Vlamingen zijn ook sneu hoor. Je had ze eens moeten horen juichen nadat Nederland geen Wereldkampioen werd.quote:
Wielrennen en tennissen kunnen de Belgen wel, maar daarmee houdt het ook op.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:43 schreef Kingside het volgende:
Wat is dat toch een chaosland. De kabinetsvorming daar is nog vele malen erger dan in Nederland, terwijl het bij ons al zo erg was.
De Rode Duivels () falen keer op keer. Sowieso is België al jaren niets meer op sportgebied. Dan ook nog dat stompzinnige accent van ze. Wanneer wordt dit land nou eens opgeheven en verdeeld tussen Nederland en Frankrijk?
Boeiend, ik stond ook te juichen.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:45 schreef Kingside het volgende:
[..]
Vlamingen zijn ook sneu hoor. Je had ze eens moeten horen juichen nadat Nederland geen Wereldkampioen werd.
In elk ander land/elke andere regio zou de burgers de barricaden opgaan voor een nieuw politiek geluid, de Walen laten zich echter keer op keer van achteren nemen door de socialisten. Degoutant...quote:
Tja ik vind het moeilijk regering vorming door herziening van financieringswet bij ons veel minder erg, dan een regering vormen met rechts.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:43 schreef Kingside het volgende:
Wat is dat toch een chaosland. De kabinetsvorming daar is nog vele malen erger dan in Nederland, terwijl het bij ons al zo erg was.
De Rode Duivels () falen keer op keer. Sowieso is België al jaren niets meer op sportgebied. Dan ook nog dat stompzinnige accent van ze. Wanneer wordt dit land nou eens opgeheven en verdeeld tussen Nederland en Frankrijk?
Goeie post !quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:49 schreef Adala het volgende:
Amai, ik had vandaag nog een discussie met een Belg. Zij beweerde dat België superieur was aan Nederland en dat wij 'alleewn moaar soow konduh pratuhh".
Maar die Belgen joh, zij spreken gewoon Nederlands met een Frans accent erdoorheen. Franse intonatie enzo. Frankrijk is kut, dus zijn Belgen ook kut. Eigenlijk nog kutter omdat het dus wannabe-Fransen zijn en dat is nog erger dan echte Fransen.
dat komt omdat hier voornamelijk pils wordt gebrouwenquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:56 schreef nattermann het volgende:
Die Belgen zijn anders wel gruwelijk veel beter in het brouwen van bier dan wij Hollanders zijn.
Nounou van de vele sporten die ons leven rijk is zijn de Belgen goed in een sport. En daarvan dan de vrouwen.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:54 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Tja ik vind het moeilijk regering vorming door herziening van financieringswet bij ons veel minder erg, dan een regering vormen met rechts.
Wat zeg je op sportvlak? Ooit van Kim Clijsters en Justin Henin gehoord?
Een Belg die juicht dat Spanje wint vind ik minder erg, dan een NL-er die geen buitenspel herkent.
Wij Nederlanders zijn weer goed in marketing.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:56 schreef nattermann het volgende:
Die Belgen zijn anders wel gruwelijk veel beter in het brouwen van bier dan wij Hollanders zijn.
Inderdaad! Trappistjes ftw!!!quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:56 schreef nattermann het volgende:
Die Belgen zijn anders wel gruwelijk veel beter in het brouwen van bier dan wij Hollanders zijn.
Ook niet waar... Eddy Merckx, Tom Boonen, etc...quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:56 schreef Kingside het volgende:
[..]
Nounou van de vele sporten die ons leven rijk is zijn de Belgen goed in een sport. En daarvan dan de vrouwen.
Kom dan al die landgenoten van jou die hier al jaren wonen maar nog steeds met hun gele plaat rijden omdat ze te cheap zijn om de BE wegentaks te betalen maar ophalen...quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:57 schreef nattermann het volgende:
Voor de rest is België wel echt een kutland. Terechte klacht dus.
Ik heb vooral op Waalse politici en uitvreters gemunt, voor de rest heb ik geen problemen met Belgen...quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:57 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Inderdaad! Trappistjes ftw!!!![]()
![]()
![]()
Vind NL dik ok, maar Belgen haters zijn sneu!
Stuur ze maar hierheen hoor. Ik lig er niet wakker van.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 00:01 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Kom dan al die landgenoten van jou die haar al jaren wonen maar nog steeds met hun gele plaat rijden omdat ze te cheap zijn om de BE wegentaks te betalen maar ophalen...
Thank you, come again
Is dit Belgisch?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 00:01 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Kom dan al die landgenoten van jou die hier al jaren wonen maar nog steeds met hun gele plaat rijden omdat ze te cheap zijn om de BE wegentaks te betalen maar ophalen...
Thank you, come again
Vlaanderen kan op zich ook zelfstandig verder, anders wordt het voor Brussel en Wallonië die aandrijvingsloze gewesten zijn...quote:
Is alleen maar positief voor beiden.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 00:05 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Vlaanderen kan op zich ook zelfstandig verder, anders wordt het voor Brussel en Wallonië die aandrijvingsloze gewesten zijn...
De grap is, is dat vanuit het oogpunt van de belgen dit aantrekkelijker is dan in een land gestopt worden met "Den 'Ollanders" Dit zou natuurlijk wel een gigantisch bierland worden, want de beste brouwerijen van Nederland liggen ook nog eens in Limburg en Brabant.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 07:22 schreef Shispeed het volgende:
ik heb een veel beter idee:
- Wallonië geven we aan Frankrijk, wat moeten we met die paupers?
- Katholiek Nederland (Braboland, limboland, zeeuws vlaanden, zuidelijk rivierengebied) voegen we samen met Vlaanderen en maken een land van. carnaval-land ofzo.
- de rest van Nederland kan een dikke krijgen
Tante Sidoniaquote:
Nee, want Kim Clijsters raakt ook geen pepernoot.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:43 schreef Kingside het volgende:
Wat is dat toch een chaosland. De kabinetsvorming daar is nog vele malen erger dan in Nederland, terwijl het bij ons al zo erg was.
De Rode Duivels () falen keer op keer. Sowieso is België al jaren niets meer op sportgebied. Dan ook nog dat stompzinnige accent van ze. Wanneer wordt dit land nou eens opgeheven en verdeeld tussen Nederland en Frankrijk?
Gordon moet naar Siberië verbannen worden...quote:Op woensdag 13 oktober 2010 07:28 schreef WammesWaggel het volgende:
In het land der Belgen is Jean-Marie Pfaff koning en tevens eind-baas.
Wij hebben tenminste iemand als Gordon
en nu heb je 50% van de belgische topsporters opgenoemdquote:Op woensdag 13 oktober 2010 09:05 schreef LePoo het volgende:
[..]
Nee, want Kim Clijsters raakt ook geen pepernoot.
En dat terwijl het AD marketingtechnisch gered moest worden door een Belg.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:56 schreef tralalala het volgende:
[..]
Wij Nederlanders zijn weer goed in marketing.
We hebben natuurlijk wel een tweevoudig NBA-kampioen in ons midden !!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:41 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
en nu heb je 50% van de belgische topsporters opgenoemd![]()
Ach, Ajax wordt thuis afgemaakt met 1-3 ofzo, door Anderlecht.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:41 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
en nu heb je 50% van de belgische topsporters opgenoemd![]()
Hoax, de beste bierbrouwerij van nederland ligt in het oosten van het landquote:Op woensdag 13 oktober 2010 08:06 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
De grap is, is dat vanuit het oogpunt van de belgen dit aantrekkelijker is dan in een land gestopt worden met "Den 'Ollanders" Dit zou natuurlijk wel een gigantisch bierland worden, want de beste brouwerijen van Nederland liggen ook nog eens in Limburg en Brabant.
Al vergeet je hier natuurlijk wel dat belgie ook nog een duits talig stuk heeft.
Want lars Boom ging weg uit het veldrijden omdat hij alles won. De enige belgische baas (sinds 2000) in het wielrennen was tom Boonen. Jammer dat hij een beetje net als yuri van gelder isquote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:55 schreef magik7777 het volgende:
Onterechte klacht, kijk bijv. eens naar het wielrennen, en anders naar het veldrijden.
Hou toch op jong met die spaarzame overwinningen die gemaakt zijn door jullie.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 10:05 schreef LePoo het volgende:
[..]
Ach, Ajax wordt thuis afgemaakt met 1-3 ofzo, door Anderlecht.![]()
![]()
![]()
![]()
Die hebben al een Limburg en daar hebben ze hun handen vol aan.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:35 schreef Sinnie het volgende:
België krijgt Limburg en dat gaat dan weer samen naar Frankrijk.
Zijn wij van het gezeik af.
Gilbertquote:Op donderdag 14 oktober 2010 10:47 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
Want lars Boom ging weg uit het veldrijden omdat hij alles won. De enige belgische baas (sinds 2000) in het wielrennen was tom Boonen. Jammer dat hij een beetje net als yuri van gelder is
Damn jij bent een grote nationalist.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 16:19 schreef Marie30 het volgende:
Je moet echt wel een arrogante Nederlander zijn om de te denken dat jij mag beslissen wat er met België eventueel zou gebeuren.
Ik ben erg ja...quote:Op donderdag 14 oktober 2010 16:44 schreef Fluweel het volgende:
[..]
Damn jij bent een grote nationalist.
Goedzo![]()
Maar jij als Belg gaat door ook niet over, we zullen het maar aanzien.
quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:43 schreef Kingside het volgende:
Sowieso is België al jaren niets meer op sportgebied.
Grolschquote:Op donderdag 14 oktober 2010 10:21 schreef remmertjuh het volgende:
[..]
Hoax, de beste bierbrouwerij van nederland ligt in het oosten van het land
"Het Belgische barbecueteam 'Traiteur Matthias' mag zich volgens de World Barbecue Association wereldkampioen barbecue noemen. De ploeg verzamelde 4.326 punten en staat momenteel op de eerste plaats in de ranking van de World Barbecue Association van september 2010."quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:27 schreef Kingside het volgende:
[..]
Kom dan eens met iemand op Kim Clijsters na van de laatste tijd.
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:36 schreef kristyle het volgende:
[..]
"Het Belgische barbecueteam 'Traiteur Matthias' mag zich volgens de World Barbecue Association wereldkampioen barbecue noemen. De ploeg verzamelde 4.326 punten en staat momenteel op de eerste plaats in de ranking van de World Barbecue Association van september 2010."
Haha, net alsof het ons ook maar iets kan boeien wat jullie doen met dat België.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 16:19 schreef Marie30 het volgende:
Je moet echt wel een arrogante Nederlander zijn om de te denken dat jij mag beslissen wat er met België eventueel zou gebeuren.
van de laatste paar maanden...quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:27 schreef Kingside het volgende:
[..]
Kom dan eens met iemand op Kim Clijsters na van de laatste tijd.
Je weet hopelijk waarom Zeeuws Vlaanderen bij Nederland hoort en niet bij België?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 07:22 schreef Shispeed het volgende:
ik heb een veel beter idee:
- Wallonië geven we aan Frankrijk, wat moeten we met die paupers?
- Katholiek Nederland (Braboland, limboland, zeeuws vlaanden, zuidelijk rivierengebied) voegen we samen met Vlaanderen en maken een land van. carnaval-land ofzo.
- de rest van Nederland kan een dikke krijgen
Jullie? Ik ben gewoon een Nederlander.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 11:38 schreef Kingside het volgende:
[..]
Hou toch op jong met die spaarzame overwinningen die gemaakt zijn door jullie.
Enige reden dat wallonië nog niet plat gegooit is toch?quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:56 schreef nattermann het volgende:
Die Belgen zijn anders wel gruwelijk veel beter in het brouwen van bier dan wij Hollanders zijn.
cultureel vlak is een beetje breedquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:35 schreef misteriks het volgende:
een land meten op zijn sportprestaties![]()
Belgie kickt stevig Holland fat ass op
cultureel vlak
Boeiendquote:. Beeldende kunst
oh?quote:, muziek
patat/friet maken kunnen ze wel jaquote:,
gastronomie
oh?quote:,
sociaal weefsel
Boeiendquote:kunststeden
Als Geert ooit premier wordt valt hij Belgie gewoon binnen met de reden dat het land geschoont moet worden van de Moslimsquote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:37 schreef Mourik het volgende:
Lang leven de plannen van Geert Wilders.
Dan, maar alleen dan stem ik op geert. Antwerpen + brussel bij nederlandquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:55 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Als Geert ooit premier wordt valt hij Belgie gewoon binnen met de reden dat het land geschoont moet worden van de Moslims
Kan jij meteen naar een goede Belgische school.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:55 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Als Geert ooit premier wordt valt hij Belgie gewoon binnen met de reden dat het land geschoont moet worden van de Moslims![]()
quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:35 schreef misteriks het volgende:
een land meten op zijn sportprestaties![]()
Belgie kickt stevig Holland fat ass op cultureel vlak. Beeldende kunst , muziek , gastronomie, sociaal weefsel ;kunststeden.. kortom, alles !
Ik zou me doodschamen om Nederlander te moeten zijn met hun inferieure ; wat zeg ik; GEEN cultuur !
Er is maar 1 ding jammer aan Belgie ; dat is dat het zo dicht tegen Nederland ligt
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:27 schreef Kingside het volgende:
[..]
Kom dan eens met iemand op Kim Clijsters na.
Belg zijnde vind ik het beter toeven op Nederlandse fora dan op fora waar .be achter staat.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 21:15 schreef Bonzai. het volgende:
En verder is natuurlijk het 9lives forum veel beter dan fok!.
wat denk je nu? dat je met die afgezaagde flutsmiley een point kan maken ?quote:
Best welquote:Op dinsdag 19 oktober 2010 21:17 schreef misteriks het volgende:
[..]
wat denk je nu? dat je met die afgezaagde flutsmiley een point kan maken ?
Heb je weer van die mensen die denken dat ze superieur zijn als ze een spellingsfout ontdekken.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 20:58 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Kan jij meteen naar een goede Belgische school.
Een punt bedoel je?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 21:17 schreef misteriks het volgende:
[..]
wat denk je nu? dat je met die afgezaagde flutsmiley een point kan maken ?
Dat is zo mogelijk nog erger.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 21:35 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ik weet gewoon niet hoe ik puntjes op de E kan zetten ja
Nou, in mijn ervaring hebben Belgen (en dan met name Vlamingen) een grotere hekel aan "Ollanders" dan andersom.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 22:17 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Dat is zo mogelijk nog erger.En wat is je excuus voor je andere twee fouten?
Bovendien voel ik mij nooit superieur ten aanzien van andere en zeg ik bijna nooit iets over een ander zijn spelfouten. Maar wij (Belgen) moeten ons hier laten afkraken (sommige doen dat) en dan door één zin met drie fouten in? Dan vraag je er een beetje om hé...
De bijna haat tegen België en Belgen van sommige hier, vind ik wel erg ... Wij zijn niet meer als jullie, maar niet minder.
In mijn ervaring kijken "Ollanders" vaker neer op Vlamingen dan andersom, kleine nuance dus.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 22:20 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Nou, in mijn ervaring hebben Belgen (en dan met name Vlamingen) een grotere hekel aan "Ollanders" dan andersom.
Mijn ervaring ook.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 22:21 schreef Krantenman het volgende:
[..]
In mijn ervaring kijken "Ollanders" vaker neer op Vlamingen dan andersom, kleine nuance dus.
Dat is prima in orde, en het kost trouwens geen drol.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 22:22 schreef vogeltjesdans het volgende:
En dan ook nog eens dat OV van ze
Jep, en nog Frankrijk tot en met Rijsel.quote:
Ze?quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:45 schreef Kingside het volgende:
[..]
Vlamingen zijn ook sneu hoor. Je had ze eens moeten horen juichen nadat Nederland geen Wereldkampioen werd.
Dan rij maar eens met dat boemeltreintje langs de Lessequote:Op dinsdag 19 oktober 2010 22:33 schreef Krantenman het volgende:
[..]
Dat is prima in orde, en het kost trouwens geen drol.
Rij jij dan maar eens met de streekbus tussen Turnhout en Antwerpen. Rijdt om het kwartier en kost nog geen euro voor een rit.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 23:02 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Dan rij maar eens met dat boemeltreintje langs de Lesse
Klein, druk, vies, je kan zo bij de machinist naar binnen en het rijdt slechts om de twee uur.
Ja, en in Hasselt is de ringbus gratis voor mensen uit Hasselt, bla bla bla ik weet het. Ik had het over treinen. En die scoren in Belgie erg hoog op de schaal van kut.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 23:05 schreef Krantenman het volgende:
[..]
Rij jij dan maar eens met de streekbus tussen Turnhout en Antwerpen. Rijdt om het kwartier en kost nog geen euro voor een rit.
Neen de bus mag je niet vernoemen, maar dat ene boemeltreintje langs de Lesse is wel representatief voor het hele openbare vervoer?quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 23:16 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ja, en in Hasselt is de ringbus gratis voor mensen uit Hasselt, bla bla bla ik weet het. Ik had het over treinen. En die scoren in Belgie erg hoog op de schaal van kut.
Daar ga ik wel even vanuit.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 23:22 schreef Marie30 het volgende:
[..]
Neen de bus mag je niet vernoemen, maar dat ene boemeltreintje langs de Lesse is wel representatief voor het hele openbare vervoer?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |