Die lijkt alleen maar goed omdat je niks van zijn gezicht zietquote:Op zondag 26 september 2010 20:40 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Alleen die met het grijze haar lijkt een beetje goed
Je hebt een plaatje van een anime character en zeurt over anime?quote:
welkom op fok! Pak ook meteen je woordenboek en zoek: sarcasmequote:Op maandag 27 september 2010 10:15 schreef internal het volgende:
[..]
Je hebt een plaatje van een anime character en zeurt over anime?
Ik viel er inderdaad voorquote:Op maandag 27 september 2010 10:24 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
welkom op fok! Pak ook meteen je woordenboek en zoek: sarcasme
Het begint een beetje belachelijk te wordenquote:Op maandag 27 september 2010 10:37 schreef Dj_Day-V het volgende:
Bleachhttp://mangastream.com/read/bleach/57984491/16
klopt maar die warn ook kut. Dat zijn dan ook fillers.quote:Op maandag 27 september 2010 10:40 schreef internal het volgende:
[..]
Het begint een beetje belachelijk te wordenDe serie werd al minder toen de Bount(o?) werden geïntroduceerd. Maar dit is echt helemaal niks. Gelukkig komen ze nu een beetje richting einde.
wanken op fok! jailbait topics?quote:Op zondag 26 september 2010 14:12 schreef Boomfluisteraar het volgende:
[..]
Ik heb wel iets beters te doen dan fucking tekenfilmpjes kijken.Damn waar gaat het heen met de wereld.
+1 voor de dikke tettenquote:Op zaterdag 25 september 2010 20:01 schreef Synthesist het volgende:
dit soort meisjes lijken leuk maar ze zijn mentaal behoorlijk fucked up. japanofilisme
wie wilt er sowieso een volwassen persoon die rondloopt met tekenfilm poppetjes en blije figuurtjes
Bijvoorbeeld.quote:Op maandag 27 september 2010 11:42 schreef Stekelbees het volgende:
[..]
wanken op fok! jailbait topics?
ik zie overal videos van dat gekke wijf mainquote:Op zaterdag 25 september 2010 20:01 schreef Synthesist het volgende:
dit soort meisjes lijken leuk maar ze zijn mentaal behoorlijk fucked up. japanofilisme
wie wilt er sowieso een volwassen persoon die rondloopt met tekenfilm poppetjes en blije figuurtjes
Naruto zelf of iemand van die anime?quote:Op maandag 27 september 2010 17:31 schreef Id_do_her het volgende:
Ik had een meisje op school die altijd in Naruto-kostuum naar school kwam.
Precies.quote:Op maandag 27 september 2010 10:11 schreef internal het volgende:
[..]
Die lijkt alleen maar goed omdat je niks van zijn gezicht ziet
Nee, dat heb ik al gecheckt.quote:Op maandag 27 september 2010 18:04 schreef Frag_adder het volgende:
Pfft, zul je altijd zien dat het stiekem toch een vent blijkt te zijn....
TS verzint verzinsels!quote:Op maandag 27 september 2010 20:48 schreef Boomfluisteraar het volgende:
[..]
Nee, dat heb ik al gecheckt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |