Jouw afwaswater is zo gek nog niet.quote:Op woensdag 29 september 2010 13:00 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Dat zou een oosterse levensbeschouwing kunnen zijn (uitgezonderd boeddhisme) of pure wetenschap in zijn essentie.![]()
In jouw geval zegt mijn afwaswater dat je meer het type bent dat neigt naar het eerste.
Wees blij dat hij niet helemaal struikelde met dat potjequote:Op woensdag 29 september 2010 12:46 schreef Marrije het volgende:
[..]
veel plezier
Half struikelend van enthousiasme kwam mijn zoon met zn potje in de hand naar mij toe om te laten zien wat erin zit
* Gaat even terug bladerenquote:Op woensdag 29 september 2010 12:23 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ja doe ik wel, ik veroordeel niemand.
hjahahaquote:Op woensdag 29 september 2010 12:36 schreef Marrije het volgende:
Mijn oudste zoon draagt geen luier omdat ie zindelijk moet worden. Zit ie op zn potje op de bank
Nee, die bijten elkaar niet, maar pure wetenschap is altijd twijfelen aan wat men feitelijk weet, i.p.v. er vanuit gaan dat men het weet. Dat komt bij zowel de wetenschap als menig religieuze stroming overheen. Wat je zei stond echter wel haaks op het boeddhisme. Dus je was of oosters qua levensvisie of zuivere wetenschapper of beiden. Maar mijn afwaswater neigde dus meer naar het eerste.quote:Op woensdag 29 september 2010 13:08 schreef Jian het volgende:
[..]
Jouw afwaswater is zo gek nog niet.
Maar waarom de keuze; bijvoorbeeld Taoïsme en Kwantum mechanica (moderne natuurkunde) bijten elkaar niet per definitie
Dan hoef ik tenminste geen moeite te doen om me uit te schrijven bij een of andere sprookjesclub.quote:Op woensdag 29 september 2010 12:55 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
En waarom zou het voor een atheïst uitmaken of hij wel of niet gedoopt is? Voor een echte atheïst zou het er immers niet te doen, omdat het wezenlijks niets verandert. Alleen mensen die geloven dat het gieten van wat afwaswater over je bolleke 'iets' verandert zouden daar wakker van liggen. Maar die mensen die 'iets' geloven zijn geen atheïsten lijkt me?
uitspraak van Van Gogh, ach zal er eens 1 noemen, Moslims zijn varkensquote:Op woensdag 29 september 2010 12:10 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Een heer eerder. Het verschil tussen een profeet en een waarzegger is dat de een spreekt namens een hogere macht zelf en de tweede door middel van inzicht etc.
Je kan trouwens pas achteraf toetsten of iemand daadwerkelijk een profeet of waarzegger is. Ik ken geen uitspraken eigenlijk van Van Gogh dus ik zo niet weten in hoeverre die bestempelt kan worden als zodanig.
Vrij vertaald uit het Engels: Goede mensen doen goede dingen. Slechte mensen doen slechte dingen. Maar om goede mensen slechte dingen te laten doen is religie nodig.quote:Op woensdag 29 september 2010 13:13 schreef Toverheks het volgende:
vind geloven levens gevaarlijk, in welk geloof ook, komt alleen maar ellende en oorlog van.
Dat dusquote:Op woensdag 29 september 2010 12:58 schreef Jian het volgende:
De toestand van de kosmos is min of meer volstrekt mysterieus en overstijgt daardoor het menselijk kenvermogen.
De consequentie van deze opvatting is dat de mens dus zeer bescheiden zou moeten zijn in zijn filosofische speculaties en metafysische haarkloverijen over het ontstaan van het universum of het bestaan van de ziel.
En dus geloof jij dat een mens vooral niet moet gelovenquote:Op woensdag 29 september 2010 13:13 schreef Toverheks het volgende:
vind geloven levens gevaarlijk, in welk geloof ook, komt alleen maar ellende en oorlog van.
Maar volgens de kerk is de mens geschapen naar Gods evenbeeld. Dus als wij dom zijn, dan is God dat ookquote:Op woensdag 29 september 2010 13:19 schreef Teun_ZHV het volgende:
Oh, dat vergat ik nog, "de mens" is universeel nogal dom, dat helpt ook niet echt mee.
Mensen zoeken twist, religie gaf en geeft ze al eeuwenlang een reden. Was er geen religie, dan zou wat anders aangegrepen zijn om toch iemand kop eraf te hakken.quote:Op woensdag 29 september 2010 12:47 schreef remlof het volgende:
Ik heb niets met welke religie dan ook. Denk dat ze meer ellende dan voorspoed hebben gebracht.
Jep, maar dat zijn enkel maar teksten, opgeschreven door een lullo of twee. Zeggen dat we naar zijn evenbeeld geschapen zijn en dus God zijn is een invalshoek om onszelf intelligenter te doen overkomen dan we zijn.quote:Op woensdag 29 september 2010 13:21 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Maar volgens de kerk is de mens geschapen naar Gods evenbeeld. Dus als wij dom zijn, dan is God dat ook
ik volg het zo en babbel af en toe mee over het geloof, maar wat me opvalt, pppffttt wat een dure woorden allemaal en woorden die ergens voor staan maar voor wat, axiona of zoiets las ik net, weet niet van wie maar ik heb echt zoiets van, geloof snap ik al weinig van laat staan al die dure woorden die her en der maar gepost worden.quote:Op woensdag 29 september 2010 13:18 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Vrij vertaald uit het Engels: Goede mensen doen goede dingen. Slechte mensen doen slechte dingen. Maar om goede mensen slechte dingen te laten doen is religie nodig.
ik ben ook gedoopt, zie 1 van mijn posten, heb op een cristelijke school gezeten en ging naar de zondagsschool ( was wel ff lekker rust voor mijn moeder) maar geloven, nee maar komt ook mijn ouders geloofde ook niet, maar hadden wel allemaal respekt voor mijn moeder haar moeder ( mijn oma dus) want die geloofde weer wel, op een mooie manier nooit opdringerig, nooit haar kinderen verweten dat die niet geloofde.quote:Op woensdag 29 september 2010 13:19 schreef spuitje het volgende:
[..]
En dus geloof jij dat een mens vooral niet moet geloven![]()
Maar zonder dollen: ik weet het echt niet! Ben gelovig opgevoed, inderdaad ook gedoopt en zelfs in de kerk getrouwd. We hebben ook onze kinderen laten dopen en ze zijn naar een christelijke school geweest. En daar schaam ik me niet voor. Maar ik ben na een aantal gebeurtenissen wel ernstig gaan twijfelen aan bepaalde zaken. En als je met het geloof bent opgevoed leg je dat niet zomaar naast je neer, ik tenminste niet. Dan blijft er toch iets knagen.
Hoe dan ook, ik vind 'm een eikel pur sang en een zuiger eerste klas. Maar als jij er gelukkig mee bent, gaan met die Kardinaalquote:Op woensdag 29 september 2010 13:24 schreef Laysa het volgende:
Mag ik even een kanttekening plaatsen dat als DK het over het geloof heeft het geen getroll is...Zou zn hele studie een trollzooi moeten zijn![]()
Soms is het zo makkelijk om alles onder een steen te schuiven![]()
En nog een kanttekening-----> DK is in real live more 'love able'' dan ikke
Jammer maar wel tekent dat je het weer zo op de man speelt teun...Dát heet nou zuigen...Jij begint...zoals wel vaker...maar goed ik verwacht inmiddels niet meer anders van je...jij ook een hele fijne dagquote:Op woensdag 29 september 2010 13:26 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Hoe dan ook, ik vind 'm een eikel pur sang en een zuiger eerste klas. Maar als jij er gelukkig mee bent, gaan met die Kardinaal
Ik heb hem de afgelopen weken nergens maar dan ook nergens lastig gevallen. Mocht daarentegen wel allerlei teksten van hem lezen in mijn richting plus geplaatste gifjes/jpegs ter ondersteuning. Ik ben daar niet of nauwelijks op ingegaan. Laat mij hem nu gewoon een enorme eikel vindenquote:Op woensdag 29 september 2010 13:29 schreef Laysa het volgende:
[..]
Jammer maar wel tekent dat je het weer zo op de man speelt teun...Dát heet nou zuigen...Jij begint...zoals wel vaker...maar goed ik verwacht inmiddels niet meer anders van je...jij ook een hele fijne dag
quote:Op woensdag 29 september 2010 13:31 schreef Copycat het volgende:
Godverdomme, wat gaan jullie snel!
Iedereen mag van mij geloven wat ie wil, zolang ik dat ook gewoon mag.
Al sinds jaar en dag mijn levensmotto.quote:Do what you wanna, do what you will
Just don't mess up your neighbor's thrill
Joh als jij je gelukkig in die slachtoffer rol voelt...van mij mag je...Succesquote:Op woensdag 29 september 2010 13:32 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik heb hem de afgelopen weken nergens maar dan ook nergens lastig gevallen. Mocht daarentegen wel allerlei teksten van hem lezen in mijn richting plus geplaatste gifjes/jpegs ter ondersteuning. Ik ben daar niet of nauwelijks op ingegaan. Laat mij hem nu gewoon een enorme eikel vinden
Klaar, slotje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |