Zo goed alsquote:
quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:07 schreef Windigo het volgende:
[..]
Dat gaat niet op een budget van 30 euro per weekMaar ik beloof plechtig zo gauw ik meer inkomen heb alleen biologisch vlees te kopen. (Dat was ook de reden dat ik vega wilde zijn, dat ik geen bio-industrie wil ondersteunen)
Doe mij er een paar, ik ben ze allemaal kwijtquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:09 schreef Sunnythesun het volgende:
Een mens kan ook gewoon té veel pennen hebben![]()
Yeahquote:
Ik heb er wel 30 denk ikquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:10 schreef Windigo het volgende:
[..]
Doe mij er een paar, ik ben ze allemaal kwijt
ik raak ze net als Windigo allemaal kwijt. als ik een dagje weg ben van kantoor is mijn pen altijd weg. raraquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:09 schreef Sunnythesun het volgende:
Een mens kan ook gewoon té veel pennen hebben![]()
I see. En ik ken het probleem. Ik heb zelf ook een beperkt budget en koop daarom ook niet veel biologische producten, helaas.quote:
Ja heb bij de Lidl kogelbiefstukjes gescoord, 4 voor de prijs van 1 bij de slagerquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:10 schreef FutureFairytale het volgende:
Windigo![]()
wat een lieve arts heb je!een goeie tenminste die je serieus neemt en het niet allemaal maar op stress gooit. wat als je in de gevarenzone zat? wat zou er dan kunnen gebeuren evt?
![]()
ik zie dat je jezelf vnv trakteert op biefstuk. eet smakelijk![]()
gekkie, dat doen heel veel mensen hoor maar dat heb je misschien niet doorquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:13 schreef Windigo het volgende:
[..]
Ja heb bij de Lidl kogelbiefstukjes gescoord, 4 voor de prijs van 1 bij de slagerMoet tenslotte meer vlees gaan eten..
De gevarenzone voor vit D betekend dat je op een gegeven moment geen energie overhoudt en alleen nog maar slaapt, nou ik sliep al zo'n 14 tot 16 uur per dag dus ik was er heel dicht bij. En je spieren verslappen (ook de hartspier) waardoor je een hartaanval kan krijgen. Ik had dus als het erger werd makkelijk in mn slaap kunnen overlijden.
Mijn huisarts kent me al mijn hele leven en is een hele prettige man, ik vind het echt super hoe hij hier mee omgaat. Ik voel me enorm gerespecteerd
In vis zit doorgaans veel meer B12 dan in vlees, dus misschien wil je daar je dieet op aanpassen. Af en toe tussen de middag een tonijnsalade ofzo. Eitje 's ochtends helpt vast ook.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:13 schreef Windigo het volgende:
[..]
Ja heb bij de Lidl kogelbiefstukjes gescoord, 4 voor de prijs van 1 bij de slagerMoet tenslotte meer vlees gaan eten..
De gevarenzone voor vit D betekend dat je op een gegeven moment geen energie overhoudt en alleen nog maar slaapt, nou ik sliep al zo'n 14 tot 16 uur per dag dus ik was er heel dicht bij. En je spieren verslappen (ook de hartspier) waardoor je een hartaanval kan krijgen. Ik had dus als het erger werd makkelijk in mn slaap kunnen overlijden.
Mijn huisarts kent me al mijn hele leven en is een hele prettige man, ik vind het echt super hoe hij hier mee omgaat. Ik voel me enorm gerespecteerd
Vis ga ik ook meer eten ja, maar heb denk ik een dieëtist nodig om me uit te leggen waar ik het allemaal uit kan halen want het is duidelijk dat ik sowieso een ernstig tekort heb. Die krijg ik dan ook gelukkig, ze belt me straks terug voor een afspraak. Probleem met eitjes is dat ik ze s'ochtends niet prettig vind, boer ze dan de hele middag op.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:17 schreef rijsttafel het volgende:
[..]
In vis zit doorgaans veel meer B12 dan in vlees, dus misschien wil je daar je dieet op aanpassen. Af en toe tussen de middag een tonijnsalade ofzo. Eitje 's ochtends helpt vast ook.
Nou ja heel makkelijk is het dus niet zei de Huisarts, hij zei dat de zon in Nederland voor mij niet genoeg licht biedt om het nog in te halen, maar gelukkig zijn we op tijd en kan ik nu aanvullingen slikken. En ik heb vandaag 4 kogelbiefstukjes voor 4.99 gescoord en een pond gehakt gekochtquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:16 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
gekkie, dat doen heel veel mensen hoor maar dat heb je misschien niet door![]()
bij de Digros zijn de biefstukjes en varkenshaasjes uit de vriezer in de aanbieding! 2 in een doos voor ¤ 2,50
en damn van je slaap en spieren verslappen... en dat dat zoiets 'simpels' was als Vit D tekort. tenminste, makkelijk om op te lossen.![]()
AH ja, daar kan ik me wat bij voorstellen. Ik heb ze zelf ook nooit 's ochtends.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:20 schreef Windigo het volgende:
[..]
Vis ga ik ook meer eten ja, maar heb denk ik een dieëtist nodig om me uit te leggen waar ik het allemaal uit kan halen want het is duidelijk dat ik sowieso een ernstig tekort heb. Die krijg ik dan ook gelukkig, ze belt me straks terug voor een afspraak. Probleem met eitjes is dat ik ze s'ochtends niet prettig vind, boer ze dan de hele middag op.
Oké, meer vis ga ik dus ook kopenquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:25 schreef rijsttafel het volgende:
[..]
AH ja, daar kan ik me wat bij voorstellen. Ik heb ze zelf ook nooit 's ochtends.
Vis moet je zeker gaan eten, want volgens mij zit er echt aanmerkelijk meer B12 in en in schelpdieren geloof ik zelfs nog meer, maar die eet je niet dagelijks waarschijnlijk.
jammer dat vis best duur is. weet niet of koolvis ook goed voor je is want dat is het goedkoopst. 4 koolvis stukjes voor 99 cent. verder vissticks?quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:21 schreef Windigo het volgende:
[..]
Nou ja heel makkelijk is het dus niet zei de Huisarts, hij zei dat de zon in Nederland voor mij niet genoeg licht biedt om het nog in te halen, maar gelukkig zijn we op tijd en kan ik nu aanvullingen slikken. En ik heb vandaag 4 kogelbiefstukjes voor 4.99 gescoord en een pond gehakt gekocht
Al die troepjes die een mens 'bewaard'quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:09 schreef Sunnythesun het volgende:
Een mens kan ook gewoon té veel pennen hebben![]()
http://www.beweegkuur.nlquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:45 schreef golfer het volgende:
Leefstijlcoach. Dat lijkt mij een leuk beroep.
Oh ik ben echt een ekster wat dat betreft.. had als kind altijd al mijn zakken vol steentjes en dingetjes die ik bewaardequote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:55 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Al die troepjes die een mens 'bewaard'Want je weet maar nooit
hmm ik ga dit tegen mn moeder zeggen. dan eet ze gelijk niks meer met b12. die heeft juist het probleem dat ze verstopt raakt en nooit naar de wc kan. hoogstens 1x per week. ze eet zelfs dingen over de datum maar niks lukt.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:53 schreef Windigo het volgende:
Ik krijg trouwens ook nog een onderzoek naar mn darmflora omdat ik altijd 4x per dag dunne ontlasting heb, wat een oorzaak kan zijn van mn b12 tekort. Ook daar gaat nog onderzoek naar worden gedaan, dus word vervolgd
Nou ja het is duidelijk hoognodig, met die vermoeidheid ben ik ook 6 jaar doorgelopen en zie hier het resultaat met mn vit D tekort. Nu wil ik ook wel eens weten of die 4 maal per dag ontlasting normaal isquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:55 schreef PdeHoog het volgende:
Leuk, al die onderzoekenNou ja, goed dat ze iig flink actie ondernemen nu
Diarree kan een oorzaak van zijn van een b12 tekort, een b12 tekort kan geen oorzaak zijn van diarree hoorquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:58 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
hmm ik ga dit tegen mn moeder zeggen. dan eet ze gelijk niks meer met b12. die heeft juist het probleem dat ze verstopt raakt en nooit naar de wc kan. hoogstens 1x per week. ze eet zelfs dingen over de datum maar niks lukt.
dat ligt niet aan de B12 gok ikquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:58 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
hmm ik ga dit tegen mn moeder zeggen. dan eet ze gelijk niks meer met b12. die heeft juist het probleem dat ze verstopt raakt en nooit naar de wc kan. hoogstens 1x per week. ze eet zelfs dingen over de datum maar niks lukt.
heb je vroeger ook alle dode insectjes begraven in je tuin?quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:57 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Oh ik ben echt een ekster wat dat betreft.. had als kind altijd al mijn zakken vol steentjes en dingetjes die ik bewaardeMaar.. ben nu echt goed bezig.. heel veel troepjes en prulletjes weg! En straks is er ook gewoon minder ruimte voor troep gelukkig, misschien helpt dat
jammer, weer geen oplossingquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:59 schreef Windigo het volgende:
[..]
Diarree kan een oorzaak van zijn van een b12 tekort, een b12 tekort kan geen oorzaak zijn van diarree hoor
ehh.. neequote:Op dinsdag 5 oktober 2010 17:00 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
heb je vroeger ook alle dode insectjes begraven in je tuin?
Vezels, groene groenten, granen, pittig etenquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 17:00 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
dat ligt niet aan de B12 gok ik![]()
Eet ze wel genoeg vezels?
Meteen een aansluitende vraag: welke dingen zijn goed om de ontlasting goed zacht te houden? Mijn schoonmoeder vroeg zich dat af..
Ze zou gewoon eens naar de huisarts kunnen gaanquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 17:00 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
jammer, weer geen oplossing
Het meest simpele: meer water drinken en/of een eetlepel gebroken lijnzaad ( Zonnatura) door de yoghurt/kwark oid.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:58 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
hmm ik ga dit tegen mn moeder zeggen. dan eet ze gelijk niks meer met b12. die heeft juist het probleem dat ze verstopt raakt en nooit naar de wc kan. hoogstens 1x per week. ze eet zelfs dingen over de datum maar niks lukt.
Terwijl je vanochtend pas uitslag kreeg.quote:Op maandag 4 oktober 2010 16:08 schreef Windigo het volgende:
Ik ga de beslissing aanvechten én ik ga kijken of ik toch geen recht heb op de WaJONG want ik heb net gehoord dat ik een laag functionerende schildklier heb (weer extra chronische ziekte erbij, ook erfelijk) en moet opnieuw in therapie wegens de chronische stress. Ik ben echter 100% goedgekeurt omdat de startdatum voor mn therapie nog niet duidelijk is!![]()
Ik snap het niet helemaalquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 10:56 schreef Windigo het volgende:
Hoi iedereen,
De dokter heeft vandaag al gebeld met de uitslag van mn bloedonderzoek (gister laten prikken)en hij klonk nogal gealarmeerd. Ik heb goed functionerende organen en schildklier, maar een ''onpeilbaar laag vitamine D gehalte'' en een b12 tekort. Ik mag dus absoluut géén vegetarier worden van de dokter.
We gaan dus hard aan t werk
Ja, dat heb ik haar ook al gezegd.. en pruimen.. maar welke groentes zijn nu echt uitblinkers in het maken van slappe poep??quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 17:01 schreef Windigo het volgende:
[..]
Vezels, groene groenten, granen, pittig eten
Als dat trouwens zo is (dat er iets met mn darmen is), verklaard het waarom ik steeds honger heb terwijl ik fysiek helemaal niet zo actief ben. Ik heb namelijk óók al een ijzertekort in mijn bloed, ik krijg dus misschien steeds te weinig voedingsstoffen binnen en heb daardoor honger.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 17:00 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
jammer, weer geen oplossing
ze eet volkorenbrood en groenten. gewoon normaal net als een ander mens. eet ze misschien teveel? dat het lichaam het niet kan verwerken? dat kan toch niet anders ben je toch op een gegeven moment een ballon?quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 17:00 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
dat ligt niet aan de B12 gok ik![]()
Eet ze wel genoeg vezels?
Meteen een aansluitende vraag: welke dingen zijn goed om de ontlasting goed zacht te houden? Mijn schoonmoeder vroeg zich dat af..
omdat je dingen bewaarde. mijn zusje was ook een verzamelaar maar van alles dus ook dieren. hele tuin vol en als ze doodgingen allemaal onder de grondquote:
Huh? Heb ik dat gepost?quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 17:01 schreef Bluezz het volgende:
Zeg Windigo, wat ik niet begrijp is dat je gistermiddag in een ander topic dit post :
[..]
Terwijl je vanochtend pas uitslag kreeg.
Ik snap het niet helemaal
Koolvis vast ook, inderdaad.quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 16:54 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
jammer dat vis best duur is. weet niet of koolvis ook goed voor je is want dat is het goedkoopst. 4 koolvis stukjes voor 99 cent. verder vissticks?![]()
tilapiafilet enz uit de vriezer gaat ook nog wel. maar bij de visboer zou ik het niet halen.
qua budgetvlees; kant-en-klaar vlees zoals hamburgers, boomstammetjes, kipschnitzels (evt met champignon of ananas), slavinken etc.
al vaak gedaan maar die weet het ook niet. ze heeft het al jaaaren dus ws ook geen oplossing voorquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 17:01 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ze zou gewoon eens naar de huisarts kunnen gaan
Het had moeten zijn:quote:Op dinsdag 5 oktober 2010 17:04 schreef Windigo het volgende:
[..]
Huh? Heb ik dat gepost?
Oh, ik heb t woordje waarschijnlijk weggelaten bij mn postExcuses, da's heel onduidelijk ja
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |