President.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 00:19 schreef Susi het volgende:
Is die belangrijke meneer nou de president of de eigenaar van de mijn ofzo ?
quote:COPIAPO - De 33 kopels die sinds 5 augustus vastzitten in een mijn in Chili moeten nog iets langer wachten op redding. Volgens de Chileense president Sebastian Pinera zal het nog tot 23.00 uur lokale tijd (04.00 uur Nederlandse tijd) duren voor de reddingsoperatie begint.
Een reden voor het uitstel gaf Pinera niet. Hij kwam per helikopter aan op het terrein van de mijn in het noorden van Chili om de reddingsoperatie bij te wonen.
De eerste kompel zal vermoedelijk niet voor middernacht lokale tijd boven zijn. Zoals het er nu uitziet wordt de 31-jarige mijnwerker Florencio Avalos als eerste naar boven getakeld
Weten we meteen waarom men op het dooie gemak zit te grappenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 00:22 schreef nattermann het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)uren-uitgesteld.html
[..]
– Zo, en nu gaan we die lelijke paupers naar boven halen?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 00:21 schreef Mercer het volgende:
Ja joh ga ff lekker rustig met elkaar zitten lullen.![]()
Wachten tot 4 uurquote:Op woensdag 13 oktober 2010 00:22 schreef nattermann het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)uren-uitgesteld.html
[..]
kunnen ze mooi 3,5 uur gaan volpratenquote:
Oh, het feest gaat niet door dus.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 00:22 schreef nattermann het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)uren-uitgesteld.html
quote:Op woensdag 13 oktober 2010 00:24 schreef Ringo het volgende:
[..]
– Zo, en nu gaan we die lelijke paupers naar boven halen?
– Zometeen, zometeen. Rustig aan. Borrel?
– Ja graag! Er staat ons immers nog een lange dag te wachten! (gelach)
– Nou, zeker als we dit werktempo aanhouden! (nog een keer gelach)
Precies. Om 04.30 gaat mijn wekker weer, dus ik ga pitten. Ik hoor het straks wel op de radioquote:Op woensdag 13 oktober 2010 00:26 schreef Samael het volgende:
[..]
Wachten tot 4 uurdat is het niet waard
* Type-R zet stream uitquote:Op woensdag 13 oktober 2010 00:22 schreef nattermann het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)uren-uitgesteld.html
COPIAPO - De 33 kopels die sinds 5 augustus vastzitten in een mijn in Chili moeten nog iets langer wachten op redding. Volgens de Chileense president Sebastian Pinera zal het nog tot 23.00 uur lokale tijd (04.00 uur Nederlandse tijd) duren voor de reddingsoperatie begint.)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |