Het vage is , dat hij wakker is op het moment van .....quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:10 schreef ShevaJB het volgende:
Zal wel eens een nachtmerrie gehad hebben, die kunnen heel levendig zijn voor kleine ventjes.
ikzelf heb al de nodige ervaring met geesten.Maar ik vraag me af, is 3,5 jaar niet wat jong om hem hiermee te confronteren????quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:14 schreef Stokstaart het volgende:
Ga eens langs bij een paragnost . Kan zijn dat er iets hangt in jullie huis .
O en ga er vooral niet al te angstig mee om, maar leg uit wat er gebeurt en dat hij dat meisje naar het Licht moet sturen. En laat hem desnoods tussen in slapen .
Aha van geen vreemde dusquote:Op dinsdag 28 september 2010 20:22 schreef larzzzman het volgende:
[..]
ikzelf heb al de nodige ervaring met geesten.Maar ik vraag me af, is 3,5 jaar niet wat jong om hem hiermee te confronteren????
P.s morgen komt er iemand langs die kan reinigen (is ook al eerder gedaan hier) Maar wat moet je in godsnaam aan je kind vertellen en hoe leer je hem hier mee omgaan???
Sluit ik mij bij aan.quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:29 schreef rats het volgende:
Kinderen zien vaak dingen die wij als volwassenen niet zien. Soms is het fantasie en soms ook meer.
Geef eens wat meer informatie, is het een bepaalde plek waar je zoontje iedere keer dat meisje ziet, op welke tijden, hoe vaak, hoe ziet hij haar (als een echt meisje of een schaduw). Is er iets in zijn kamer dat het kan veroorzaken (bijvoorbeeld licht wat een bepaalde schaduw geeft) etc.
Praat er wel over met hem, maar blaas het niet op, ga er niet mee in dat het eng is. Ga op het moment dat hij het meisje ziet met hem mee zijn kamer in en vraag waar ze staat en kijk of je iets zieet wat het beeld kan veroorzaken.
Meestal is het een soort van fantasie wat heel normaal is bij kinderen van die leeftijd (denk aan de monsters onder het bed/in de kast).
Is alles uitgesloten en je bent ervan overtuigd dat hij het echt ziet dan kan je altijd nog hulp inroepen van een paragnost of iemand die huizen zuivert. Probeer alleen eerst een oorzaak te vinden wat het kan veroorzaken.
Wat een kul.quote:Op dinsdag 28 september 2010 20:44 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Hmm je kind word artistiek of schizofreen later.
Of allebei.
-troll-quote:
Goed dan, zonder sarcasme.quote:Op dinsdag 28 september 2010 21:59 schreef Bastard het volgende:
Mensen, hoe vreemd het ook moge wezen, maar dit is TRU... geen ONZ, geen VKZ of ander rationeel stukje forum.
Move on dus als je het niet wil handelen
Het kind is al bang. Het afdoen als fantasie is ook te kort door de bocht. Weet jij veel wat er aan de hand is?quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:02 schreef M4a1 het volgende:
[..]
Goed dan, zonder sarcasme.
Ongeacht of jij en je partner in het bovennatuurlijke geloven; het is mijns inziens niet gezond om een 3½ jarige bang te maken/te confronteren met dit soort dingen. Je moet er tevens vanuit gaan dat kinderen een zeer rijke fantasie hebben, en veel dingen hebben kunnen oppikken van televisie, vriendjes of een misbegrepen afgeluisterd gesprek.
Mijn advies; stel het kind gerust, zeg hem dat het fantasie is en vergelijk het met sprookjes om de vergelijking rond te maken. Ook als je er zelf in gelooft dat het echt zou zijn; 3½ is géén leeftijd voor een kind om zich met dit soort dingen bezig te houden.
En jij denkt dat het introduceren van de paranormale wereld in de leefwijze van een kind van 3½ slim is? Wil je het kind misschien ook meteen vertellen over AIDS, oorlogen, en andere ellende? Je weet inderdaad niet zeker wat er aan de hand is, maar daar kom je makkelijk genoeg achter. Doe het af als onecht (de kans is het grootst dat het namelijk uit de fantasie van het kind komt), en als de klachten over langdurige periode volhouden kan je professionele begeleiding zoeken.quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:22 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Het kind is al bang. Het afdoen als fantasie is ook te kort door de bocht. Weet jij veel wat er aan de hand is?
Goed, het moge helder zijn dat wij hier niet uitkomen. Ik denk dat het duidelijk is dat ik niet zo van het paranormale ben, en met dat als uitgangspunt heel veel gevaren zie in het aanpraten van onreële angsten bij het kind. Het is duidelijk dat jij er wel in gelooft, en dermate sterk dat het verhaal van het kind voor jou meteen geloofwaardig is.quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:34 schreef vogeltjesdans het volgende:
Nogmaals, je weet niet wat er aan de hand is. Het verschil met aids en oorlogen is dat het kind dit zelf meemaakt. Wat er vertelt wordt is zo concreet dat dat best eens niet te maken zou kunnen hebben met fantasie. Daarom moet je het in ieder geval niet uitsluiten.
Weet jij wat het doet met kinderen die altijd is verteld dat alles wat ze zeggen maar fantasie is? Hoeveel goede dingen daarmee zijn onderdrukt? In plaats van het weg te stoppen kan je het kinde beter leren ermee om te gaan, want als het geen fantasie is en het zich dus blijft manifesteren, wordt het kind nog banger! "Het is toch fantasie? Maar ik zie het nog steeds!" En dan?
Je moet ook niet tegen het kind gelijk zeggen dat het maar fantasie is, maar als ouder wel erachter zien te komen wanneer het kind het ziet en dan kijken of er in die kamer iets te vinden is wat het kan veroorzaken (kan al licht zijn wat ergens op schijnt waardoor het iets 'engs' lijkt. Van daaruit als ouderzijnde kijken of het weg te nemen is en als het aanblijft hulp zoeken.quote:Op dinsdag 28 september 2010 22:34 schreef vogeltjesdans het volgende:
Nogmaals, je weet niet wat er aan de hand is. Het verschil met aids en oorlogen is dat het kind dit zelf meemaakt. Wat er vertelt wordt is zo concreet dat dat best eens niet te maken zou kunnen hebben met fantasie. Daarom moet je het in ieder geval niet uitsluiten.
Weet jij wat het doet met kinderen die altijd is verteld dat alles wat ze zeggen maar fantasie is? Hoeveel goede dingen daarmee zijn onderdrukt? In plaats van het weg te stoppen kan je het kinde beter leren ermee om te gaan, want als het geen fantasie is en het zich dus blijft manifesteren, wordt het kind nog banger! "Het is toch fantasie? Maar ik zie het nog steeds!" En dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |