Op foto's te zien aardig wat jonge gasten. Leeftijd is er normaal veel hoger. Jammer dat ik er afgelopen vrijdag niet bij was, baal er beetje van dat DM altijd op vrijdag is.quote:Op maandag 27 september 2010 20:40 schreef haakon het volgende:
[..]
geen qlimax, wel Fusion met GTP-bus
lucky was redelijk druk, maar vond het niet vervelend druk maar gezellig druk. Jonge mensen viel best mee ?
quote:Hardtraxx Community Sessions #5: The Pitcher
Zoals aangekondigd nodigen wij voor Hardtraxx Community Sessions iedere laatste woensdag van de maand een artiest uit die bij het grotere publiek bekend is. Met Q-dance Presents Fusion voor de deur presenteren wij jullie: The Pitcher, die de 5de Hardtraxx Community Session op zich neemt.
Tune vanaf woensdag 29 september om 17:00 in op Dance Tunes Radio, via:
- Winamp
- Windows Media Player
- iTunes
Over The Pitcher
Op weg naar de top van de Hardstyle DJ’s noemen zijn collega-producenten zijn muziek ’smaakmakend’ en ‘revolutionair’.
Met een van de Donkey Rollers producenten aan het roer heeft The Pitcher al een aantal hits gescoord zoals de klassieker “Pump It Loud” en “I Just Can’t Stop”, later gecoverd door de Duitse techno-band Scooter.
Het verschil tussen The Pitcher en andere Hardstyle DJ’s is zijn veelzijdigheid als DJ. The Pitcher weet hoe je het publiek pakt, zoals hij al bewezen heeft met zijn legendarische Defqon.1 set.
Een meester als het gaat om het winnen van de menigte, The Pitcher vergeet nooit waar het allemaal om draait: “Geniet van de muziek”.
Onlangs heeft The Pitcher nog bekend gemaakt dat er aan een artiesten album wordt gewerkt. De release datum staat op november 2010.
Hardtraxx Community Sessions
Hardtraxx Community Sessions is een radio show op Dance Tunes Radio waarmee elke week 1 DJ uit de Hardtraxx community in de schijnwerpers wordt gezet met berichtgeving op de homepage van Hardtraxx en onze social media, wat garant staat voor duizenden weergaven. Tevens proberen wij eens per maand een artiest te strikken die bij het grotere publiek bekend is.
Aanmelden kan nog steeds, maar vanwege de vele aanmeldingen doe je er goed aan jezelf zo uitgebreid mogelijk voor te stellen. Wij hebben iedere week plek voor 1 DJ, dus moeten helaas keuzes maken. Zie dit nieuwsbericht voor wat wij van jou willen weten.
Degene die door ons worden uitgenodigd om een set te maken voor Hardtraxx Community Sessions krijgen zo spoedig mogelijk bericht.
Ga jij ook naar Fusion dan? en ook met de bus ?quote:Op maandag 27 september 2010 21:57 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Op foto's te zien aardig wat jonge gasten. Leeftijd is er normaal veel hoger. Jammer dat ik er afgelopen vrijdag niet bij was, baal er beetje van dat DM altijd op vrijdag is.
Vet!!quote:Op maandag 27 september 2010 22:30 schreef ElDani het volgende:
Schaamteloos gepromoot, want we zijn der trots op:
[..]
Nee ga niet naar Fusion, zit krap met geld deze maand. Wel kaarten voor Qlimax maar wacht line-up af, als bekende Scantraxx namen er staan gaan ze gelijk weer in de verkoop..quote:Op maandag 27 september 2010 23:06 schreef haakon het volgende:
[..]
Ga jij ook naar Fusion dan? en ook met de bus ?
quote:Op maandag 27 september 2010 20:25 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Aan de foto te zien was het wel heel druk daar in Lucky of niet. Ook aardig veel jonge mensen daar.
quote:Op maandag 27 september 2010 20:40 schreef haakon het volgende:
lucky was redelijk druk, maar vond het niet vervelend druk maar gezellig druk. Jonge mensen viel best mee ?
het was inderdaad gezellig druk, maar ik vond dat er inderdaad veel jong volk was en een aardig deel was ook pauper...quote:Op maandag 27 september 2010 21:57 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Op foto's te zien aardig wat jonge gasten. Leeftijd is er normaal veel hoger.
Wat onze Tukker zegt over HMH/Fusion/nieuwe Frontliner.quote:Op maandag 27 september 2010 19:21 schreef ReMcOrE het volgende:
gezellig volle HMH dus
[..]
dat gaat zeker gebeuren, volle bak in de Bijlmer Bierhal![]()
[..]
daar lijkt het wel op jah... Discorecord afgelopen vrijdag bij Lucky was echt heerlijk, wat een knallen![]()
I Saw It vind ik niet echt wat
[..]
[..]
mooi dat het uitverkocht is... maar balen voor jou; fingers crossed voor morgen!
Superbash staat ook in de planning hierquote:Op dinsdag 28 september 2010 08:32 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Nee ga niet naar Fusion, zit krap met geld deze maand. Wel kaarten voor Qlimax maar wacht line-up af, als bekende Scantraxx namen er staan gaan ze gelijk weer in de verkoop..
Over 2 weken nog wel Superbash in Enschede.
Bijlmer Bierhalquote:Op dinsdag 28 september 2010 11:24 schreef haakon het volgende:
Hardstyle Music Hall, here we come ofniet dan !
het project 2 Sidez is gestopt, is al paar weken bekendquote:Op dinsdag 28 september 2010 11:39 schreef eNGine10 het volgende:
Alleen jammer dat 2-sidez er niet weer staat, maar goed.
fijne lijnquote:Op dinsdag 28 september 2010 11:33 schreef eNGine10 het volgende:
Ran-D
Psyko Punkz
Zatox (IT)
B-Front
Frequencerz
Adaro
Redixx
Trouble Torch
Re-Mo
Ohquote:Op dinsdag 28 september 2010 11:42 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
het project 2 Sidez is gestopt, is al paar weken bekend
al staan ze nog wel op Partyflockquote:Op dinsdag 28 september 2010 11:49 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
OhZo strak volg ik het allemaal niet.
Wel jammer, vond het die paar keer dat ik ze gezien heb wel speciaal.
Nice, toch nog het overwegen waard omdat ik niet naar Rawbass ben gegaan...quote:Op dinsdag 28 september 2010 11:33 schreef eNGine10 het volgende:
Inshock Overdose - Ran-D Starts A Fire
Ran-D
Psyko Punkz
Zatox (IT)
B-Front
Frequencerz
Adaro
Redixx
Trouble Torch
Re-Mo
Hosted By:
MC Rems
VJ Vidolic
op zich..kan ik hier wel mee uit de voetenquote:Op dinsdag 28 september 2010 11:33 schreef eNGine10 het volgende:
Inshock Overdose - Ran-D Starts A Fire
Ran-D
Psyko Punkz
Zatox (IT)
B-Front
Frequencerz
Adaro
Redixx
Trouble Torch
Re-Mo
Hosted By:
MC Rems
VJ Vidolic
Hmm.. voor de vocals zijn dezelfde samples gebruikt als Music or noize. Dacht eerst dat het een remix ofzo was.quote:Op dinsdag 28 september 2010 10:44 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Ik weet niet wat ik hiervan moet denken. 13 in een dozijn track?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |