat Swine niet echt behoefte heeft aan een groepsanalyse van zijn leefwijze
Moet daar echt zinnelijk staan?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 15:29 schreef De_Kardinaal het volgende:
Hij is grotendeels zinnelijk en voornamelijk in of vlakbij het centrum te vinden.
Mocht je hem zien dan kan je dat in dit draadje melden.
En als je elke avond/nacht half zat hier komt posten kan je verwachten dat je daar reacties op gaat krijgen! En het is niet zo dat we hem proberen te bemoederen. Iedereen hier is oud en wijs genoeg om zelf te oordelen hoe hij/zij haar leven wil leiden. Dat neemt niet weg dat je iemand mag kan confronteren met zijn of haar gedrag als je dat niet gezond lijkt. Uiteindelijk bepaalt die andere dat toch.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 15:32 schreef LastRequest het volgende:
Kan me wel voorstellen dat Swine niet echt behoefte heeft aan een groepsanalyse van zijn leefwijze
Nee, zindelijk! Ik neem aan dat ie zelf op het potje kan!quote:Op woensdag 13 oktober 2010 15:37 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Moet daar echt zinnelijk staan?
Dat begrijp ik, maar het mondde uit in een hele discussie die toen over hem ging zonder dat hij zich erin kon mengen. Ik zeg alleen dat ik me voor kan stellen dat je dan even geen zin hebt om nog te komen.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 15:38 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
En als je elke avond/nacht half zat hier komt posten kan je verwachten dat je daar reacties op gaat krijgen! En het is niet zo dat we hem proberen te bemoederen. Iedereen hier is oud en wijs genoeg om zelf te oordelen hoe hij/zij haar leven wil leiden. Dat neemt niet weg dat je iemand mag kan confronteren met zijn of haar gedrag als je dat niet gezond lijkt. Uiteindelijk bepaalt die andere dat toch.
Hij lag z'n roes uit te slapenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 15:46 schreef Yashaaaaa het volgende:
Hoezo kon hij zich er niet in mengen?
quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:03 schreef HostiMeister het volgende:
Vond t sowieso kansloos, dat dan weer wel. Heel aardig, maar wel kansloos.
Dat gezeur over Swine en hoe hij zijn leven leeft. Moet ie toch lekker zelf weten.?quote:
Oh ja daar heb ik me sowieso verder afzijdig van gehoudenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:06 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Dat gezeur over Swine en hoe hij zijn leven leeft. Moet ie toch lekker zelf weten.?
Heul niet.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:07 schreef Yashaaaaa het volgende:
Is ook best kansloos als je je bedenkt dat de enige goede manier, de Hosti-manier is.
Die eerste ontleend al zijn stroom van een usb-poort terwijl die tweede een externe stroombron heeft. Is dus niet hetzelfde nee. Goed gezien.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:11 schreef swarmahoer het volgende:
vraag aan hosti of sander denk ik:
ik heb deze:
http://www.sitecom.com/usb-hub/p/719
en ik heb een powered usb hub nodig
dat is niet hetzelfde toch ?
zoals deze bijvoorbeeld
http://www.bol.com/nl/p/c(...)004216064/index.html
Weet ik tochquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:13 schreef Yashaaaaa het volgende:
I was just kidding
En true wat er over swine gezegd wordt, maar ik snap de mensen die zich "zorgen" maken ook wel.. Maar wat je zegt hij is oud genoeg
die 1e heeft wel een losse adapter erbij zitten hoorquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:14 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Die eerste ontleend al zijn stroom van een usb-poort terwijl die tweede een externe stroombron heeft. Is dus niet hetzelfde nee. Goed gezien.
Haha, aai-over-de-bol-antwoord.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:14 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Die eerste ontleend al zijn stroom van een usb-poort terwijl die tweede een externe stroombron heeft. Is dus niet hetzelfde nee. Goed gezien.
Dan zou die in principe ook dienst kunnen doen als powered hub, maar in de specificaties lees ik daar niets over terug.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:15 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
die 1e heeft wel een losse adapter erbij zitten hoormaar aangezien het niet in de specificaties omschreven wordt als powered usb adapter vroeg ik het me af...
Komt lulliger over als ik het zo teruglees inderdaadquote:Op woensdag 13 oktober 2010 16:16 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Haha, aai-over-de-bol-antwoord.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |