Gewoon MinJus maar vanwege Wilders moet dat veiligheid gaan heten....quote:
quote:
Hier zijn ze anders bijzonder tevreden over haar: http://www.scienceguide.nl/201002/onverzettelijke-charme.aspx.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 12:51 schreef Falco het volgende:
Een maandje of zes (zo lang geef ik het komende kabinet) Van Bijsterveldt uitlachen en bashen is daarentegen wel weer leuk.
Overigens is het nog mogelijk dat ze fractievoorzitter wordt, maar wellicht dat Verhagen haar te gevaarlijk vindt voor zijn eigen positie (hij wil natuurlijk de politieke leider van het CDA worden).quote:Bijna op de dag 3 jaar na haar komst als staatssecretaris gaat zij de portefeuille van minister Plasterk op zich nemen. En niemand in Den Haag durft nu nog te beweren, dat Van Bijsterveldt op haar post zit omdat de CDA-top haar een gunstbewijs schuldig was. Naast de onzichtbare Sharon Dijksma en de columnistische Ronald Plasterk groeide zij uit tot de politica pur sang en de bestuurlijke krachtfiguur in de Hoftoren.
Mirjam Zwak mist het niveau voor een ministerpost.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:49 schreef KoosVogels het volgende:
Mirjan Sterk op immigratie en integratie.
Wat zijn de bijzondere verdiensten van Hillen dat hij er in zou komen?quote:Op woensdag 6 oktober 2010 12:19 schreef One_of_the_few het volgende:
Leers en Hillen kunnen er zo inkomen. Vooral Hillen. Maar er komen er vaak een aantal van ver buiten de politiek
Staatssecretaris misschien wel, maar minister geloof ik ook niet. Bovendien is ze officieel nog met zwangerschapsverlof meen ik.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 13:05 schreef petertje2 het volgende:
[..]
Mirjam Zwak mist het niveau voor een ministerpost.
Hij duikte tot en met na de verkiezingen in elk programma op om cda te verdedigen. Ook tijdens de formatie is hij groot pleitbezorger geweest voor dit kabinet. Verdedigde eerst balkenende en later verhagen regelmatig in buitenhof, nova, nieuwsuur etc.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 13:07 schreef petertje2 het volgende:
[..]
Wat zijn de bijzondere verdiensten van Hillen dat hij er in zou komen?
Ik vrees dat dat eerder tegen hem gaat werken. Gezien de tegenstellingen in het CDA zal niet zo gauw gekozen worden voor uitgesproken voor- of tegenstanders. Ik verwacht eerder nogal wat mensen uit het politieke midden van het CDA van buiten de Haagse politiek.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 13:19 schreef One_of_the_few het volgende:
Ook tijdens de formatie is hij groot pleitbezorger geweest voor dit kabinet.
Hoe krijgen ze het verzonnen.quote:Op woensdag 6 oktober 2010 11:49 schreef KoosVogels het volgende:
Jack de Vries op Defensie? Als dat uberhaupt mogelijk is. Mirjan Sterk op immigratie en integratie.
Mevrouw "donder de criminele zigeuners het land uit"?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |