Dan zouden we binnenkort uit de rest van Europa vergelijkbare berichten moeten krijgen.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 13:58 schreef Neelix het volgende:
[..]
Misschien simpelweg door de ontwikkeling van de US-EUR wisselkoers? De EUR is laatste tijd best weer wat sterker geworden.
Tsja, moet dat 1-op-1 doorberekend worden aan klanten? Denk 't niet. Werkt ook niet de andere kant op.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 13:58 schreef Neelix het volgende:
[..]
Misschien simpelweg door de ontwikkeling van de US-EUR wisselkoers? De EUR is laatste tijd best weer wat sterker geworden.
Tsja, ligt eraan wat je wil... Ik heb 2G los online en 3GS los in België gekocht. Ben ik tenminste vrij in keuze van provider Goedkoop sim-only van Vodafone erbij en gaan.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:08 schreef kikoooooo het volgende:
Ik snap echt niet dat mensen nog 230 euro voor een toestel betalen, als je daar bovenop ook nog eens 2 jaar aan een abo vastzit. Wat een gekkenwerk.
Zo deed ik het ook met mijn 3G en 3Gs, helaas te snel geweest met de 4quote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:10 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Tsja, ligt eraan wat je wil... Ik heb 2G los online en 3GS los in België gekocht. Ben ik tenminste vrij in keuze van provider Goedkoop sim-only van Vodafone erbij en gaan.
Dat is een van de dingen waar Apple ontzettend slecht in is. Ze hebben echt ontzettend lang volgehouden dat alle Apple producten dezelfde prijs in $ als in ¤ waren. Zelfs toen ¤1 -> $1.40 was ongeveer.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:02 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Tsja, moet dat 1-op-1 doorberekend worden aan klanten? Denk 't niet. Werkt ook niet de andere kant op.
Dat is nu ook zoquote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:38 schreef Neelix het volgende:
[..]
Zelfs toen ¤1 -> $1.40 was ongeveer.
Ik had niet gekeken, maar idd, de prijzen van de Apple store zijn ook weer bijna $1 op ¤1. Belachelijk weer.quote:
Vergeet niet dat in de geadverteerde Amerikaanse prijzen géén btw/sales tax zit, dus de vergelijking is niet helemaal eerlijk.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:46 schreef Neelix het volgende:
[..]
Ik had niet gekeken, maar idd, de prijzen van de Apple store zijn ook weer bijna $1 op ¤1. Belachelijk weer.
Het is al veel vaker gezegd, maar de prijzen in Amerika zijn zonder belastingen. $499 voor een iPad, bijvoorbeeld, is met de huidige koers 371 euro, een iPad zonder BTW is in Nederland 419 euro. Nog steeds een verschil inderdaad, maar lang niet zo erg als het lijkt.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:46 schreef Neelix het volgende:
[..]
Ik had niet gekeken, maar idd, de prijzen van de Apple store zijn ook weer bijna $1 op ¤1. Belachelijk weer.
itunes aanzetten?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:55 schreef Sala-adin het volgende:
Heb net mijn iphone 4 aangezet en hij vroeg om een simkaart zonder pincodemaar mijn simkaart die ik had gekregen heeft wel een pincode. Ik heb hem er alsnog in gestopt en hij vroeg om de pincode wat ik heb ingevoerd. Vervolgens zag ik op het scherm een usb kabel met een pijl die wijst naar itunes. Ik heb hem aangesloten op mijn Mac. Maar er gebeurt fakkin NIKS!!!!!!!!!
Schrijf ik hier voor Jan Lul ofzo?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:46 schreef skudkind het volgende:
Hey jongens, hebben jullie tips/advies qua winkels en dorpen waar ik de iphone 4 meteen of binnen een week kan krijgen zonder 5 a 6 weken te wachten? Ik wil er zelfs voor naar Friezistan of Limbabwe rijden.
Tsja, als je termen als Limbabwe gebruikt en na een kwartier al ongeduldig wordt omdat je 'nog steeds' geen reactie hebt wordt het animo je te helpen niet groter natuurlijk.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 15:00 schreef skudkind het volgende:
[..]
Schrijf ik hier voor Jan Lul ofzo?
Niet perse de allernieuwste, maar je moet niet nog op versie 8 zitten natuurlijk.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 15:01 schreef Sala-adin het volgende:
Moet je de nieuwste itunes versie hebben om je Iphone 4 te activeren?
Klopt. Een deel daarvan is volgens mij nog europese heffingen of iets dergelijks (hardware is hier altijd duurder, ook inclusief salestax) en een deel daarvan is dat Apple de prijzen op één moment bepaald en er verder niet meer naar omkijkt. Nu zijn de prijzen inderdaad allemaal gebaseerd op een (te) hoge wisselkoers, maar er is ook een tijd lang een Mac Mini of iets dergelijks voor 'te weinig' verkocht.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:57 schreef Neelix het volgende:
Klopt, prijzen daar zijn zonder tax, maar de wisselkoers zit toch flink boven de 1.20 en vooral bij de duurdere producten tikt dat toch best wel aan.
Bij een iPad is het 80 euro, maar bij een Mac Pro is het $2499 ex btw vs ¤2399 inc btw, en dan scheelt het al meer dan ¤800
Het is hier geen helpdesk knulquote:Op donderdag 14 oktober 2010 15:00 schreef skudkind het volgende:
[..]
Schrijf ik hier voor Jan Lul ofzo?
Het is niet eens dat ik me zozeer stoor aan het prijsverschil, maar wat je ervoor terug krijgt in Europa is ook veel minder dan in de VS. Je hebt hier geen Apple stores waar je gelijk geholpen kan worden met hardware problemen. Is er iets mis dan ben je je machine meteen een week kwijt. Zelfs met applecare.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 15:06 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Klopt. Een deel daarvan is volgens mij nog europese heffingen of iets dergelijks (hardware is hier altijd duurder, ook inclusief salestax) en een deel daarvan is dat Apple de prijzen op één moment bepaald en er verder niet meer naar omkijkt. Nu zijn de prijzen inderdaad allemaal gebaseerd op een (te) hoge wisselkoers, maar er is ook een tijd lang een Mac Mini of iets dergelijks voor 'te weinig' verkocht.
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 15:03 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Tsja, als je termen als Limbabwe gebruikt en na een kwartier al ongeduldig wordt omdat je 'nog steeds' geen reactie hebt wordt het animo je te helpen niet groter natuurlijk.
En misschien weten we het ook gewoon niet. Ik heb bijvoorbeeld geen idee.
Sorry, de queeste naar de iphone 4 verandert mij in een slechter persoon. Daarom is het juist zaak dat ik het zsm in mijn handen heb, voordat er doden gaan vallen!quote:
Oh bedankt man, lifesaver! Super!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 15:12 schreef Impry het volgende:
@skudkind Gewoon een webshop opzoeken die een goede levertijd heeft. (bijv. PDAshop.nl, daar had ik hem 's avonds 8 uur besteld en de volgende dag binnen. Contractafhandeling gebeurt aan de deur. )
Ja al meerdere malen geprobeerd, alleen heb mijn simkaart niet geactiveerd maar heb geen idee hoe dat moet want het is een nieuwe simkaart en daarvoor krijg je je ww per sms opgestuurdquote:Op donderdag 14 oktober 2010 15:04 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Niet perse de allernieuwste, maar je moet niet nog op versie 8 zitten natuurlijk.
Heb je de kabel al eens losgehaald of in een andere poort geprobeerd, of je iPhone al eens opnieuw opgestart?
Heeft er ook niets mee te maken. Ik heb mijn iPhone gewoon geactiveerd via iTunes toen de SIM nog niet geactiveerd was. Heb nog enige tijd die iPhone gebruikt (niet om te bellen, natuurlijk) met de niet-geactiveerde SIM en dat ging prima. Kortom, het zou gewoon moeten werken.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 15:28 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
Ja al meerdere malen geprobeerd, alleen heb mijn simkaart niet geactiveerd maar heb geen idee hoe dat moet want het is een nieuwe simkaart en daarvoor krijg je je ww per sms opgestuurd
Wat een onzinargumentquote:T-Mobile verhoogt prijzen iPhones
T-Mobile gaat de prijzen voor iPhones met een abonnement vanaf 1 november verhogen. De provider verliest binnenkort het monopolie wat betreft de verkoop van de toestellen van Apple.
De nieuwe prijzen werden door verschillende mensen opgemerkt op een website van de provider voor retailers en zijn door T-Mobile tegenover NU.nl bevestigd. De prijzen stijgen, afhankelijk van het abonnement en het model iPhone, van veertig tot honderd euro.
De nieuwe prijzen worden gepresenteerd nadat woensdag bekend werd gemaakt dat zowel Vodafone als KPN binnen enkele maanden ook iPhones zullen gaan verkopen. T-Mobile had voorheen een exclusief contract met Apple voor de verkoop van de smartphones.
Mobiel internet stimuleren
Volgens T-Mobile heeft de prijsstijging niets te maken met het einde van het exclusieve contract. “We hebben de iPhones en bijbehorende abonnementen heel aantrekkelijk geprijsd om het gebruik van mobiel internet te stimuleren”, legt een woordvoerster van T-Mobile uit. “De markt heeft zich inmiddels ontwikkeld en het is tijd om de inkomsten en uitgaven weer meer op één lijn te krijgen.”
Gewoon dezelfde truuk als het (her)invoeren van bellen per minuut, ipv seconde en internetten met een datalimiet.quote:
Ben je echt 19 en geestelijk helemaal gezond? Het is niet erg als je een autist bent maar als we dat weten dan kunnen we er een beetje rekening mee houden. Ik vermoed dat je een autistische afwijking hebt omdat je kennelijk niet in staat bent om zelfstandig makkelijke vraagstukken op te lossen.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 22:13 schreef casper019 het volgende:
ik heb nu via de app store meerdere games gedownloade
maar die komen nu allemaal opmn scherm terecht..
kan ik niet een map voor games maken? en kan ik de namen die die games hebben niet veranderen?
Jij bent echt de meest simpele mongool die hier rondloopt. Zoek het lekker zelf uit.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 22:13 schreef casper019 het volgende:
ik heb nu via de app store meerdere games gedownloade
maar die komen nu allemaal opmn scherm terecht..
kan ik niet een map voor games maken? en kan ik de namen die die games hebben niet veranderen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |