Als Hiker.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:59 schreef Jorian29 het volgende:
Serieus? Als privéchauffeur of als hiker?
Ik heb morgen ook eindelijk weer iets, 2 redelijk recente, VW Touran en een Opel Astra.
Bij de ritinfo staat ook iets over hikerwerkzaamheden op de vestiging van Blankier te Zwolle. Aangezien ik van Zwolle naar Barneveld moet, lijkt het mij dat deze niet voor mij van toepassing zijn? Werkzaamheden bestaan uit 'wassen, tanken, halen en brengen naar klanten in de omgeving van Zwolle'
Barneveld is een uur rijden.
Haha, afleveren bij de beste speler van Feyenoord ? zijn ze zo ver gezakt ?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:05 schreef About2Break1 het volgende:
Ritgegevens:(1e rit) Toyota Avensis TUSSEN 08.30 en 09.00 UUR ophalen bij Feyenoord, jaja![]()
![]()
Die rit had ik willen hebben als Feyenoord-seizoenkaarthouderquote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:05 schreef About2Break1 het volgende:
Ritgegevens:(1e rit) Toyota Avensis TUSSEN 08.30 en 09.00 UUR ophalen bij Feyenoord, jaja![]()
![]()
De TNT-busjes zijn inderdaad berucht. Er staat in de ritinfo van ING zelfs een apart kopje over die busjesquote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:15 schreef rub3n het volgende:
Volgens mij was 1 van jullie (als die actief is hier) bij TNT Kampen vanmiddag. Kwam een busje brengen (en ophalen). Ik heb medelijden met hem. Die bus die die op moest halen is ZOOOO KUT!
Ah die,quote:
Je bedoeld de "boco" haha. Tja, maar die schakelt pas weer in na 5-7 minuten ofzo na afslaan.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 22:27 schreef Irritatie100 het volgende:
Iets over de startonderbreker, dat je die niet meekrijgt en de auto alleen kan starten binnen een minuut na afslaan
De TNT-bus die ik reed was trouwens een Mercedes Sprinter, met een heel erg irritant schakelende semi-automaat
Ik welquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |