Nee ik pas, ik ben klaar met lullenquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Jij, die van Firefly. Op de meet. Hoorde ik onlangs
quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:54 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Jij, die van Firefly. Op de meet. Hoorde ik onlangs
Oh, was dat wat ie deed op de set van GTSTquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:54 schreef crv het volgende:
[..]
what krijgt er iemand een lul![]()
Zal Patrique wel zijn dan
Daar merken we anders weinig van, mevrouw de druktemakerquote:
Dank jequote:
mijn favo.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:53 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Er zitten er nog 2 in dat filmpje. Alleen die zwarte is een lambo
Zo ben ik nu eenmaal, druktemaker, dat is wat anders dan een lulquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:56 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Daar merken we anders weinig van, mevrouw de druktemaker
quote:
ja wat dacht jij danquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:55 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Oh, was dat wat ie deed op de set van GTST
quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:51 schreef Chowi het volgende:
[..]
Als jij dat zegt, zal het zeker zo zijn.
Maar in principe ken ik het niet..
Ik vond dat er weinig diepgang in het verhaal zit. Ook over de ontwikkelingen die de personages gaandeweg doormaken is nauwelijks nagedacht, zo lijkt het. Verder ziet het er wel grappig uit.quote:
oke, nou die blauwe / paarse (help !?!) is een corvette zr1quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:53 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Er zitten er nog 2 in dat filmpje. Alleen die zwarte is een lambo
Nee, dat niet... maar het begin is er en dat is toch leuk.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:53 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee, er is nog niks aan de hand. Of moeten we het er nou uitgebreid over gaan hebben voordat er iets te melden is?
Dus je wilt zeggen dat je je antwoord niet eens zelf verzonnen hebtquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:56 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]Straf niet de boodschapper van het kwade nieuws
Mja maar als je "klaar met lullen" bent, dan verwacht ik verder rustquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:56 schreef Kally het volgende:
[..]
Zo ben ik nu eenmaal, druktemaker, dat is wat anders dan een lul
Ouch.quote:
Dat klopt. Lees gisteravond maar even terug.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:57 schreef crv het volgende:
[..]
Dus je wilt zeggen dat je je antwoord niet eens zelf verzonnen hebt
geen ideequote:
Och ja, ik hoop dat het een beetje netjes en serieus blijftquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:57 schreef iBenny het volgende:
[..]
Nee, dat niet... maar het begin is er en dat is toch leuk.
Hmm, waarom kent Erik het dan wel? We zijn zo'n beetje van dezelfde leeftijd.quote:
Hmmm, ik neem aan dat je daar zelf ook wel een aandeel in hebt qua beslissingquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:58 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Och ja, ik hoop dat het een beetje netjes en serieus blijft
quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:57 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat klopt. Lees gisteravond maar even terug.
nou je het zegtquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 19:58 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Mooi, anders zou jij alwetend zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |