SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Radio aan, raam op een kiertje en gaanquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:42 schreef Empathologica het volgende:
Vandaag weer flink gereden (voor mijn doen dan), eerst naar Nijmegen en weer naar huis en toen naar Eindhoven. Alleen terug vanaf Eindhoven was niet tof, was zo ontzettend donker op de A50, voor het eerst alleen lang stuk rijden in het donker, was blij dat ik thuis was
De opkomende zon tegemoet rijden is ook awesomequote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:43 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Radio aan, raam op een kiertje en gaan
Is ook wel schattig.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 23:47 schreef Empathologica het volgende:
Ja dat had ik ook hhaha, ben gewoon een watje
Kort aangrijpingspunt van de koppeling.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:29 schreef CherryLips het volgende:
O ja, ik weet niet wat de Yaris heeft, maar ik werd steeds gelanceerd als ik wegreed. Als ik dan minder gas gaf, sloeg ie af
.
Heb je een auto gekocht?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:25 schreef CherryLips het volgende:
Vanochtend voor het eerst alleen de snelweg op geweest. Ging goed, tot er twee een racespelletje gingen doen en mij dus links en rechts gingen inhalen en toen vlak voor me langs omdat ze toch die afslag op het allerlaatste momentje moesten hebben, waarbij ze bijna op andere auto's knalden die daar dus reden. Grijze haren, echt waar.
Op de terugweg een stuk waar je van 80 naar 50 gaat. Rijdt er voorop een bejaarde die ineens 30 ofzo ging rijden, iedereen vol op de rem. Later stond ik naast hem bij het stoplicht, hij had rood, gaat ie ineens stoppen. Die man zat maar te gebaren en te ruziën met z'n vrouw leek het, maar de tering hé.
Net de garage gebeld dat ik de auto niet vandaag kan ophalen, schijnt heel raar te zijn dat je dat even meldt. Ik denk: ik bel even voor ze zich afvragen of die auto nog eens opgehaald zal worden. M'n vader kent die mensen, ook persoonlijk, maar ik dus niet. En ik heb de stem van een 12-jarige, dus ik werd heel denigrerend toegesproken. Ik laat gewoon even weten dat ik hem niet op kan halen, vandaag in ieder geval niet, bij gebrek aan een lift en ik ga over een uur ook weer weg. Dus ik vragen of hij misschien gebracht kan worden, doen ze bij m'n vader ook altijd, krijg ik allemaal commentaar dat ze maar met 4 man staan en geen eigen werkplaats hebben weet ik veel wat. Ho ho, het hoeft niet vandaag. Toen ik zei welke auto het betrof en m'n naam en adres noemde was ie ineens heel aardig en zouden ze hem maandag langsbrengen
. Aardige mensen, echt. Volgende keer laten we de auto gewoon een week staan tot we hem op kunnen halen
.
Ik geef er geen fuck om weet je dat? Het is handig als vervoermiddel maar ik kan er echt niet van genieten ofzoquote:
Tja, dat kanquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:40 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik geef er geen fuck om weet je dat? Het is handig als vervoermiddel maar ik kan er echt niet van genieten ofzo
De eerste ritjes vond ik ook wel tof maar voor de rest, als ik me kan laten rijden zal ik het niet latenquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:51 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Tja, dat kan
Ik vind het wel leuk om ritjes te maken, maar heb dan ook pas een half jaar mijn rijbewijs.
Maar dat had hij eerst nog niet voor zover ik weet, ik schoot nu zowat de garage uitquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 12:30 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Kort aangrijpingspunt van de koppeling.
Neequote:
Ga gewoon rijden joh, die auto staat er niet voor niksquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 13:53 schreef Purdey het volgende:
Mijn ritje snelweg ging niet door![]()
Ik zou iemand naar R'dam Airport brengen, maar die had op het laatste moment ineens een andere chauffeur gevonden. Geen idee waarom, de laatste keer vond ie dat ik zo 'relaxed' reed. Nja, het is graag of niet hoor. Misschien dat ik dadelijk alsnog de rit ga maken.
Hoelang heb je je rijbewijs al?quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
De eerste ritjes vond ik ook wel tof maar voor de rest, als ik me kan laten rijden zal ik het niet laten
Heuh, een jaar of 8, 9. En hoe meer ik rij, hoe minder ik eraan vindquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:21 schreef Piles het volgende:
[..]
Hoelang heb je je rijbewijs al?![]()
Ik vond het in het begin ook nog niet echt leuk, maar hoe meer ik rij, hoe leuker het wordt
Ohquote:Op zaterdag 2 oktober 2010 14:26 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Heuh, een jaar of 8, 9. En hoe meer ik rij, hoe minder ik eraan vindt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |