abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_87317614
quote:
Op donderdag 7 oktober 2010 20:24 schreef DeadlyAngel het volgende:

[..]

over welke bronnen heb je het nou? als het zo zit, kan ik straks ook met bronnen komen en beweren dat alle nederlanders lelijk zijn (en geloof me ik ken genoeg voorbeelden) maar zo ben ik niet, ik weet goed genoeg dat er zowel lelijke als mooie nederlanders zijn. oh en zolang er "ik vind..." voor staat kun je alles zeggen wat je maar wilt?? zoals in "ik vind dat jij stinkt, maar dat is mijn mening"?? nou ik vind dat jullie eens moeten stoppen met jullie vooroordelen maar dat is alleen mijn mening....
Post nummer 2 van dit topic stond al mijn reactie. Een reactie die je liever hoort misschien.
Heb hem even voor je in een spoiler geplakt, omdat je het blijkbaar wel érg moeilijk hebt in dit topic. :*
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik bedoel met bronnen aan te geven, dat, zelfs wanneeer mensen met bronnen op een forum aan komen zetten, dat nog steeds doen omdat ze hun mening verkondigen. Dat jij te veel (objectieve) waarde aan een forum hecht is jouw probleem. Maar ondertussen verkondig jij ook niks meer dan je mening.

Over vooroordelen hangt een veel te negatief imago en het wordt alleen maar bedoelt wanneer het mensen verkeerd uitkomt. Ik wil wedden dat de helft van de keren een vooroordeel positief uitpakt, kijk alleen maar eens hoeveel (positieve) vooroordelen je kan hebben als je verliefd bent. Het zorgt niet alleen voor een beschermingselement (dat dier moet ik niet aanraken want het heeft giftige kleuren) maar dus ook voor een positief vooroordeel ("Yolanthe is een beest in bed"). Dat het voor jou niet goed uitpakt in dit topic is niet iemand anders zijn probleem, maar ook niet jouw probleem.

[ Bericht 6% gewijzigd door Kabolter op 08-10-2010 12:02:24 ]
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 12:01:06 #152
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_87317872
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 12:23:58 #153
305588 SuperheldG
Blablabloedblaar
pi_87318465
quote:
Op donderdag 7 oktober 2010 20:44 schreef DeadlyAngel het volgende:

[..]

je hebt gelijk denk ik. ik vind het gewoon heel spijtig dat mensen vooroordelen hebben over andere rassen. ik vind dat in het algemeen heel dom, maar dat is gewoon mijn mening
Vooroordelen... hmmm...

(rustig pratend):
De Turkse meiden die ik ken vind ik niks sexies of iets dergelijks uitstralen... nergens zeg ik lelijk... overigens heb je er daar ook genoeg van!

En over het algemeen hebben jullie geen eigen mening
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 12:34:29 #154
58548 pisnicht
dead girls can`t say no
pi_87318749
quote:
Op donderdag 7 oktober 2010 16:27 schreef DeadlyAngel het volgende:
maar hoe kun je nu op straat een onderscheid maken en zien welk meisje turks is? ze lopen niet met borden rond hun nek waarop schrijft "ik ben turks" zoals ik al zei misschien ben je zoveel meisjes tegengekomen op straat waarvan je niet eens weet dat ze turks zijn maar die je toch nog mooi vind. jij spreekt gewoon uit vooroordelen mijne vriend
Dus jij wil zeggen dan je niet aan het uiterlijk kunt zien welke origine iemand heeft? Armenen, Marokkanen, Molukkers, heck zelfs Russen, en Somaliers hebben hun eigen gezichts kenmerken. Niet in alle gevallen maar in het gros van de gevallen kun je dus zeker wel zien welke achtergrond men heeft.
To most Christians, the Bible is like a software license. Nobody actually reads it. They just scroll down to the bottom and click "I agree."
#allmightygod
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 13:21:44 #155
252806 rubje
-weg-
pi_87320250
quote:
Op vrijdag 24 september 2010 23:24 schreef KopieerMachine het volgende:
Ik heb al inmiddels bijna 2 jaar met een Turkse meid. Donkerbruine haren bijna zwarte ogen echt helemaal Turks O+ En de seks is perfect. Nou ben ik 1 van de weinige Nederlandse mannen die en Turks vriendin heeft of heeft gehad. Maar vallen jullie daar gewoon niet op of zijn ze wat te onbereikbaar voor de meesten??? Ik daarentegen ben helemaal verslaafd aan mijn Turkse chick >:) .

Nou vraag ik me af of er ook fokkers zijn die ervaring hebben met een Turkse dame?? Zo ja, wat vonden jullie ervan??
geen ervaring ermee maar misschien dat jij wat meer info kan geven hoe het leven en wonen is met een Turkse die naar ik begrepen hebben erg standvastig zijn(niet zo tuttig als hollandse meisjes) en heerlijk kunnen koken. Oh ja, moet jij ook als niet-moslim veel consessies doen? :s)
Yvonne schreef op maandag 31 oktober 2011 @
13:59:43 in DEF SC #282 aan AchJa & Co
Vanaf hier en nu stopt het in DEF én op FOK!
Ik wil hier een normale SC zonder gebitch!
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 13:23:55 #156
305588 SuperheldG
Blablabloedblaar
pi_87320344
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 13:21 schreef rubje het volgende:

[..]

geen ervaring ermee maar misschien dat jij wat meer info kan geven hoe het leven en wonen is met een Turkse die naar ik begrepen hebben erg standvastig zijn(niet zo tuttig als hollandse meisjes) en heerlijk kunnen koken. Oh ja, moet jij ook als niet-moslim veel consessies doen? :s)
JA he ?! Daar staan Moslim-vrouwen om bekend.... Om hun standvastigheid en rechten en hun eigen mening...
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 14:16:40 #157
310366 AwesomeFace
Who Was Phone?
pi_87322419
[quote]Op vrijdag 8 oktober 2010 12:01 schreef MikeyMo het volgende:
[/quote

TS :') :')
Lost my ipod :`(
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 14:34:17 #158
290568 Tussendoortje
kan altijd tussendoor
pi_87322934
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 11:10 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Je hebt je woordje gedropt over turkse vrouwen.
Maar volgens mij weet je helemaal niet hoe ze er nou eigenlijk uitzien.
En vergelijk je ze met de enige turkse vrouw uit je dorp.
Kijk eerst een beetje verder voordat je dingen gaat roepen.
Meisje, deal er gewoon mee dat ik turkse vrouwen niet de mooiste vrouwen ever is. Ik ga niet stoppen met posten omdat jij dat graag wil. Jammer dan, niet iedereen kan je mooi vinden.
Ik woon niet eens in een dorp dus kijk eerst een beetje verder voordat je dingen gaat roepen.
Ik heb zat turkse vrouwen in mijn stad wonen en ik vind ze gewoon niet zo mooi, klaar.
Daar ga jij toch niet dood aan? Er zijn vast genoeg mensen die turkse vrouwen wel mooi vinden.
Dus kap met je gezeik tegen mij, ik hou er gewoon niet van, klaar.
Beter te veel dan te weinig
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 14:44:26 #159
255512 Zero17
Gewoon lekker mezelf.
pi_87323354
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 13:23 schreef SuperheldG het volgende:

[..]

JA he ?! Daar staan Moslim-vrouwen om bekend.... Om hun standvastigheid en rechten en hun eigen mening...
Want Turkse meisjes zijn automatisch moslim? _O-
Obvious trol is obvious.
Op dinsdag 21 augustus 2012 12:28 schreef Oswald_Montecristo het volgende:
Rust in vrede, hamster van sinepedraap. Je zal niet vergeten worden.
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 14:51:24 #160
312836 Zwappel
aardappel
pi_87323569
:')
In Istanbul geloof ik? mag je niet eens met hoofddoek op lopen in openbare gebouwen. Of zoiets heb ik ergens gelezen. Van de nieuwere generaties turken zijn er niet zo heul veel moslim meer.
404 - Not Found
Scharreltje? Secondlove!Koop je sexgear by AliExpressErotisch speelgoed? Willie.nl
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 14:53:21 #161
305588 SuperheldG
Blablabloedblaar
pi_87323641
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 14:44 schreef Zero17 het volgende:

[..]

Want Turkse meisjes zijn automatisch moslim? _O-
Obvious trol is obvious.
Lees de laatste zin waar ik op reageerde, jij zielig stukje zaad
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 14:59:00 #162
317830 Landysh
pi_87323821
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 14:51 schreef Zwappel het volgende:
:')
In Istanbul geloof ik? mag je niet eens met hoofddoek op lopen in openbare gebouwen. Of zoiets heb ik ergens gelezen. Van de nieuwere generaties turken zijn er niet zo heul veel moslim meer.
In heel Turkije was de hoofddoek tot een week geleden nog verboden in openbare gebouwen zoals scholen, uni's etc.
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 15:22:51 #163
213473 StarmanFR
Morandi fan
pi_87324757
In alle bevolkingsgroepen vind je mooie mensen en lelijke mensen, maar wat je voorkeur is maakt natuurlijk ook uit. Als je valt op blonde meisjes kan je daarvoor beter op zoek gaan naar meisjes in NL, Duitsland en Scandinavische landen dan in Zuid-Europese landen. Omgekeerd geldt dit ook voor meiden met donkerbruin/ zwart haar, die vindt je natuurlijk ook meer in Turkije dan in Nederland.

Ik val zelf op een heleboel meiden als ze maar aardig zijn en vooral een lekker uiterlijk hebben, dit kan dus een blond Nederlands meisje zijn maar ik vind chicks met donker haar uit Zuid-Europa of Turkije ook erg lekker. O+
Ik heb op school zowel een Turkse als Marokkaanse chick gekend. Die Turkse meid had zwart haar met bauwe ogen en de Marokkaanse meid had bruin haar en een lichtgetinte huidskleur. En ze waren allebei echt bloody hot :9 :9~ :9~

Alle Turken die ik ken zijn ook aardige mensen vind ik. De mensen die ik heb gekend van Turkse afkomst waren in ieder geval altijd erg vriendelijk met mij.
Check my youtube channel with the best music and road movies: http://www.youtube.com/user/StarmanFR
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 15:44:29 #164
312836 Zwappel
aardappel
pi_87325491
quote:
Op vrijdag 8 oktober 2010 15:22 schreef StarmanFR het volgende:
Alle Turken die ik ken zijn ook aardige mensen vind ik. De mensen die ik heb gekend van Turkse afkomst waren in ieder geval altijd erg vriendelijk met mij.
Dit.
Marokkanen daarintegen, moet je voor het omgekeerde best goed zoeken :')
404 - Not Found
  vrijdag 8 oktober 2010 @ 18:30:02 #165
256233 Observer86
Kosmopoliet
pi_87330719
Nooit een turkse vriendin gehad. Ben zelf wel vaak versierd (of poging daartoe) door turkse meisjes... maar goed. Niet helemaal mijn smaak, uitzonderingen daargelaten.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former."
-Albert Einstein
  woensdag 11 april 2012 @ 01:18:03 #166
364630 BlackRed
pi_110167751
quote:
0s.gif Op zondag 26 september 2010 19:11 schreef seiramu het volgende:
Ik ben een Turkse 'chick' en heb sinds kort een Nederlandse vriend (achter de rug om van mijn ouders natuurlijk :D).

Ik zou nooit met een Turkse (en Moslim) jongen of een relatie willen hebben :r.
Senin ta amina koyum
  woensdag 11 april 2012 @ 01:36:52 #167
371328 DontGiveAFok
pi_110167936
Turkse dames (o.a ;) )

_O_

De broertjes zijn soms wel een beetje irritant :Y

...maar stiekem kan alles O-)
  woensdag 11 april 2012 @ 11:36:18 #168
359119 deVerdeler
Noble
pi_110174414
... ik ben zelf Marokkaans en val totaal niet op Turkse.
youtube --> iamclanhq :')
  woensdag 11 april 2012 @ 11:48:11 #169
95849 thaeastwood
pi_110174823
Heb 2 jaar een turkse vriendin gehad. Door het geloof (protestants) ging het mis helaas..
  woensdag 11 april 2012 @ 20:01:00 #170
372489 Johnny_Tzunami
pi_110197480
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 september 2010 23:24 schreef KopieerMachine het volgende:
Ik heb al inmiddels bijna 2 jaar met een Turkse meid. Donkerbruine haren bijna zwarte ogen echt helemaal Turks O+ En de seks is perfect. Nou ben ik 1 van de weinige Nederlandse mannen die en Turks vriendin heeft of heeft gehad. Maar vallen jullie daar gewoon niet op of zijn ze wat te onbereikbaar voor de meesten??? Ik daarentegen ben helemaal verslaafd aan mijn Turkse chick >:) .

Nou vraag ik me af of er ook fokkers zijn die ervaring hebben met een Turkse dame?? Zo ja, wat vonden jullie ervan??
Je hebt er mooie exemplaren tussen zitten, maar relatief weinig naar mijn smaak. Vaak een te bleek gezicht, te klein en te dik, een te grote neus of een snor. Marokkaanse dames vind ik lekkerder!
"A handful of soldiers is always better than a mouthful of arguments"
EasytoysKoop je sexgear by AliExpressOndeugend Daten
  woensdag 11 april 2012 @ 20:54:59 #171
259569 ZodiaX
..:: 0-Day all the way ::..
pi_110200863
Sommigen zijn wel lekker, maar de meesten treken me toch niet echt aan.
Puur op smaak.

Daarbij zijn turkse vrouwen meestal niet geïnteresseerd in de nederlandse man, vanuit zichzelf of vanuit geloof/familie.
En mocht het al wel zo zijn dan heb je grote kans dat je in de problemen komt met de familie van haar.

Een vriend vroeger werd ook in het ziekenhuis geslagen omdat die avond ervoor met een turkse had staan zoenen.

Kortom, als ik al een turkse zou overwegen dan moet het een zeldzame zijn die ik:
A:) Wel mooi vind.
B:) Zo westers zijn dat korte rokjes en dergelijke geen probleem zijn.
C:) Of helemaal los van familie, of familie ook helemaal westers.

Ofwel de kans dat ik ooit met een turkse eindig lijkt me vrij klein.

Beetje offtopic, turkse mannen zie je bijna alleen maar met westerse meisjes, tot ze gaan trouwen.
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
  vrijdag 13 april 2012 @ 13:55:08 #172
-1 #ANONIEM
pi_110275707
quote:
0s.gif Op vrijdag 24 september 2010 23:24 schreef KopieerMachine het volgende:
Ik heb al inmiddels bijna 2 jaar met een Turkse meid. Donkerbruine haren bijna zwarte ogen echt helemaal Turks O+ En de seks is perfect. Nou ben ik 1 van de weinige Nederlandse mannen die en Turks vriendin heeft of heeft gehad. Maar vallen jullie daar gewoon niet op of zijn ze wat te onbereikbaar voor de meesten??? Ik daarentegen ben helemaal verslaafd aan mijn Turkse chick >:) .

Nou vraag ik me af of er ook fokkers zijn die ervaring hebben met een Turkse dame?? Zo ja, wat vonden jullie ervan??
Turkse meisjes zijn best mooi als in Aziatische of midden-oosten types en lusten er ook pap van zolang het maar geen Hollandse boeren "rammen en erin" sexuele manieren zijn.
Als de gemiddelde Hollandse deerne nou ook minder preuts was dan had ik ze ook in dit rijtje vermeld want gemiddeld genomen vind ik dat wij in Nederland nog altijd de mooiste vrouwen hebben.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 13-04-2012 13:56:34 ]
  maandag 16 april 2012 @ 19:32:30 #173
367167 Poepje-miauw
miauwww, rrrraauw!
pi_110407707
Ik ben geen man (dan moet ik wel een vrouw zijn) :P
Maar ik vind Turkse vrouwen heel mooi, vooral Miss belgie 2009, wat een bloedmooie vrouw O+
Poepje miauw, kom eens gauw
bruin substantie lekker rauw
Eet ik snel lekker weg
en andere visjes hebben lekker pech!
  maandag 16 april 2012 @ 19:34:05 #174
-1 #ANONIEM
Integere Lul
pi_110407791
quote:
0s.gif Op maandag 16 april 2012 19:32 schreef Poepje-miauw het volgende:
Ik ben geen man (dan moet ik wel een vrouw zijn) :P
Maar ik vind Turkse vrouwen heel mooi, vooral Miss belgie 2009, wat een bloedmooie vrouw O+
[ afbeelding ]
Turkse dames O+
Feyenoord Rotterdam
  maandag 16 april 2012 @ 19:47:46 #175
367167 Poepje-miauw
miauwww, rrrraauw!
pi_110408615
quote:
0s.gif Op maandag 16 april 2012 19:34 schreef o.us het volgende:

[..]

Turkse dames O+
iedereen gilt meteen ''hoofdoekjes!'' , terwijl hoofddoekjes ook heel mooi kunnen zijn
Poepje miauw, kom eens gauw
bruin substantie lekker rauw
Eet ik snel lekker weg
en andere visjes hebben lekker pech!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')