Dat heb je grotendeels zelf in de hand. Verstandig kleden (incl. headgear), goed en veel insmeren en niet de hele dag als een spare rib gaan liggen braden. Australiërs mogen dan van origine Engelsen zijn, maar ik heb begrepen dat ze de zon er wel serieus nemen.quote:Op vrijdag 24 september 2010 08:56 schreef anarchitect het volgende:
En dan is er natuurlijk dat mooie gat in de ozonlaag, lekker melanoma kweken.
Hahn Premium Light beer... heerlijk! Mijn favo in Australie... helaas in Nederland bijna nooit te krijgen, en lukt het je wel een keer om mee te liften op een bestelling, dan betaal je de hoofdprijs...quote:Op vrijdag 24 september 2010 10:57 schreef Kontiki het volgende:
Bier is inderdaad duur, al valt het in de kroeg wel mee. Wijn is dan weer goedkoper. Een groot voordeel van Australische winkels ten opzichte van Nederland is dat je veel meer keuze hebt. Loop een willekeurige slijterij in en je hebt complete rijen schappen met alleen al champagne.
Ironisch genoeg heb ik, met al die keuze, zelden Fosters gezien. Dat drinkt geen hond hier.
Maar een kratje (in Australie is een kratje een kartonnen doos) voor 9 euro, zoals in Nederland, gaat je niet lukken helaas.
ouwe zeur...maak ik er Sydney van,zo goed?quote:Op maandag 27 september 2010 15:30 schreef static het volgende:
En nóg krijg je het voorelkaar om het fout te schrijven.
Ik gok mijnwerkers...quote:Op woensdag 29 september 2010 12:12 schreef HokkaHokka het volgende:
Canberra ja...
Over enkele weken begint mijn avontuur in Aussie!! Kom binnen via partner visa.. qua jobs waar is er heel veel vraag naar? Zit nu in de sales/verkoop
quote:Oh wanneer eindigt de zomervakantie in Australie?
Thnx!
Blijkbaar op donderdag (?) 27 januari...quote:NSW Government Schools Term Dates 2011
Term 1
Friday, 28 January 2011 - Friday, 08 April 2011
Term 2
Wednesday, 27 April 2011 - Friday, 01 July 2011
Term 3
Monday, 18 July 2011 - Friday, 23 September 2011
Term 4
Monday, 10 October 2011 - Tuesday, 20 December 2011
Ligt eraan welk werkgebied.quote:Op donderdag 30 september 2010 23:26 schreef _Loki het volgende:
Wat was voor jullie eigenlijk de reden om naar Australië te verhuizen? Ben ik heel benieuwd naar
Ik ben van plan om er stage te gaan lopen. Heeft iemand daar nog tips voor behalve stagehuis.nl?
Ik ben nog niet weg (ben van plan in januari te gaan), maar dit zijn mijn redenen:quote:Op donderdag 30 september 2010 23:26 schreef _Loki het volgende:
Wat was voor jullie eigenlijk de reden om naar Australië te verhuizen? Ben ik heel benieuwd naar
Ik ben van plan om er stage te gaan lopen. Heeft iemand daar nog tips voor behalve stagehuis.nl?
Zo uit mijn hoofd doet Nova geloof ik op maandag films voor 6 dollar (wel alleen 's middags geloof ik). Verder is dinsdag inderdaad de enige betaalbare optie voor Hoyts, helaas.quote:Op maandag 4 oktober 2010 08:18 schreef Kontiki het volgende:
Ben hierheen verhuisd vanwege de liefde. Maar ik kende het land goed, heb er een jaar rondgereisd. Overigens is wonen in een land heel anders dan er op vakantie gaan. Ik heb net een uur in de file gestaan en er ligt een stapel rekeningen op mijn bureau. Er zijn ook hordes backpackers die Amsterdam een waar mekka vinden.
Heeft er iemand nog tips voor goedkope bioscopen/acties in Melbourne? Ik vind het echt te idioot voor woorden dat bijv. Village of Hoyts $17,50 durven te vragen voor een kaartje. Op dinsdag is het met $10,50 een stuk goedkoper, maar dat vind ik nog steeds duur. In Noord-Ierland ging ik elke week voor 3 pond naar de bios.
Oh, en nog iets: weet er iemand een goede plek in Melbourne voor een Sunday session? A.k.a. bier drinken op zondagmiddag, met relaxte muziek? Ik ben hier een paar jaar geleden naar het Belgian Beer Cafe geweest in Saint Kilda ( http://www.belgianbeercafemelbourne.com/live-music.htm ), dat was goed te doen.
Northcote representquote:Op maandag 4 oktober 2010 08:43 schreef Syr het volgende:
Dat van die muziek ben ik ook wel benieuwd naar! St. Kilda is helaas een beetje te ver weg voor mij (ik woon in Coburg/East Brunswick).
Respect brotha! *boks*quote:
Malaysian vond ik gewoon prettig de keren dat ik met ze heb gevlogen (volgens mij 1x een retour + 1 enkeltje). Ze worden ook gewoon goed beoordeeld door Skytrax, maar geen idee hoe relevant dat is.quote:Op vrijdag 8 oktober 2010 01:24 schreef star_gazer het volgende:
Voor mijn beoogde datum (10 januari heen, ergens in augustus terug) is een retourticket direct via Qantas (Amsterdam->heathrow->sydney) intussen alweer ¤1643
Maarja, met zo'n goedkope Etihad vlucht sta je 10 uur op Dubai en bij China Southern vond ik de laatste keer service ronduit slecht. Beide factoren waar ik niet op wil bezuinigen als ik zo'n lange reis maak. Zal wel rond de 1500 euro uitkomen voor een fatsoenlijke vlucht.
Update: iemand ervaring met Malaysian airlines? Die hebben een aardige vlucht staan. Tussenstop op Kuala Lumpur van 2h15. Vlucht slechts 1271 euro. Weet alleen niet of de terugvlucht wijzigbaar is.
Beter dan mijn vlucht vorig jaar... Nu nog steeds nachtmerries vanquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:19 schreef star_gazer het volgende:
Die Malaysian was niet wijzigbaar. Toch maar met Qantas geboekt. 1540 euro is niet goedkoop, maar ik weet in ieder geval zeker dat het goed is.
Ik ga op 9 januari weg
quote:Spannend! Ik wil in juni gaan om een baan te zoekenOp donderdag 14 oktober 2010 10:43 schreef star_gazer het volgende:
Baan in NL is opgezegd per 1 januari. Begint al lekker te kriebelen hoor
quote:Wie heeft je dat wijs gemaakt? Dat is in ieder geval niet mijn ervaring. Je loopt weleens Nederlanders tegen het lijf maar niet zo vaak dat het opvalt.Op dinsdag 26 oktober 2010 15:52 schreef _Loki het volgende:
Is het trouwens echt zo dat Australië stikt van de nederlanders?
Ik heb zelf (naast andere plekken) zo'n 5 maanden in Melbourne gezeten. Hoewel ik niet in Sydney ben geweest heb ik van velen gehoord dat Melbourne een wat vriendelijkere sfeer heeft. Een politicus zei destijds het volgende: "In Sydney, people have money. In Melbourne, people have a heart."quote:Op vrijdag 12 november 2010 10:23 schreef _Loki het volgende:
Nog een vraag. Moet me wel een beetje verdiepen voor ik op stage ga natuurlijk, en dat kan het beste bij de locals uiteraard.
Wat is nou echt een leuke stad om een half jaar door te brengen? Veel stages zijn in Sydney, maar ik weet niet of ik wel in zo'n grote stad wil wonen.
Dat valt wel mee hoor, ligt er ook aan wat je er zélf van maaktquote:Adelaide is een beetje saai en stoffig, maar Brisbane is juist heel levendig.
Redbackspiderquote:Op zaterdag 13 november 2010 11:41 schreef keesjeislief het volgende:
Ik wilde net dit knopje omschakelen om de afzuiger in de badkamer aan te zetten:
[ afbeelding ]
De tyfus..
Ik heb hem maar doodgemaakt. Het was een kleintje (volgens mij), dus ik heb nu het bange vermoeden dat er ergens in het kanaal van dat afzuigding, of in de kruipruimte, een heel nest van die dingen zit. Ja ik ben een watje.quote:
quote:Op zaterdag 13 november 2010 13:26 schreef keesjeislief het volgende:
[..]
Ik heb hem maar doodgemaakt. Het was een kleintje (volgens mij), dus ik heb nu het bange vermoeden dat er ergens in het kanaal van dat afzuigding, of in de kruipruimte, een heel nest van die dingen zit. Ja ik ben een watje..
quote:Females have a body length of about a centimetre while the male is smaller, being only 3 to 4 millimetres long.
Tuurlijk, dat is helemaal waar. Maar van mijn (misschien te korte) tijd daar herriner ik me dat het me niet helemaal trok. Het had voor mijn gevoel een beetje een stoffig sfeertje met veel oude/gepensioneerde mensen. Maar goed, dat is mijn ervaring, anderen zullen het er vast leuk hebben.quote:Op vrijdag 12 november 2010 15:17 schreef donroyco het volgende:
[..]
Dat valt wel mee hoor, ligt er ook aan wat je er zélf van maakt
Tja, het is natuurlijk gewoon een vooroordeel, maar wel gebaseerd op verhalen van kennisen en vrienden.quote:Op vrijdag 12 november 2010 21:24 schreef SlamD het volgende:
Op de woorden van een politicus afgaan, altijd een goed idee!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |