dankjequote:
en, en ,en ,vertel? Hoe,wat waar?quote:
same herequote:Op vrijdag 1 oktober 2010 07:50 schreef GekruldeMondhoek het volgende:
Kan echt miljoen triljoen triljard keer beter.
idemquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 12:16 schreef D-Industries het volgende:
Gefrustreerd, altijd maar discussies met die oude zak.
Ja, dat dusquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 13:51 schreef Flippiee het volgende:
Woppaa de dip meldt zich voor vandaag ook weer![]()
Heb je het zuur vaak? Ik heb er ook vaak last van gehad en heb sinds kort Omezaprol tegen teveel aanmaak van gal... En geen last meerquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 16:15 schreef Fortune_Cookie het volgende:
nog steeds last van m'n maag, ik word er wel een beetje gestoord van eigenlijk
Heb geen last van zuurquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 16:30 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Heb je het zuur vaak? Ik heb er ook vaak last van gehad en heb sinds kort Omezaprol tegen teveel aanmaak van gal... En geen last meer
OT: bijna weekend!
ik slik er ook 40mg/dag van, maar ik wordt er niet echt lekker vanquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 16:30 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
Heb je het zuur vaak? Ik heb er ook vaak last van gehad en heb sinds kort Omezaprol tegen teveel aanmaak van gal... En geen last meer
OT: bijna weekend!
van wat danquote:
JAAAA..!!!! Hebben er onwijs veel zin in...!!!!quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 09:29 schreef laforest het volgende:
Jaaaaaa dit weekend lekker met Heavenstar en G. naar Guns 'N Roses
Nog een keer die metro nemen? Misschien heb je gelukquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 14:48 schreef Jolene22 het volgende:
Ik voel me zo dom heh.
Vanmiddag had de tram vertraging onderweg terug. Ik de metro gepakt. Per ongeluk de verkeerde ook nog dus ik moest er de volgende weer uit. Sta ik daar oog in oog met echt een hele mooie jongen. Eerste idee was direct 'out of my league' maar hij keek, ik keek terug, en weer weg maar ik dacht dat zo iemand toch nooit naar mij om zou kijken. Maar ik pak mn tas en zie hem verdorie twijfelen in mn ooghoek. Stap uit en vanaf het moment dat de deuren dichtgaan tot hij uit zicht was hebben we mekaar de hele tijd aangekeken.
Ik kan mezelf wel schieten! Waarom heb ik niks gezegd? Of wat langer in die metro blijven staan ik had geen haast. Ergste wat kon gebeuren is dat ik afgewezen zou worden. Ik moest er toch uit en pak die metro nooit dus ik had die mensen nooit meer gezien. Kan mezelf wel voor mn kop slaan. Grrrrr!!!!!
dit en gigantisch verveeld. De dagen zijn tegenwoordig zo lang voor mijquote:
maagpijn komt meestal door maagzuurquote:
Dat snap ik, maar wanneer je last hebt van maagzuur bedoelt men meestal dat je last hebt van zure oprispingen e.d. toch?quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 17:50 schreef DeBassist het volgende:
[..]
maagpijn komt meestal door maagzuur
(ben al een jaartje en nog wat maagpatient)
Ja maar hoe groot is de kans dat ik dan uitgerekend in dezelfde cabine stap als hij? In een trein kun je nog doorlopen maar in de metro niet...quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 17:26 schreef h0neybunnY het volgende:
[..]
Nog een keer die metro nemen? Misschien heb je geluk.
ja, dat heb je verkeerd begrepen jaquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 17:51 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Dat snap ik, maar wanneer je last hebt van maagzuur bedoelt men meestal dat je last hebt van zure oprispingen e.d. toch?
Of heb ik dat verkeerd begrepen?
Okee. Zal ik doen.quote:Op vrijdag 1 oktober 2010 17:53 schreef DeBassist het volgende:
[..]
ja, dat heb je verkeerd begrepen ja![]()
het maagzuur kan ook gewoon te maagwand aantasten wat ook voor maagpijn kan zorgen. Als het langer dan een week aanhoud even naar de HA gaan en een heliobactertest en wat omeprazol vragen![]()
helpt in 99% van de gevallen (helaas hoor ik bij die 1% waar het niet bij helpt)
soms wel, soms nietquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 18:12 schreef fairytalessuck het volgende:
Een beetje onzeker na gisterenavond.
Verliefd zijn is stom.![]()
wat bedoel je ?quote:
mijn levenquote:Op vrijdag 1 oktober 2010 18:20 schreef DeBassist het volgende:
[..]
soms wel, soms niet
[..]
wat bedoel je ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |