Daarom.quote:
In dat geval, waarom geen flesvoeding voor tripjes naar restaurant e.d.? Dan gaat voeden ook sneller of niet?quote:Op woensdag 29 september 2010 17:54 schreef Swiffer het volgende:
@ChickenTnight\
ze hebben niet al na 3 minuten genoeg binnen ofzo.. T is niet dat je ff lekker een half uurtje in de plee gaat staan/zitten.. Midden in een restaurant hoeft niet, maar een toilet wordt ook door anderen gebruikt, krijg je dat ge-emmer weer lijk me. En eten terwijl je poep ruikt lijt me niet echt fantastisch..
Dat was in t vorige topic al besproken, koude melk krijgen die kleintjes niet weg, en microwaven mag niet omdat het te snel te heet wordt...quote:Op woensdag 29 september 2010 17:57 schreef ChickenTonight het volgende:
[..]
In dat geval, waarom geen flesvoeding voor tripjes naar restaurant e.d.? Dan gaat voeden ook sneller of niet?
quote:Op woensdag 29 september 2010 17:55 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Vroeger geen borstvoeding van je mammie gehad?
Wat zit je nu verontwaardigd te doen? Ik quote toch echt een post van jou met een ontzettend domme opmerking. En dan mag ik niet zo doen? Tsssss...quote:Op woensdag 29 september 2010 18:01 schreef ChickenTonight het volgende:
[..]
![]()
Ik weet dat borstvoeding of flesvoeding geven een zeer levendige discussie is onder moeders. dus als je denkt mij hiermee te raken...Ga lekker terug naar dat klein moederwereldje. En als je ooit je tiet aan je kind in het openbaar geeft hoop ik je tegen te komen!
![]()
Jij hebt gelukkig niet de onbedwingbare behoefte te posten, ofschoon je had gemeld je terug te trekken uit de discussie.quote:Op woensdag 29 september 2010 18:23 schreef nummer_zoveel het volgende:
Wat zit je nu verontwaardigd te doen? Ik quote toch echt een post van jou met een ontzettend domme opmerking. En dan mag ik niet zo doen? Tsssss...
Verder leef ik helemaal niet in een klein moederwereldje maar heb ik hele brede interesse in van alles en nog wat hoor, niet zo kortzichtig denken aub. Volgens mij ben je wel geraakt.
Flikker toch op zeg, volgens mij heb je werkelijk nog nooit iemand in een restaurant borstvoeding zien geven... En dat wil dus niet zeggen dat het nog nooit gebeurd is.quote:Op woensdag 29 september 2010 17:52 schreef ChickenTonight het volgende:
[..]
"discreet" en "in een restaurant borstvoeding geven" gaan niet samen. Ik snap niet wat het probleem is om niet naar het toilet te gaan. Je doet toch niks anders dan de deur opendoen, je borst te voor schijn halen en je kind voeden? Of is het pas goed met 50 paar starende ogen op je?
Het gaat om het principe.....maar ok, wij begrijpen wel dat moeders niet kunnen omgaan met kritiek op hun kroost. Dat toont in ieder geval van empathisch vermogen, iets wat ik bij veel moeders nou weer misquote:Op woensdag 29 september 2010 18:37 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Flikker toch op zeg, volgens mij heb je werkelijk nog nooit iemand in een restaurant borstvoeding zien geven... En dat wil dus niet zeggen dat het nog nooit gebeurd is.
Principieel vind ik het ook geen gezicht als een man aan zijn kruis staat te krabbelen maar ach, als ik er me eraan stoor dan kijk ik toch nietquote:Op woensdag 29 september 2010 18:42 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Het gaat om het principe.....maar ok, wij begrijpen wel dat moeders niet kunnen omgaan met kritiek op hun kroost. Dat toont in ieder geval van empathisch vermogen, iets wat ik bij veel moeders nou weer mis
Soms hoor je vrouwen nog weleens een opmerking maken; 'hulp nodig' en dan lacht de manquote:Op woensdag 29 september 2010 18:57 schreef just me het volgende:
[..]
Principieel vind ik het ook geen gezicht als een man aan zijn kruis staat te krabbelen maar ach, als ik er me eraan stoor dan kijk ik toch niet
Je was toch weg?quote:Op woensdag 29 september 2010 18:23 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Wat zit je nu verontwaardigd te doen? Ik quote toch echt een post van jou met een ontzettend domme opmerking. En dan mag ik niet zo doen? Tsssss...
Verder leef ik helemaal niet in een klein moederwereldje maar heb ik hele brede interesse in van alles en nog wat hoor, niet zo kortzichtig denken aub. Volgens mij ben je wel geraakt.
Jawel.quote:Op woensdag 29 september 2010 18:37 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Flikker toch op zeg, volgens mij heb je werkelijk nog nooit iemand in een restaurant borstvoeding zien geven... En dat wil dus niet zeggen dat het nog nooit gebeurd is.
Waarschijnlijk is het nooit opgevallen omdat dit juist discreet gebeurd.quote:Op woensdag 29 september 2010 17:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Nooit gehoord van doeken die je voor je borsten kunt 'hangen' zodat geen hond het ziet? Een draagdoek waar de baby al in zit bv?
En, wat zei de vrouw in kwestie toen je haar aansprak?quote:
Dát, (of nee, dít!) is echt de laatste post. Echt waar hoor.quote:Op woensdag 29 september 2010 18:27 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Jij hebt gelukkig niet de onbedwingbare behoefte te posten, ofschoon je had gemeld je terug te trekken uit de discussie.
Pot, ketel.
borstvoedende vrouwen hebben vaker last van hormonenquote:Op woensdag 29 september 2010 19:22 schreef Scorpie het volgende:
nummer_zoveel en haar labiele postgedrag weer door de bocht
Al die zaken die jij opnoemt zijn verwerpelijk. Dus niet 'alleen borstvoeding in het openbaar'quote:Op woensdag 29 september 2010 19:45 schreef mane het volgende:
Mensen plassen tegen gevels aan, gooien troep op straat, laten honden overal poepen, laten openbare toiletten smerig achter, gooien gebruikte condooms in de struiken. We zijn in mijn ogen een van de smerigste volkjes op aarde wat dit alles betreft, maar waar maken we ons lekker druk om. Borstvoeding. Het is echt lachwekkend.
Borstvoeding verwerpelijk noemenquote:Op woensdag 29 september 2010 20:02 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Al die zaken die jij opnoemt zijn verwerpelijk. Dus niet 'alleen borstvoeding'kwestie van én - én
Ik bedoel natuurlijk in het openbaar... daar gaat het topic ook over toch?quote:Op woensdag 29 september 2010 20:44 schreef djenneke het volgende:
[..]
Borstvoeding verwerpelijk noemen
(Of borstvoeding in het openbaar, voor mijn part, maar dat zei je niet)
(Of borstvoeding in het openbaar, voor mijn part, maar dat zei je niet)quote:Op woensdag 29 september 2010 21:05 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ik bedoel natuurlijk in het openbaar... daar gaat het topic ook over toch?
En we mogen er allemaal niets van zeggen, of vinden, toch??quote:Op woensdag 29 september 2010 19:45 schreef mane het volgende:
Mensen plassen tegen gevels aan, gooien troep op straat, laten honden overal poepen, laten openbare toiletten smerig achter, gooien gebruikte condooms in de struiken. We zijn in mijn ogen een van de smerigste volkjes op aarde wat dit alles betreft, maar waar maken we ons lekker druk om. Borstvoeding. Het is echt lachwekkend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |