Wat dacht je van een bezoekje aan de huisarts?quote:Op maandag 27 september 2010 07:53 schreef Bakfiets. het volgende:
Ik kan de koffiezetter nog maar net zien door mijn zee van tranen(drama, drama).
Het gebeurt eens in de maand, ik ben het gewend. Huisarts zegt er niets aan te kunnen doen en zegt ook dat ik bepaalde oogdruppels/zalfjes niet mag gebruiken in verband met mijn lenzen. Dus ik heb lekker rondgebeld dat ik niet kom en ga weer heerlijk mijn bedje in.quote:Op maandag 27 september 2010 08:01 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wat dacht je van een bezoekje aan de huisarts?
Awww beterschapquote:Op maandag 27 september 2010 08:07 schreef Bakfiets. het volgende:
[..]
Het gebeurt eens in de maand, ik ben het gewend. Huisarts zegt er niets aan te kunnen doen en zegt ook dat ik bepaalde oogdruppels/zalfjes niet mag gebruiken in verband met mijn lenzen. Dus ik heb lekker rondgebeld dat ik niet kom en ga weer heerlijk mijn bedje in.
Ik stel me dan zomaar voor dat er vast een oorzaak is (buiten hormoonschommelingen) en ben bij andere mensen altijd geneigd te vinden dat je daar dan naar moet zoeken.quote:Op maandag 27 september 2010 08:07 schreef Bakfiets. het volgende:
[..]
Het gebeurt eens in de maand, ik ben het gewend. Huisarts zegt er niets aan te kunnen doen en zegt ook dat ik bepaalde oogdruppels/zalfjes niet mag gebruiken in verband met mijn lenzen. Dus ik heb lekker rondgebeld dat ik niet kom en ga weer heerlijk mijn bedje in.
Ik wil ook nog in mijn bedje liggen! Maar zit alweer bij de computerquote:Op maandag 27 september 2010 08:41 schreef Brittie het volgende:
Ik wil ook nog in mijn bedje liggen! Maar zit alweer op kantoor
Getver. Daar gaat mijn fantasie dat Bakfiets 14 isquote:Op maandag 27 september 2010 07:30 schreef Bakfiets. het volgende:
Mijn oog is zo ontstoken dat ik aan het bedenken ben of ik wel naar college ga of niet. Ik kan niet eens meer recht vooruit kijken of de tranen komen er al uit.
quote:Op maandag 27 september 2010 09:07 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Getver. Daar gaat mijn fantasie dat Bakfiets 14 is
Hee zeg, wat is dat voor vieze insinuatie tegen een getrouwde vrouw! Een onschuldige observatie was hetquote:Op maandag 27 september 2010 09:12 schreef Brittie het volgende:
[..]
Collegeleeftijd niet jong genoeg voor je Vanyel?
Ja weet ik veel, ik dacht mss heb je ook zo'n kelder?quote:Op maandag 27 september 2010 09:14 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Hee zeg, wat is dat voor vieze insinuatie tegen een getrouwde vrouw! Een onschuldige observatie was het
quote:Op maandag 27 september 2010 10:40 schreef Brittie het volgende:
Niet per sé. Mag ook een tandem zijn. Of een driewieler!
quote:Op maandag 27 september 2010 12:12 schreef Vanyel het volgende:
Nais. Ik vind het trouwens ook gewoon een koddig mens, aantal interviews met haar gezien die ook gewoon leuk waren om te luisteren, niet alleen om te kijken (zoals een al dan niet waargebeurd verhaal over seks in een wei oid waar ze bij het opzijkijken plots de modderlaarzen van de boer naast zich zag).
Nu pas? Tsjonge. Hoe vaak ik het wel niet over college en mede-studenten heb gehad.quote:Op maandag 27 september 2010 09:07 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Getver. Daar gaat mijn fantasie dat Bakfiets 14 is
Ik ook hoorquote:Op maandag 27 september 2010 14:55 schreef Bakfiets. het volgende:
Het is eigenlijk ook niet gek. Soms gedraag ik me als een 3-jarige.
3... entwintigplusanderhalf, jaquote:Op maandag 27 september 2010 15:00 schreef Bakfiets. het volgende:
[..]
Maar jij bent 3, dus dat hoort.
quote:Op maandag 27 september 2010 15:14 schreef Avey het volgende:
Hoi
Vriendinnetje is ziek dus ik mag voor zuster spelen
Nee laat ik maar niet zo'n uniform aantrekken, ze heeft rust nodigquote:Op maandag 27 september 2010 15:16 schreef Brittie het volgende:
[..]
In zo'n uniformpje?Wel fijn dat je voor dr kunt zorgen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |