En jij dan?quote:Op dinsdag 28 september 2010 13:17 schreef Mister1977 het volgende:
Hebben jullie ook allemaal een dagje vrij?
Ik heb eeb dagje vrij. Heb nog teveel vrije dagen die op moetenquote:
zegt de "ook" niet genoeg?quote:
Luxe hoor. Wist niet dat je ook dating websites bezocht. Welke is jouw favoriet?quote:Op dinsdag 28 september 2010 13:58 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Ik heb eeb dagje vrij. Heb nog teveel vrije dagen die op moeten
haha, goed excuus!quote:Op dinsdag 28 september 2010 14:01 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Doh. Over het hoofd gezien. Frisse lucht gebrek begint nu al verschijnselen te tonen.
Dat. Maar wel zelf baas zijn.quote:Op dinsdag 28 september 2010 13:23 schreef Techno het volgende:
[..]
Fokken in de baas z'n tijd. What else?
Herkenbaar. Ik heb na volgende week nog 117 vakantie-uren, werk 36 uur per weekquote:Op dinsdag 28 september 2010 13:58 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Ik heb eeb dagje vrij. Heb nog teveel vrije dagen die op moeten
Ik ga zodadelijk gedwongen de frisse lucht opzoeken omdat er nog het één en ander gekocht moet worden. Het weer is op dit moment alleen zo vreselijk deprimerend. Binnen lekker knus!quote:Op dinsdag 28 september 2010 14:01 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Doh. Over het hoofd gezien. Frisse lucht gebrek begint nu al verschijnselen te tonen.
Ja beetje luxe. Maar alleen omdat ik van baan ga wisselen. In november begin ik weer met 0quote:Op dinsdag 28 september 2010 14:01 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Luxe hoor. Wist niet dat je ook dating websites bezocht. Welke is jouw favoriet?
Ik ga het niet meer opkrijgen. Dan maar een gedeelte laten uitbetalen.quote:Op dinsdag 28 september 2010 14:10 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Herkenbaar. Ik heb na volgende week nog 117 vakantie-uren, werk 36 uur per week
Ik mag 72 uur meenemen naar volgend jaarquote:Op dinsdag 28 september 2010 14:11 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Ik ga het niet meer opkrijgen. Dan maar een gedeelte laten uitbetalen.
Het zijn er twee! Fok!quote:Op dinsdag 28 september 2010 14:10 schreef Mister1977 het volgende:
Ik sta alleen half passief bij Paiq ingeschrevenDus dat moet dan ook maar gelijk mijn favoriet zijn. Jouw favoriet? Of had ik dat in de vorige delen kunnen lezen?
De enige reden dat ik eigenlijk Paiq heb is omdat daar alleen mensen die zelf ook staan ingeschreven mijn foto's kunnen zien.quote:Op dinsdag 28 september 2010 14:16 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Het zijn er twee! Fok!dating
en OkCupid.
Paiq...ik vind het dus echt helemaal niks.
Maar ieder zijn ding.
Soms hoef je er helemaal niet je best voor te doen. Soms hoef je alleen maar lekker wijf te roepen en word je vervolgens gewoon gehosseld door de chick die daardoor nieuwsgierig werd.quote:Op dinsdag 28 september 2010 14:18 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Fok lijkt me ook leuk, maar is nog niet echt gelukt (ook misschien niet super mijn best gedaan).
LEKKER WIJF!!quote:Op dinsdag 28 september 2010 15:30 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Soms hoef je er helemaal niet je best voor te doen. Soms hoef je alleen maar lekker wijf te roepen en word je vervolgens gewoon gehosseld door de chick die daardoor nieuwsgierig werd.
quote:Hello my name is Marie am new in this site looking for serious relationship and when am searching through your mail and i think we are looking for the same thing am online now if you don't mind you can add me to your MSN
am online now waiting for you
mariecoker@hotmail.com
die herfstaanbieding? die kreeg iedereenquote:Op dinsdag 28 september 2010 16:14 schreef Neelix het volgende:
Omdat iedereen hier en de rest van de wereld op RP schijnt te staan, heb ik me daar ook maar eens voor aangemeld.
Mijn allereerste berichtje ooit op RP:
[..]
Verder word ik ook niet echt vrolijk van die site. Je wordt om de haverklap om je oren geslagen met het full membership. Ik kreeg zelfs binnen een dag een "aanbieding" met iets van 33% korting oid.
Ik geloof het niet. Ik zie nog niet zo in waarom RP nou beter zou zijn dan e-matching of Paiq.quote:Op dinsdag 28 september 2010 16:21 schreef LilDutchPrincess het volgende:
[..]
die herfstaanbieding? die kreeg iedereen
maar ja als man denk ik dat je wel een membership nodig hebt op RP.
Dit doet me denken aan de 'At first I was like.. '-plaatjesquote:Op dinsdag 28 september 2010 17:15 schreef Natalie78 het volgende:
Nou nou. Hij heeft er zin in zo te zien.![]()
http://www.okcupid.com/profile/johnsupercatSF/pictures
Laatste foto dus.
Ik heb al gehoor gegeven aan de 'lekker wijf'-kreet van een ander, vandaar juist dat ik weet dat het werktquote:Op dinsdag 28 september 2010 15:31 schreef Thornado het volgende:
[..]
LEKKER WIJF!!
(zo...nu eens afwachten wat er gebeurd...)
De foto is er (weer) af zo te zien, maar alsnogquote:Op dinsdag 28 september 2010 17:15 schreef Natalie78 het volgende:
Nou nou. Hij heeft er zin in zo te zien.![]()
http://www.okcupid.com/profile/johnsupercatSF/pictures
Laatste foto dus.
Sorry ik weet het echt niet.quote:Op dinsdag 28 september 2010 17:30 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Ik heb al gehoor gegeven aan de 'lekker wijf'-kreet van een ander, vandaar juist dat ik weet dat het werkt
En als Natalie had opgelet, had ze nu doorgehad dat ik ook op haar lijstje hoor.
En hij staat er weer opquote:Op dinsdag 28 september 2010 17:31 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
De foto is er (weer) af zo te zien, maar alsnog
WTF?! Dat verwacht je toch niet zo op het laatst. Wat denkt zo'n gast.. ?quote:
De eerste berichtjes zijn het ergste, mijn eerste op RP kwamen van wanhopige enge oude mannekes.quote:Op dinsdag 28 september 2010 16:14 schreef Neelix het volgende:
Omdat iedereen hier en de rest van de wereld op RP schijnt te staan, heb ik me daar ook maar eens voor aangemeld.
Mijn allereerste berichtje ooit op RP:
[..]
Verder word ik ook niet echt vrolijk van die site. Je wordt om de haverklap om je oren geslagen met het full membership. Ik kreeg zelfs binnen een dag een "aanbieding" met iets van 33% korting oid.
Oh! Mijn krakemikkige geheugen begint te krakenquote:Op dinsdag 28 september 2010 17:30 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Ik heb al gehoor gegeven aan de 'lekker wijf'-kreet van een ander, vandaar juist dat ik weet dat het werkt
En als Natalie had opgelet, had ze nu doorgehad dat ik ook op haar lijstje hoor.
mja, ik kreeg een alleenstaande mbo-moeder uit Heerlen.quote:Op dinsdag 28 september 2010 18:14 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
De eerste berichtjes zijn het ergste, mijn eerste op RP kwamen van wanhopige enge oude mannekes.
Hee. Reply eens!quote:
Pubquizjes zijn erg leukquote:Op dinsdag 28 september 2010 18:23 schreef 3rdRock het volgende:
mmm Paiq heeft me 2 matches gegeven...
de 1e houdt van Blof (yuk), Krezip(yuk, hoewel het oude werk best ok is) en kinderen (kinderen van anderen...yuk!)
de 2e houdt van metal (yes!), pubquiz (heb ik altijd eens willen doen) en films (heb er bijna 500 gezien dit jaar...)
Precies, altijd iemand meenemen voor de "specifieke" categoriënquote:Op dinsdag 28 september 2010 18:30 schreef 3rdRock het volgende:
ik heb ooit meegedaan aan pubpopquiz en dankzij mijn teamgenoten werden we 2e, 1e en 7e. ik was meegenomen voor de `RTL Boulevard/vragen`ow, en de songtekst van Paradise by the dashboardlight
quote:Op dinsdag 28 september 2010 18:34 schreef 3rdRock het volgende:
twas idd reuzegezellig.....
mmm, ik zit nu met match 1 te chatten. best gezellig
Hou ons op de hoogte he, we zitten allemaal realtime in spanning te F5-enquote:Op dinsdag 28 september 2010 19:13 schreef 3rdRock het volgende:
match 1 wordt em niet.....blof en krezip is toch iets te onoverkomelijk
match 1 is inmiddels offlinequote:Op dinsdag 28 september 2010 19:19 schreef macondo het volgende:
[..]
[..]
Hou ons op de hoogte he, we zitten allemaal realtime in spanning te F5-en
Bij zal dat niet gebeuren want ik heb geen foto's. Ik ben dan wel kei lekker maar met foto's zou mijn internetgeschiedenis hier op Fok worden gekoppeld aan mijn persoontje. Dat vind ik minder.quote:Op dinsdag 28 september 2010 15:30 schreef Lolaatje het volgende:
[..]
Soms hoef je er helemaal niet je best voor te doen. Soms hoef je alleen maar lekker wijf te roepen en word je vervolgens gewoon gehosseld door de chick die daardoor nieuwsgierig werd.
Reply komt eraanquote:Op dinsdag 28 september 2010 18:27 schreef Natalie78 het volgende:
[..]
Hee. Reply eens!![]()
Tsja.
* * * OPSPORING VERZOCHT * * * De politie van Zeeland vraagt uw aandacht voor het volgende:
Op woensdagavond jongstleden werd in een woning in het Zeeuwse Goes ... een 37-jarige vrijgezelle man in verwarde toestand aangetroffen, hij kon enkel nog uitbrengen dat kort daarvoor zijn hart was gestolen. Kort daarop is de man op een roze wolk beland en totaal onbereikbaar geworden.
Enz.
Jij zou dit wel kunnen weten volgens mij.quote:Op dinsdag 28 september 2010 18:19 schreef Charles.Darwin het volgende:
[..]
Oh! Mijn krakemikkige geheugen begint te kraken
Ik herinner me iets ... vaag. Maar ik weet niet meer wie het zei
Als je als man geen member bent van relatieplanet is de site zinloos...quote:Op dinsdag 28 september 2010 16:14 schreef Neelix het volgende:
Verder word ik ook niet echt vrolijk van die site. Je wordt om de haverklap om je oren geslagen met het full membership. Ik kreeg zelfs binnen een dag een "aanbieding" met iets van 33% korting oid.
als dat bij jou al zo werkt, dan moet het wel zo zijn.quote:Op dinsdag 28 september 2010 19:44 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Als je als man geen member bent van relatieplanet is de site zinloos...
Emancipatie, my ass.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I bet I'm helium, I never get chemistry with anyone...
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"Unicorns don't whinny, they just open their mouths and Enya falls out" GWS
quote:Op dinsdag 28 september 2010 19:46 schreef JoeBravo het volgende:
Omdat je elkaar alleen kunt bekijken, een beetje moeilijk om te daten als je geen reactie op elkaar kunt geven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is ook geen gratis site...
Ik heb trouwens ook ooit iemand gedate via dating2000, die is wel gratis, mochten mensen op zoek zijn naar meer sites.![]()
als je een berichtje van een betalende vrouw zou krijgen, hoef je zelf niet te betalen, zolang ze er maar een mailadres oid in zet. Maarja, de kans daarop is minder dan nihil.quote:Op dinsdag 28 september 2010 19:51 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Omdat je elkaar alleen kunt bekijken, een beetje moeilijk om te daten als je geen reactie op elkaar kunt geven.
Het is ook geen gratis site...
Ik heb trouwens ook ooit iemand gedate via dating2000, die is wel gratis, mochten mensen op zoek zijn naar meer sites.
Maar dat wil je toch niet, 1 klootzak ertussen en je email wordt volgespammed.quote:Op dinsdag 28 september 2010 19:53 schreef douche-eendje het volgende:
Ik ben toch aardig wat profielteksten tegengekomen met verkapte hints naar e-mailadressen erin die niet door RP eruit werden gefilterd.
Betalende vrouwen reageren enkel op betalende mannen.quote:Op dinsdag 28 september 2010 19:54 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
als je een berichtje van een betalende vrouw zou krijgen, hoef je zelf niet te betalen, zolang ze er maar een mailadres oid in zet. Maarja, de kans daarop is minder dan nihil.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |