Niet leuk een ziek kind... Kan me voorstellen dat jij je dan ook niet zo lekker voelt.quote:Op donderdag 30 september 2010 12:39 schreef Ticootje het volgende:
Hehe, ik hoor een kind.
Oh, door dr speentje laat ze ook iets langer tussen de voedingen waardoor ze iets beter en netter drinkt. Ook fijn!
Gister lagen we om 9 uur op bed, Jen was ziek... Ze kwam om half 3 en om half 6.. En 8 uur..
Dit!!!quote:Op donderdag 30 september 2010 11:49 schreef Cantare het volgende:
Oh en verder ben ik zo gek op mijn kleine meisje, he.Ik had me van tevoren echt niet voorgesteld dat het zo leuk zou zijn, had het veel zwaarder verwacht. Nu heb ik ook niet de moeilijkste baby, maar los daarvan: wat is het gewoon heerlijk om je eigen kind te hebben.
Ik wil er nog wel 10!
quote:Op donderdag 30 september 2010 14:20 schreef Ticootje het volgende:
Misschien kleurt ze nog bij zal ze gedacht hebben?
Het voelt ook niet meer als echt zwaar, maar pittig is het wel. Op dagen dat Willem niet slaapt kan ik mezelf amper nog horen denken. Maar nu lijkt het goed te gaan, hij doet al voor de tweede dag op een rij een prima middagdutje in z'n eigen bed! En als hij wat beter slaapt is hij ook een stuk vrolijker, wat het zorgen ook weer makkelijker maakt. Ik zing liever voor een lachende baby natuurlijkquote:Op donderdag 30 september 2010 14:21 schreef Orea het volgende:
Wat tof Flugelwij willen ook nog een weekend/week weg met Leia deze herfst
Maar dan wel naar Duitsland ofzo
Ik moet zeggen dat ik het in het begin echt heftig vond.. voedingen, amper slaap, wennen aan elkaar.. maar dat gaat wel steeds beter en daardoor wordt het gevoelsmatig ook een stuk makkelijker!
Herkenbaar! Geen onwil inderdaad, maar het is hier ook al een paar keer gebeurd dat er een mededeling kwam waarbij hij totaal niet stil had gestaan of ik dan wel beschikbaar was om op te passenquote:Op donderdag 30 september 2010 14:36 schreef Orea het volgende:
Ik ben al eens via vakantieveilingen weggeweest! Soms is het echt top, soms heb je er een minder iets tussen zitten.. maar is wel een goeie om daar nog even te kijken inderdaad!
Die Martijn met zijn papadagMoet zeggen dat het bij Mart allemaal wel prima loopt, alleen die vergeet af en toe dat ik ook nog wel eens wat wil doen
zoals van het weekend: oh als het morgenochtend lekker weer is stap ik even op de motor! Dus ik keek hem al aan (met de blik van Leia hierboven
) en zei: wat denk je ervan dat IK even een stukje weg ga op de motor?
En later: hij wilde uit bed springen om te gaan douchen.. Dus ik: hooo!! Hier is je dochterIK ga nu even lekker uitgebreid douchen...
Hij heeft het besef nog niet helemaal wat dat soort dingen betreft.. dat ik het ook wel eens lekker vind om iets langer dan 2 minuten te douchen of even alleen op de motor weg te gaan..(zonder erbij na te denken zeg maar..) hij moet die switch nog maken!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |