Ze zit te twitterenquote:
Ik nu ookquote:
En ik volg jou nu ookquote:
Wederzijdsquote:
O heerlijk, moet je eens alleen die tomaten doen met olie en azijn en knoflookteentje(s) erdoor, en dat een dag laten staan, dat met vers stokbroodquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 18:41 schreef Tha_Erik het volgende:
Komkommerstukjes en cherrytomaten met wat azijn en olie en peper en zout. Blijft lekker
.
quote:
quote:
Ik ben het langzaam aan het integreren in mijn levenquote:
quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 18:45 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik ben het langzaam aan het integreren in mijn leven. Maar het voelt soms zo dubbelop, wat ik daar zeg kan ik net zo goed hier zeggen. Maar op weg naar faam bereik ik een steeds breder publiek dat geïnteresseerd is in mijn 140 tekens
.
Ja dat hoef ik nu ook niet meer te doenquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 18:48 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Jij twittert alleen altijd 'sochtends iets over een mooie dag!
In Utrecht is het heel de dag best mooi geweest en heeft de hele dag mijn raam open gestaanquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 18:51 schreef Kally het volgende:
[..]
Ja dat hoef ik nu ook niet meer te doen![]()
Het is grauw nu
Ja poepzooi..quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 18:51 schreef Kally het volgende:
[..]
Ja dat hoef ik nu ook niet meer te doen![]()
Het is grauw nu
Jawel hier ook maar het gaat nu hard afkoelenquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 18:52 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
In Utrecht is het heel de dag best mooi geweest en heeft de hele dag mijn raam open gestaan. Nu alleen niet meer omdat het langzaam donker wordt en er dan ongedierte naar binnen komt
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |