Ja, dat weet ik, maar je richt de boel er toch op in. Gedeelte van de schijf maak je er voor vrij en een bootdelay voor het bootmenu. Allemaal geen probleem, maar ik denk dat het grootste voordeel dan weg is.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 18:45 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
Je doet nu net alsof dat veel gedoe en moeite is. Meestal kost het minder dan een half uur.
Dat ligt niet aan het OS. Er is geen een mobiel OS die het als een computer os doet.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 18:05 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
1. Het idee van cloud computing is juist dat je die zware hardware niet nodig hebt.
2. Dat ligt aan het OS, niet aan het apparaat.
kom je met je pc bij je ouders die 1mbit hebben..quote:Waarom? omdat hij sneller(heel veel sneller) is
Daarom is de slaapstand van de computer zo gemakkelijk. Eén keer Windows opstarten, daarna in de slaapstand. Moet je iets doen of op het internet zijn, toets op het toetsenbord indrukken en binnen 5 seconden is de computer weer opgestart en kun je het internet op.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:12 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
Het verschil zit vooral in boottime - pc in 5 seconden volledig gebruiksklaar en evensnel weer afgesloten als je klaar bent vs 30 seconden op het volledige OS wachtenBest handig als je toch nog even snel op de reisplanner wil kijken.
dat en ik doe echt wel meer dan alleen mijn browser gebruiken. het zou wel ideaal zijn voor een EEE PC (voor erbij)quote:
terwijl je pc constant 6-7 watt verbruikt, dag en nacht. Alleen maar zodat je niet 30 seconden hoeft te wachten bij het opstartenquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:39 schreef Paritosh het volgende:
[..]
Daarom is de slaapstand van de computer zo gemakkelijk. Eén keer Windows opstarten, daarna in de slaapstand. Moet je iets doen of op het internet zijn, toets op het toetsenbord indrukken en binnen 5 seconden is de computer weer opgestart en kun je het internet op.
In slaapstand heb je geen stroomverbruik. Maar opstarten vanuit slaapstand duurt vaak net zo lang als normaal opstarten.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 09:39 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
terwijl je pc constant 6-7 watt verbruikt, dag en nacht. Alleen maar zodat je niet 30 seconden hoeft te wachten bij het opstarten![]()
Beetje zonde van de stroom.
Doe als ik: koop een tablet pcook direct aan , handig om even wat op te zoeken
![]()
Of laat de OS bouwers eens zorgen dat pc's sneller opstartenMijn linux staat al in 20 seconden opgestart maar windows7 doet er op diezelfde pc toch nog 40 seconden over
Heerlijke aannames weer,quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 22:50 schreef baba117 het volgende:
Dus als je met je netbook in de trein zit of je bent op reis dan doet ie niks meer. Al je bestanden, bezochte websites en vrienden worden door google gratis opgeslagen en verkocht aan de hoogste bieders zoals de overheid en reclame mensen. Je moet er maar vertrouwen in hebben dat google nooit een storing krijgt of dat er wat met de server gebeurd in een aardbeving of andere natuurramp want niks staat op je eigen computer, om over hackers en regeringen zoals China die grote fittie hebben met google te zwijgen.. Ik zie een grote toekomst voor dit OS.
Precies echt dom ben ik. Hoe denk je dat google geld verdient met alle gratis diensten? Heb je het prachtige reclame filmpje al bekeken over bestanden? Laatste tijd nog het nieuws gelezen dat China de gmail van onruststokers had gehackt en dat google medewerkers over moesten stappen naar mac of linux omdat er teveel aanvallen via Windows binnen kwamen?quote:
Google verdient geld met advertenties.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 10:59 schreef baba117 het volgende:
[..]
Precies echt dom ben ik. Hoe denk je dat google geld verdient met alle gratis diensten? Heb je het prachtige reclame filmpje al bekeken over bestanden? Laatste tijd nog het nieuws gelezen dat China de gmail van onruststokers had gehackt en dat google medewerkers over moesten stappen naar mac of linux omdat er teveel aanvallen via Windows binnen kwamen?
Volgens mij is het toch een stuk minder. Bij mijn laptops is het minder dan 1 wattuur.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 09:39 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
terwijl je pc constant 6-7 watt verbruikt, dag en nacht. Alleen maar zodat je niet 30 seconden hoeft te wachten bij het opstarten![]()
Ja, stel je voor dat net die ene server van Google kapot gaat in een aardbeving.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 22:50 schreef baba117 het volgende:
Je moet er maar vertrouwen in hebben dat google nooit een storing krijgt of dat er wat met de server gebeurd in een aardbeving of andere natuurramp
Uiteraard.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 18:47 schreef Pietverdriet het volgende:
Is een websurf apparaat, hoe handig ook, wel een computer?
Een wasmachine's doel is om je was te wassen, niet om te rekenen. Een auto's doel is om je van a naar b te brengen, niet om te rekenen. De originele functie van een computer was om dingen uit te rekenen. De wasmachine en de auto gebruiken computers waarvoor ze bedoeld zijn, maar de desktop/laptop/iPad etc. dingen, daarvoor vind ik de benaming 'computer' ouderwets. Een andere benaming heb ik zo niet natuurlijk. Alhoewel als je afgaat op de primaire functie dan is Oneindigepornoopzoeker toch wel een accurate naam.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:25 schreef SwiffMeister het volgende:
[..]
Uiteraard.
Computer is gewoon engels voor "Rekenaar" ofwel, een apparaat dat rekent.
Technisch gezien is je mobiele telefoon dus ook een computer, uitgebreid met een fancy interface.
Net als je wasmachine en je auto![]()
Ik snap dat ook niet, inderdaad. Downtime van een goeie ISP is al minimaal en dat zal alleen nog maar beter worden.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 15:22 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik begrijp die 'storing' redenatie niet. Je hebt toch ook allemaal geen generator in de schuur staan voor als de stroom uitvalt?
100% mee eens, ik drukte mss wat onhandig uit inderdaad.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 14:33 schreef BobLeSponge het volgende:
[..]
Een wasmachine's doel is om je was te wassen, niet om te rekenen. Een auto's doel is om je van a naar b te brengen, niet om te rekenen. De originele functie van een computer was om dingen uit te rekenen. De wasmachine en de auto gebruiken computers waarvoor ze bedoeld zijn
Die apparaten doen niets anders dan berekeningen uitvoeren. Alleen merk je daar tegenwoordig niets meer van. Daar merk je trouwens al een jaar of 15 ofzo niets meer van, dus wat dat betreft ben je ook 15 jaar te laat met het voorstel om een nieuwe naam te bedenkenquote:, maar de desktop/laptop/iPad etc. dingen, daarvoor vind ik de benaming 'computer' ouderwets. Een andere benaming heb ik zo niet natuurlijk. Alhoewel als je afgaat op de primaire functie dan is Oneindigepornoopzoeker toch wel een accurate naam.
Dat probleem had ik dus ook nadat ik het probeerdequote:Op maandag 11 oktober 2010 15:25 schreef braddofiel het volgende:
[..]
Ik heb dat geprobeerd, en ik kon hem dus niet opstarten![]()
Dus ik denk, dan haal ik het weer van me usbstick af, is dat hele ding gepartioneerd![]()
Nu kan ik 250 mb gebruiken, de rest is nu 'ongebruikt', en kan ik nergens meer in gebruik nemen![]()
Fijn
Het is trouwens een 8gb usbstick, dus iets meer dan 7gb moeten missen..
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:33 schreef jimdebrouwer het volgende:
wie gebruikt nu trouwens google chrome?
Ik ben sinds kort overgestapt van FF naar Chrome.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:33 schreef jimdebrouwer het volgende:
wie gebruikt nu trouwens google chrome?
Wat voor dingen mis je? Er is veel functionaliteit toe te voegen met extensies.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:55 schreef 08gnoT. het volgende:
Ik wissel tussen Fx en Chrome. Chrome werkt wel sneller en hangt nooit, maar ik mis er een paar essentiele dingen waardoor ik automagisch weer naar Fx grijp.
De google toolbarquote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:15 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Wat voor dingen mis je? Er is veel functionaliteit toe te voegen met extensies.
je kunt iig niets zelf bepalen, dat is voor mij al genoegquote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:29 schreef Casino.Bob het volgende:
ik zou het zeker overwegen maar als ik iets niet kan doen wat ik wil doen dan ben ik er zo uit
als ik het los kan installeren dan vind ik het wel interessant, maar ik ga geen netbook kopen voor een OS.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:30 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
je kunt iig niets zelf bepalen, dat is voor mij al genoeg
Soort OSX dus ?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:30 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
je kunt iig niets zelf bepalen, dat is voor mij al genoeg
Aan firefox of opera zit ook geen onzin als je het mij vraagt.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 20:01 schreef jimdebrouwer het volgende:
ik vindt google chrome juist zo goed omdat er zo weinig onzin aan zit!
mouse gestures gebruik ik niet, dus voor mij is het onzinquote:Op donderdag 14 oktober 2010 20:46 schreef SwiffMeister het volgende:
[..]
Aan firefox of opera zit ook geen onzin als je het mij vraagt.
het gaat over chrome OS maar het uiterlijk van chrome OS lijkt verdomt veel op Chromequote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:10 schreef picodealion het volgende:
Ja gaat het hier nu over Chrome of Chrome OS?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |