Dat dus. Er is te veel vrijheid en te weinig echte inhoud. Ze kunnen iets opzoeken maar dingen onthouden en verbanden leggen lukt ze nietquote:Op donderdag 30 september 2010 16:16 schreef LieLie het volgende:
[..]
HBO-ers moeten ook gestuurd worden hoor.![]()
En op de Uni kreeg ik ook een studiewijzer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja! Die wil ik ook!quote:Op donderdag 30 september 2010 16:20 schreef DarkElf het volgende:
leve de nieuwe layout als er zoveel gepost wordt trouwens.
quote:Op donderdag 30 september 2010 16:20 schreef DarkElf het volgende:
leve de nieuwe layout als er zoveel gepost wordt trouwens.
Ligt aan het referentiekader dat je gebruikt, maar het is gewoon niet zo zwart wit te stellen, op veel gebieden weten ze veel meer. Ze kunnen bijvoorbeeld minder goed exact rekenen (de kunstjes) maar leren veel meer om bijvoorbeeld te schatten, gevoel voor de cijfers zelf, wat praktisch wel heel zinvol is. Ze stampen minder feitjes, maar krijgen zaken meer in context aangeboden.quote:Op donderdag 30 september 2010 16:14 schreef DarkElf het volgende:
[..]
kijk eens naar kinderen op basischolen, die weten tegenwoordig echt minder dan wij vroeger. dat zie en hoor ik overal.
2x NEE!quote:
quote:Op donderdag 30 september 2010 16:20 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ligt aan het referentiekader dat je gebruikt, maar het is gewoon niet zo zwart wit te stellen, op veel gebieden weten ze veel meer. Ze kunnen bijvoorbeeld minder goed exact rekenen (de kunstjes) maar leren veel meer om bijvoorbeeld te schatten, gevoel voor de cijfers zelf, wat praktisch wel heel zinvol is. Ze stampen minder feitjes, maar krijgen zaken meer in context aangeboden.
Gevolg van keuzes in de wijze waarop en het soort stof dat we willen bieden, niet van de kwaliteit van de leerkracht en het betekent ook niet dat ze minder weten. Daarbij zitten de docenten tjokvol met zorgtaken omdat bijvoorbeeld lomscholen niet meer bestaan, waardoor er veel meer probleemkinderen in klassen zitten.
In 2001 gold dat nog ja.quote:Op donderdag 30 september 2010 16:22 schreef DarkElf het volgende:
ach vroeger wilde je maar wat graag modje zijn
Oranje, Blanje, Blue.quote:
Tot zo!quote:
Jakkes. Daar gaat mijn eetlust.quote:
Daar gaat het toch niet om?quote:Op donderdag 30 september 2010 16:26 schreef DarkElf het volgende:
ja laten we anders gewoon eerst de rest van de wereld helpen en nederland maar laten aanmodderen... niets mis mee met jezelf helpen zodat je sterker komt te staan en daarna anderen beter kan helpen. en nee ik ben geen pvv aanhanger voor ik daarvan beschuldigd wordt
We hebben het ook zo slecht in dit land, we kunnen echt geen 0,1% missen voor landen waar mensen omdonderen van de honger.quote:Op donderdag 30 september 2010 16:26 schreef DarkElf het volgende:
ja laten we anders gewoon eerst de rest van de wereld helpen en nederland maar laten aanmodderen... niets mis mee met jezelf helpen zodat je sterker komt te staan en daarna anderen beter kan helpen. en nee ik ben geen pvv aanhanger voor ik daarvan beschuldigd wordt
wat? er blijft gewoon gesteund worden hoor. en de nederlander steunt zelf ook altijd al veel, kijk naar alle tvshows en hoeveel mensen geven.quote:Op donderdag 30 september 2010 16:28 schreef TAV74 het volgende:
[..]
We hebben het ook zo slecht in dit land, we kunnen echt geen 0,1% missen voor landen waar mensen omdonderen van de honger.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |