Heb jij wat in de planning staan?quote:Op donderdag 30 september 2010 20:03 schreef Joene het volgende:
Maar goed doen we nog an neuken vanavond ?
Alweer?quote:Op donderdag 30 september 2010 20:03 schreef Joene het volgende:
Maar goed doen we nog an neuken vanavond ?
Netjes man....quote:Op donderdag 30 september 2010 19:36 schreef KingOfMars het volgende:
Woei, lekker laag geboden op een toplens en geaccepteerd. Hopelijk is het vertrouwd en word ik niet vermoord en achter het station gedumpt maar als het goed is ben ik blij!. Scheelt bijna 180 euro met de nieuwprijs zo!
Te ziek om op d'r rug te liggen?quote:Op donderdag 30 september 2010 20:12 schreef Joene het volgende:
Plannen genoeg , maar zieke vrouw dus neeh
Dat vast niet J. Maar als het puur om liggen gaat neuk ik wel zo een rubber pop J.quote:Op donderdag 30 september 2010 20:37 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Te ziek om op d'r rug te liggen?
Ik hoop t. Hubbie zal wel een goeie bui hebben ivm gelijkspel van FC Utrecht.quote:Op donderdag 30 september 2010 20:03 schreef Joene het volgende:
Maar goed doen we nog an neuken vanavond ?
Mja is daar nog nieuws over?quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 08:45 schreef Joene het volgende:
Overigens hangt een en ander bij ons wel af ivm situatie Oma.
LOLquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 08:49 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Rondje lopen?
Met de kleine op m'n rug dan ofzo?
Mwah niet echt veel er is een gesprek met oma geweest enzo of ze nog evt reanimatie wil of ziekenhuis of dat soort dingen en daar heeft ze zelf aangegeven dat ze geen slangetjes etc meer wil dus als het medicatie niet meer gaat dan gewoon rustig inslapen. En dat zal binnen nu en een paar weken zijn.quote:
Vandaag precies nog 2 wekenquote:
ik heb meer gewoon een paar maanden geestelijke rust nodig ofzoquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:11 schreef Tally het volgende:
Als je de deur uit mag kan ik me dat voorstellen
Mja.. Ik vind dat je daar zelf al voor betaald heb in al die jaren dat je geen geld nodig had voor ziektes e.d.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 10:14 schreef Joene het volgende:
ik zie echt het probleem niet , het is niet leuk als je veel pogingen nodig hebt maar ik begrijp wel dat de staat daar niet voor op wil draaien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |