quote:
Realm: Argent Dawnquote:
Realm: Auchindounquote:
Realm: Anachronosquote:
Realm: Aszunequote:
Realm: Bladefistquote:
Realm: Blade's Edgequote:
quote:
Realm: Boulderfistquote:
Realm: Burning Legionquote:
Realm: Chromaggusquote:
Realm: Darkspearquote:
Realm: Darksorrowquote:
Realm: Emerald Dreamquote:
quote:
Realm: Frostmanequote:
quote:
Realm: Grim Batolquote:
Realm: Hellfirequote:
Realm: Haomarushquote:
Realm: Karazhanquote:
Realm: Kazzakquote:
Realm: Khadgarquote:
quote:
Realm: Laughing Skullquote:Hansch
Kaenargh-(H)- Paladin (80)
Kadavúrial-(H)- Death Knight
Tharsolas-(H)- Rogue
Morbithos-(H)- Priest
Realm: Outlandquote:SpookY22
Pipermaru-(H)- Rogue (80)
Korsakof-(H)- Death Knight (80)
Coxinator-(H)- Hunter
Slaggathore-(H)- Druid
Vanillabear-(H)- Paladin
quote:
Realm: Nordrassilquote:
Realm: Ragnarosquote:
Realm: Ravenholdtquote:
quote:
Realm: Runetotemquote:
Realm: Shattered Hallsquote:
Realm: Skullcrusherquote:
quote:
Realm: Terenasquote:
quote:
Realm: The Sha'tarquote:
Realm: Turalyonquote:
quote:
Wil je zelf ook in de openingspost? Voeg je zelf dan toe:quote:
quote:
Wth ben jij van plan?quote:
Hij wil een hele fury warrior guide neerplempenquote:
Ik zit er klaar voorquote:Op donderdag 30 september 2010 09:12 schreef Salamando het volgende:
[..]
Hij wil een hele fury warrior guide neerplempen_
ik doe maar een korte versie hoorquote:
quote:Op donderdag 30 september 2010 09:31 schreef Salamando het volgende:
Mijn Fury Warrior guide:
Speel 'whack a mole' met je abilities, is er iets van cooldown af? druk er dan op, dit geldt voor bloodthirst, whirlwind en slam (bij een proc). Heroic strike gebruiken bij veel rage. Execute alleen gebruiken als je gear ongeveer <ilvl 245 ligt.
Haal de hitcap van 8% en 26 expertise. Gemmen voor ArP of strength hangt af van je gear.
Tadaa
Zeg ik toch: Hangt af van je gearquote:Op donderdag 30 september 2010 09:51 schreef jagga het volgende:
[..]das wel heel kort
Maar gemmen voor arp of str, klopt niet helemaal.
Stel je hebt NeS. En je kunt hardcap niet halen met gemming. Gem dan ongeveer 52% arp en de rest str. Dat is meer dps dan volgas arp gemmen en blijven steken op 75% ofzo
Met 52% en als NES proct zit je op 100% arp, en maak je dus optimaal nut van de proc van NES. Elke % boven 52% met nes, is dus een waste.
juuu maar das wel heel kort door de bochtquote:Op donderdag 30 september 2010 09:56 schreef Salamando het volgende:
[..]
Zeg ik toch: Hangt af van je gear
uh...quote:Op donderdag 30 september 2010 11:13 schreef MarkyB het volgende:
Zo heeft het ook geen zin he, de oude OP te kopieren terwijl ik uren werk steek om mezelf bij de juiste realm neer te zetten
Hmm dan heeft iemand me eruit geknikkerd.quote:Op donderdag 30 september 2010 11:25 schreef jagga het volgende:
[..]
uh...
er staat toch duidelijk een linkje onderin dat de OP daar te vinden is.. hoe moet ik dan weten dat er een andere is?
Ik ookquote:Op donderdag 30 september 2010 13:35 schreef GlenSpey het volgende:
Bij volgende topics sta ik ook in de OP
TVP
Vier keer maar? Huilliequote:Op donderdag 30 september 2010 18:19 schreef MeraViglioSa het volgende:
Mehehe, heb ik onwijs veel moeite gedaan om een goede talenttree te ontwikkelen (4x respec ofzo, en maar uitproberen), hoor ik net dat ze zeer binnenkort, met de komende megapatch, alle talenttrees gaan versimpelen tot een puntje of 30_!
Dat betekend nog niet dat het zinloos is geweest om je te verdiepen in je class. Een hoop talents zullen blijven of een beetje veranderd worden en ook een groot deel van de mechanics zullen niet gewijzigd worden.quote:Op donderdag 30 september 2010 18:19 schreef MeraViglioSa het volgende:
Mehehe, heb ik onwijs veel moeite gedaan om een goede talenttree te ontwikkelen (4x respec ofzo, en maar uitproberen), hoor ik net dat ze zeer binnenkort, met de komende megapatch, alle talenttrees gaan versimpelen tot een puntje of 30_!
En je krijgt maar een totaal van 41 talent points ;p Doei 71 punten!quote:Op donderdag 30 september 2010 18:19 schreef MeraViglioSa het volgende:
Mehehe, heb ik onwijs veel moeite gedaan om een goede talenttree te ontwikkelen (4x respec ofzo, en maar uitproberen), hoor ik net dat ze zeer binnenkort, met de komende megapatch, alle talenttrees gaan versimpelen tot een puntje of 30_!
https://eu.battle.net/account/creation/wow/signup/index.xmlquote:Update - Someone just pointed out that the EU site has been updated and now shows October 13th, it either means that the patch is postponed, or that it will be deployed one week later in Europe.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik vind het niks.
[ Bericht 9% gewijzigd door Sjiznit op 01-10-2010 00:24:12 ]Niet 1, niet 2, niet 3 maar 4 Regenbogen!
Leuk allemaal, maar kunnen zulke dingen niet gewoon onder spoilers? Lijkt me wat voor ander games geld ook voor wow geld.quote:
Je bent geweldigquote:Op donderdag 30 september 2010 21:44 schreef jagga het volgende:
@ merovigliosa
Bij deze het resultaat van mijn research:
Allereerst de gearupgrades:
Wrist: Pit of Saron hc > 1e boss, str plate bracers
rangedweapon: Pit of Saron hc > 2e boss, de crossbow
Strenght ring : Pit of Saron hc > 2e boss, (ditch de agilityring) OF Halls of Reflection 3e boss > str ring
Boots: Halls of Reflection > 3e boss, Grinning Skull boots
Waist: 28 conquest emblems > Belt of singing Blade (dalaran vendor) (gewoon triumphs inruilen)
Mainhand: Pit of Saron hc > 3e boss, Tyrannical Beheader
Offhand: Pit of Saron hc > 3e boss, Tyrannical Beheader
Dan enchants:
Head: Knights of the Ebon Blade reputation. "arcanum of torment" = 50 AP + 20crit rating
Head: Sons of Hodir reputation. Greater inscription of the Axe = 40 AP + 15 crit rating
Cape: 22 agility
Wrist: 50 AP
Hands: Crusher = 44 AP (of greater Assault = iets goedkoper en scheelt maar 9 AP)
Chest: +10 to all stats
Legs: Icescale leg armor = 75 AP en 22 crit rating
Allebei de wapens: beserking = 400 AP met een proc. x2 dus 800 AP
Ranged weaponslot: +40 crit rating
Gemming:
Helm: metagem> agility +21 en +3% crit (deze had je dus goed)
Shoulders = 20 str
Chest = 1x 20str 1x guardian dreadstone(10expertiserating/15stamina) OF balanced dreadstone(20AP/15stamina)
Belt > eternal belt buckle > 1x 20 str
Legs = 2x 20 strenght
2x 2h(tyrannical beheaders) 2x20 str
Dit zou je klaar moeten stomen voor raiding
Zodra je in ICC komt zul je uiteraard beter spul krijgen maarja tis voor nu h'e
succes!
Meh, doe dan even een spoilertjequote:Op vrijdag 1 oktober 2010 00:11 schreef Sjiznit het volgende:
Nog een leuk nieuwtje. Cata release is 7 december. Ook bevestigd door een blue post.
En dit is de rest van de Warrior t11
Ik vind het niks.
Link naar blue post?quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 00:11 schreef Sjiznit het volgende:
Nog een leuk nieuwtje. Cata release is 7 december. Ook bevestigd door een blue post.
ik was iets vergeten. De +10 to all stats gem (nightmare's tear) moet je in je helm duwen.. dan activeer je je metagem en profiteer je van je +8 str bonus. De reden dat je die purple gem in je chest moet duwen is ook dat je dan de +6 str bonus krijgt.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 00:15 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Je bent geweldig![]()
Dankjewel voor al je research.. Dat je daar zin in hebt gaat me de pet te boven![]()
Ik ga dit even opslaan en er langzaam naartoe werken, ik probeer namelijk ook de Loremaster titel nog te halen voor Cata uitkomt maar betwijfel nu al ten zeerste of dat gaat lukken![]()
Dankjewel
Dankjewel
Dankjewel
http://www.mmo-champion.com/content/ Staat op de eerste pagina.quote:
Die enchant werkt alleen maar voor ranged attacks, je hebt er als melee class dus niks aan.quote:
Tool tip zegt dat het 40 critical strikerating is. Niet ranged critical strike rating. (volgens mijquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 08:20 schreef Salamando het volgende:
[..]
Die enchant werkt alleen maar voor ranged attacks, je hebt er als melee class dus niks aan.
Heartseeker Scopequote:Op vrijdag 1 oktober 2010 08:34 schreef jagga het volgende:
[..]
Tool tip zegt dat het 40 critical strikerating is. Niet ranged critical strike rating. (volgens mij)
je hebt gelijk... stom dat ik dat ding dan eigenlijk altijd enchantquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 08:37 schreef Salamando het volgende:
[..]
Heartseeker Scope
3 sec cast
Requires Ranged Weapon
Attaches a permanent scope to a bow or gun that increases its ranged critical strike rating by 40.
Attaching this scope to a ranged weapon causes it to become soulbound.
Ik ben me ook wel eens rot geschrokken dat mijn char nergens te vinden bleek op de Armoryquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 08:16 schreef Tjaapo het volgende:
Jammer ik wilde mijn character armory posten om te zien als ik weer begin ik mijn hele spec moet veranderen, maar hij zegt not found dan heb ik cker te lang niet gespeeld?
quote:village idiot
Dan pasquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 09:56 schreef MassimO het volgende:
Het is dan nu officieel. Cata komt 7 December.
Godver, nu voel ik me schuldigquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:59 schreef jagga het volgende:
gisteren toen ik zooi aan het uitzoeken was voor mero, werd ik gevraagd of ik icc10hc wilde joinen.
Ik zei nee omdat ik iemand aan het helpen ben.
En nu krijg ik shit op het forum
Wat een trieste apen zijn het ook
(side info: ik kon eerst niet mee omdat teveel signups waren, dus ja dan niet he)
misschien tijd voor een guildchange... iedereen lijkt wel ongesteld de laatste tijd
quote:Mage (Forums / 3.3.5 Talent Calculator / Cataclysm Talent Calculator / Beta Skills/Talents)
Fire
Pyroblast's old boring name has been replaced with the infinitely more awesome Pyroblast!
Opgelost geloof ik.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 11:45 schreef GlenSpey het volgende:
Connection trouble anyone? Het spel liep vast en ik kan nu niet meer connecten... de site van wow zelf lijkt het ook niet te doen... ik had net een goede groep in Scarlet Library
edit: ja dus
zeikerdquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 11:53 schreef GlenSpey het volgende:
ja en nu issie gewoon weer down, dat is dus de 2e groep library... wat is dit voor kankergezeik
Ja ik denk, ik zet het er maar onder... dan hebben we dat gelijk maar gehadquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 12:15 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
zeikerd
Staat onder je nick eh, niet boos worden op tante Faith![]()
Pas klagen als je uit een heroic vliegt en wél gesaved bentquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 11:53 schreef GlenSpey het volgende:
ja en nu issie gewoon weer down, dat is dus de 2e groep library... wat is dit voor kankergezeik
nee joh,quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 11:04 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Godver, nu voel ik me schuldig![]()
Ik hoop dat ik straks niet in zo'n guild terecht kom zeg
Is het nog steeds aan de gang?quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 12:47 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Pas klagen als je uit een heroic vliegt en wél gesaved bent
Of je wacht tot de nieuwe patch, dan worden ze automatisch converted.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 14:37 schreef GlenSpey het volgende:
Wat lees ik nu? Is het niet langer mogelijk om marks of honor van de verschillende battlegrounds te verkrijgen?
Ik heb zowel op mijn pally als op mijn rogue nog een flinke hoeveelheid over namelijk... voornamelijk WSG en AB marks... moet ik die dan allemaal in gaan ruilen voor honor?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |