Joan is ook een one trick pony. Zo'n beetje elke artiest of groep is een one trick pony want anders verliezen ze hun fans. Zie jij bv Metallica of Keane ineens iets heel anders doen? Ik dacht het niet.quote:Op vrijdag 10 december 2010 23:49 schreef UltraR het volgende:
Godver, m'n favoriet Joan weg en deze one trick pony weer verder.
Ik denk dat het voornamelijk ook zijn uitstraling is, z'n relaxtheid zeg maar.. ik denk ook niet dat zijn focus op het winnen ligt (wat ook werd gezegd door de "jury"), maar echt om z'n ding te kunnen doen. Blijkblaar slaat het aan.quote:Op zaterdag 11 december 2010 00:26 schreef Fortitudo het volgende:
Ik vind em echt 3x niks.
Dat publiek zo kansloos lyrisch. Ik zal wel geen muzieksmaak hebben.
Ik zou hem ook wel geven maar dan moet die niet zingen. Of praten trouwens, daar vind ik hem ook geen ster in.quote:Op zaterdag 11 december 2010 09:57 schreef Grunge. het volgende:
Ik zou 'em echt wel doen. Daarbij vind ik Lenny ook echt fijn om naar te luisteren. Tweede keus na Joan, maar ik ben nu voor Lenny.
Dat mag, als je maar niet gaat zeggen dat je Jennifer of Nigel wel wat vind hebbenquote:Op zaterdag 11 december 2010 00:26 schreef Fortitudo het volgende:
Ik vind em echt 3x niks.
Dat publiek zo kansloos lyrisch. Ik zal wel geen muzieksmaak hebben.
Lenny is de -enige- die tot nu toe drie keer hetzelfde kunstje heeft gedaan.quote:Op zaterdag 11 december 2010 19:33 schreef grazz het volgende:
Ach zelfde kunstje? Doen Jennifer en Kim dat ook niet door telkens piano muziek te spelen? Bij andere programma's zie je juist dat een deelnemer elk genre moet uitproberen terwijl zo'n iemand er helemaal niet achter kan staan. Dit is Lenny's ding en ook al ben ik (nog) geen grote fan, hij doet het wel goed en heeft er plezier in!
Dat is iets anders wat artiesten doen. In een talentenjacht moeten ze bijna allemaal variëren. Ben zingt ook rock en later weer soul... Je doet mee met een programma. Wat hij later met een cd doet is een ander verhaal.quote:Op vrijdag 10 december 2010 23:54 schreef PalmRoyale het volgende:
[..]
Joan is ook een one trick pony. Zo'n beetje elke artiest of groep is een one trick pony want anders verliezen ze hun fans. Zie jij bv Metallica of Keane ineens iets heel anders doen? Ik dacht het niet.
Maar zolang het publiek op hem stemt zal hij neit de eerste zijn die er nog uitgaatquote:Op zondag 12 december 2010 16:34 schreef Phoenixbirdy het volgende:
Hoewel ik behalve Joan vrijdag niemand sing off-waardig vond, zou ik dan toch voor Lenny hebben gekozen.
Pluspunt bij zijn optreden was dat het nu wel verstaanbaar was. Maar Ben & Esther zijn toch wel echt beter dan Lenny.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |