Ja, ik ben het daar wel mee eens. Ook in Engeland vind iedereen Liverpool een sub-topper desondanks al die europese prijzen die ze gewonnen hebben en ook nog redelijk recent. Ook te kampen met financiële schuld en een net zo trouw publiek.quote:Op donderdag 23 september 2010 12:31 schreef Dekatria het volgende:
Overigens doet het Engelse equivalent (als je dat zo mag zeggen) van Feyenoord het in de FA cup niet veel beter...
We zijn al op 0 begonnen. Kijk naar de selectie. Nu alleen nog wat mensen wegwerken in het Maasgebouw.quote:Op donderdag 23 september 2010 12:19 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
En zolang supporters dit blijven roepen kan de ommekeer nooit komen. Feyenoord is dood, morsdood en moet gewoon weer op 0 beginnen. Sommige supporters weigeren te geloven dat ze momenteel niet meer zijn dan een NAC maar dan met supporters die meer herrie maken.
Nee, vind ik niet, het was gewoon een mop... Blijkbaar gaan Humor & Happel niet samen...quote:Op donderdag 23 september 2010 12:15 schreef Sinnie het volgende:
[..]
Happel laat veel toe dus als er wat verwijdert/gewijzigd wordt dan ligt het toch echt aan je zelf
Denk dat dit Liverpool nu zo'n beetje het Feyenoord van 2 á 3 jaar geleden is, toen ze ook middels een flinke financiele injectie de selectie op peil probeerden te krijgen. Verwacht eenzelfde scenario bij Liverpool als bij Feyenoord alleen heeft Liverpool wellicht zo weer een suikeroom klaarstaan..quote:Op donderdag 23 september 2010 12:33 schreef Sinnie het volgende:
[..]
Ja, ik ben het daar wel mee eens. Ook in Engeland vind iedereen Liverpool een sub-topper desondanks al die europese prijzen die ze gewonnen hebben en ook nog redelijk recent. Ook te kampen met financiële schuld en een net zo trouw publiek.
Happel is de humor zelvequote:Op donderdag 23 september 2010 12:34 schreef WhateverWhatever het volgende:
[..]
Nee, vind ik niet, het was gewoon een mop... Blijkbaar gaan Humor & Happel niet samen...
das de league cup , die wordt normaal gesproken met het 3e elftal gespeeld.quote:Op donderdag 23 september 2010 12:31 schreef Dekatria het volgende:
Overigens doet het Engelse equivalent (als je dat zo mag zeggen) van Feyenoord het in de FA cup niet veel beter...
Wat een slap gelul, het is puur dat die financiën dramatisch zijn, anders had het Feyenoord met deze kern jeugdige voetballers gewoon meegedaan om de bovenste 4/5 plekken.quote:Op donderdag 23 september 2010 12:19 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
En zolang supporters dit blijven roepen kan de ommekeer nooit komen. Feyenoord is dood, morsdood en moet gewoon weer op 0 beginnen. Sommige supporters weigeren te geloven dat ze momenteel niet meer zijn dan een NAC maar dan met supporters die meer herrie maken.
I stand correctedquote:Op donderdag 23 september 2010 12:36 schreef Calciumdude het volgende:
das de league cup , die wordt normaal gesproken met het 3e elftal gespeeld.
Denk zelfs dat Feyenoord het zich de komende jaren kan permiteren om spelers op belangrijke posities te verkopen (denk aan Ahmadi, Fer etc.) omdat er al zo enorm veel jeugd heeft geroken aan het niveau of zelfs al meetrained of meespeeld. Op de manier zoals Feyenoord voetbalt zullen ze met een kleine 3 á 4 jaar gewoon een groep van 20 22 jarigen hebben met gigantisch veel ervaring, en dat maakt mij zeer benieuwd naar wat daarmee behaald kan worden.quote:Op donderdag 23 september 2010 12:37 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Wat een slap gelul, het is puur dat die financiën dramatisch zijn, anders had het Feyenoord met deze kern jeugdige voetballers gewoon meegedaan om de bovenste 4/5 plekken.
We missen gewoon de ervaring en routine en het type Van Bommel/Bosvelt/Gattuso op het middenveld, dat zou echt een wereld van verschil maken en zorgt ervoor dat andere jongens ook gewoon met vertrouwen kunnen spelen.
Maar die jongens hebben we nou eenmaal niet en dus is het maar te hopen dat Feyenoord binnen enkele jaren echt licht aan het eind van de tunnel kan zien op financieel gebied, anders zie ik het echt somber in en blijven we ook die jaren erna op dat niveau NAC hangen.
En Feyenoord is op zoveel fronten gewoon springlevend, de jeugd als bewijs in het eerste.
Op 0 beginnen is niet nodig, die lijn is al tijden ingezet (geen nieuwe spelers, extra bezuinigingen enz), alleen mag er op bestuurlijk niveau wel even verder gesaneerd worden.
quote:Feyenoord moet investering van tien miljoen volgend jaar terugbetalen
Geschreven op 2010-09-23 om 13:20:39 | Bekeken: 812 | Reacties: 28 | Foto: OrangePictures | Bron: Voetbalzone
Chris Woerts ontkent dat zijn huidige werkgever CAA (Creative Artists Agency) het bedrijf is dat tien miljoen euro in Feyenoord heeft gestoken. RTV Rijnmond kwam woensdagavond met dit bericht op de proppen, maar een dag later zegt Woerts tegenover hetzelfde medium dat hier niets van klopt. Wél heeft de voormalig commercieel directeur van Feyenoord de investeerder geïntroduceerd bij de Rotterdamse club.
Woerts verliet Feyenoord in 2008 na een periode van acht jaar bij de Rotterdamse club. Hij vertrok naar Sunderland, waar hij korte tijd actief was, en werkt niet bij investeringsmaatschappij CAA Sports: een managementbureau dat onder andere de belangen vertegenwoordigt van David Beckham en Real Madrid-aanvaller Cristiano Ronaldo.
Negen maanden geleden bracht Woerts Feyenoord in contact met een internationale investeringsmaatschappij, dat woensdag tien miljoen euro naar Rotterdam-zuid overgemaakt. Woerts zelf was toen nog werkzaam bij de Engelse voetbalclub Sunderland. De investeringsmaatschappij, die eerder bij Vitesse en NEC instapte, wil niet in de publiciteit komen.
Feyenoord gebruikt het geld om de komende maanden aan al haar verplichtingen te kunnen voldoen (salarissen betalen, huurachterstand wegwerken, etc.). Het is de bedoeling dat de club het geld volgend seizoen terugbetaald, maar hoe Feyenoord dat voorelkaar denkt te krijgen, is op dit moment nog niet bekend. De verwachting is dat aan het huidige seizoen een tekort van 2,5 miljoen euro wordt overgehouden.
Kastanjes is toch 17?quote:Op donderdag 23 september 2010 13:21 schreef Paul-89 het volgende:
Feyenoord heeft behoefte aan spelers als : El Akchaoui,Grindheim,Granqvist etc. het zullen allemaal niet de beste spelers ter wereld worden maar ze zijn fysiek sterk, werken hard en hebben toch al wat ervaring en zitten op een leeftijd dat ze 'top' zijn. Oftewel redelijk stabiele spelers in een team. Maar nu heb je een gat van 20 jarige tot aan iemand van 41.
Ja, volgende week word hij 18quote:
De spelersvrouwen verkopen?quote:Op donderdag 23 september 2010 14:04 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Ik voorzie een terugbetaling in natura.
Lekker doorzichtig. Je doet de ervaren jongens weg en gaat dan roepen dat je ervaring mistquote:Op donderdag 23 september 2010 12:37 schreef Lastpost het volgende:
[..]
Wat een slap gelul, het is puur dat die financiën dramatisch zijn, anders had het Feyenoord met deze kern jeugdige voetballers gewoon meegedaan om de bovenste 4/5 plekken.
We missen gewoon de ervaring en routine en het type Van Bommel/Bosvelt/Gattuso op het middenveld, dat zou echt een wereld van verschil maken en zorgt ervoor dat andere jongens ook gewoon met vertrouwen kunnen spelen.
1. Er is een verschil tussen ervaren jongens van de leeftijd 26-27-28 etc. en ervaren jongens die over de top zijn, 31-32-33 etc.quote:Op donderdag 23 september 2010 14:07 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Lekker doorzichtig. Je doet de ervaren jongens weg en gaat dan roepen dat je ervaring mist.
Waarom gisteren weer de bestuurskamer bestormen?? Laat ze nou eens nadenken voordat ze weer gaan rellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |