Tofquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 12:50 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Daar staan inmiddels ook wat meer, en wat grotere, foto's
Mooi om te horenquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:13 schreef Dr_Flash het volgende:
Nou, best goed eigenlijkHeb steeds minder pijn en ik werk ook steeds langere dagen
En nu is het heerlijk weer buiten en straks loop ik dus even naar het ziekenhuis voor die ambulancetentoonstelling.
En met jou?
Neej, dat past niet in mijn mokquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 12:57 schreef lipje het volgende:
[..]
zooow een flesje rum in je koffie laten vallen?
Lekker gelest ?? hoe ging het ??quote:
En ik heb wat rond mogen kloten op het terrein en op de heen- en terugwegquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:13 schreef Anne het volgende:
Zo. Theorie-examen op 19 oktober om 11:30.
AVB examen wilde ik ook aanvragen, maar dat ging even niet, dus dat wordt donderdag pas aangevraagd.
Vandaag de stops moeten oefenen, waaronder ook de noodstop. Ik zat elke keer aardig tegen het randje aan van een slippend voorwiel, waarbij ik dus één keer over die grens heen ging en hij ietwat teveel begon te slippen en ik de stop moest afbreken, anders was ik waarschijnlijk op m'n smoel gegaan.
Mjah, daar ontbreekt het ook niet aan; zelfverzekerd ben je genoeg, en zo te lezen gaat het met het vertrouwen in de motor ook de goede kant opquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:19 schreef Anne het volgende:
Ging wel goed:
[..]
En ik heb wat rond mogen kloten op het terrein en op de heen- en terugweg.
Volgens mij moet ik nu alleen nog het uitwijken proberen/doen.
En daarna alles weer oefenen enzo.
Hij zei vandaag eindelijk een keer dat ik behoorlijk wat lef had![]()
.
Ik ben eigenlijk helemaal niet zo zelfverzekerdquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:24 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Mjah, daar ontbreekt het ook niet aan; zelfverzekerd ben je genoeg, en zo te lezen gaat het met het vertrouwen in de motor ook de goede kant op
hebbe gij geen zonneke daor?quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:29 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik wilde ook vragen "Is het al bijna zomer?" Maar dan krijg ik zeker dezelfde reactie..
Ik vond dat altijd matig dat je niet terug kon praten, mijn instructeur was ook een toffe ventquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:27 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik ben eigenlijk helemaal niet zo zelfverzekerd![]()
.
En ja, dat vertrouwen op de motor gaat wel goed
Rijinstructeur rijdt tegenwoordig ook niet meer achter me op de weg, maar gewoon naast me.
Hij kletsend in mijn oor, ik terug gebaren![]()
. Ik vind het steeds leuker worden
.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
Wat Anne al zegt; met gebarentaal kom je een heel eindquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:34 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ik vond dat altijd matig dat je niet terug kon praten, mijn instructeur was ook een toffe vent
Ja ach, met gebaren kom je er ook wel. Spuit elfquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:34 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ik vond dat altijd matig dat je niet terug kon praten, mijn instructeur was ook een toffe vent
quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:36 schreef Sounddragon het volgende:
Het is hier ook lekker weer, zo maar eens buiten rommelen, moet nog een stukkie straat- en beschoeiingswerk doen, en dan is het tijd om houthok nummertje 2 te gaan bouwen
Neem een paar schaapjes.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb ook een paar heel mooie pimp struiken in de tuin, en daar wil ik niet vanaf; schapen vreten álles kaalquote:
Hekkie eromheen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:42 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik heb ook een paar heel mooie pimp struiken in de tuin, en daar wil ik niet vanaf; schapen vreten álles kaal![]()
En dan is mijn toffe benzinemaaiertje werkloos
Sorryquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:44 schreef Alexxxxx het volgende:
pagina 12 en hij is weer helemaal blauw, het zal ook eens niet
ik maak 1488 welquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:45 schreef Anne het volgende:
[..]
Sorry. Ik ben wakker aan het worden
![]()
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |