quote:Op donderdag 23 september 2010 09:40 schreef lezzer het volgende:Jajaja, maar die was vroegah nog niet zo sexy.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
Wij gaan binnenkort foto's laten maken. Misschien kunnen we vragen of er zoeen van ons gemaakt kan worden en dan zo hard gefotoshopt dat ie weer sexy isquote:Op donderdag 23 september 2010 09:41 schreef Brittie het volgende:
Fijjjjjn die foto's. Vooral die laatste ook, prrr
Nee, da's waar.quote:Op donderdag 23 september 2010 09:41 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Jajaja, maar die was vroegah nog niet zo sexy.
Ik denk dat we Brittie zo voor tien twee minuutjes kwijt zijnquote:Op donderdag 23 september 2010 09:48 schreef Vanyel het volgende:
Hield jij niet ook van Bette in pak?
Ja héél erg.quote:Op donderdag 23 september 2010 09:48 schreef Vanyel het volgende:
Hield jij niet ook van Bette in pak?
Hmmm dat betwijfel ikquote:Op donderdag 23 september 2010 09:49 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ik denk dat we Brittie zo voor tien twee minuutjes kwijt zijn
Ik ging in 86 naar de middelbare school. Ik zag laatst nog een filmpje van Maywood uit die tijd, met van die vleermuismouwenquote:Op donderdag 23 september 2010 09:50 schreef Vanyel het volgende:
Ja dat heb ik geloof ik een beetje gemist. Basisschool tot 87, wij waren nog heel braaf en gewoon met staartjes enzo.
Mmm, kantoor, bette in pak, even naar het toilet...quote:Op donderdag 23 september 2010 09:50 schreef Brittie het volgende:
[..]
Hmmm dat betwijfel ikTis ook weer zowat om naar de wc op het werk te vluchten.Die omgeving doet Bette in pak geen recht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Da's mijn bouwjaarquote:Op donderdag 23 september 2010 09:51 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ik ging in 86 naar de middelbare school. Ik zag laatst nog een filmpje van Maywood uit die tijd, met van die vleermuismouwen
Ik was er al bang voorquote:
Gelukkig maarquote:Op donderdag 23 september 2010 09:55 schreef lezzer het volgende:
[..]
Ik was er al bang voor
En toch, ik vind het niet erg.
Inmiddels zijn we over naar Spigt.quote:
Gelukkig maar.quote:Op donderdag 23 september 2010 09:59 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Inmiddels zijn we over naar Spigt.
Das precies wat ik probeer te bereikenquote:Op donderdag 23 september 2010 10:00 schreef lezzer het volgende:
Ja, dit gaat Brittie natuurlijk niet meer redden zo.
Mijn vrouw is wel gewoon thuis en ik heb het al moeilijk
Je wil me weg hebben?quote:Op donderdag 23 september 2010 10:01 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Das precies wat ik probeer te bereiken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |