Ja, zoietsquote:Op woensdag 22 september 2010 17:58 schreef JaniesBrownie het volgende:
Want hara legt als ze mafia is ineens de hints op dezelfde manier uit als Timmmmm en ik?
Nee, je wil hara eigenlijk altijd lynchen omdat je der niet vertrouwt. Dus als ze het ook maar 1 keer verkeerd heeft, vermoorden we haar.quote:Op woensdag 22 september 2010 17:58 schreef JaniesBrownie het volgende:
Want hara legt als ze mafia is ineens de hints op dezelfde manier uit als Timmmmm en ik?
Ik ookquote:Op woensdag 22 september 2010 17:59 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nee, je wil hara eigenlijk altijd lynchen omdat je der niet vertrouwt. Dus als ze het ook maar 1 keer verkeerd heeft, vermoorden we haar.
en ik los hints meestal best goed op
Die zoek ik ook altijd voor online, even bookmarkenquote:
ik heb nog niet teruggelezen.... maar het is toch nog steeds 24 uur nacht en dan 24 dag toch?quote:Op woensdag 22 september 2010 18:10 schreef Harajuku. het volgende:
Maar eh, met die nieuwe tijden, de eerste doden komen overmorgenavond pas?
Nee toch!?quote:Op woensdag 22 september 2010 18:10 schreef Harajuku. het volgende:
Maar eh, met die nieuwe tijden, de eerste doden komen overmorgenavond pas?
Ja, hallo, dan zijn de inschrijvingen gesloten. Daarna moeten alle PMs nog worden verstuurd. Duurt nog wel een dik anderhalf uurquote:
Ja maar morgenavond hebben we dan een BM denk ik, en dan heeft de mafia daarna 24 uur om de doden in te sturenquote:Op woensdag 22 september 2010 18:11 schreef -Engel- het volgende:
[..]
ik heb nog niet teruggelezen.... maar het is toch nog steeds 24 uur nacht en dan 24 dag toch?
en voor 19:00 moet je stemmen
Maar je vergeet de BM-verkiezingen, daarna begint het spel pas.quote:Op woensdag 22 september 2010 18:12 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Nee toch!?
Gewoon 24 cyclus geloof ik? Dus morgenavond.
Ik dacht dat het zo zit nu:quote:Op woensdag 22 september 2010 18:12 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Nee toch!?
Gewoon 24 cyclus geloof ik? Dus morgenavond.
Daar hebben ze toch niet zo lang voor nodig?quote:Op woensdag 22 september 2010 18:12 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ja maar morgenavond hebben we dan een BM denk ik, en dan heeft de mafia daarna 24 uur om de doden in te sturen
Ja, zo is het met 24 uur cycles.quote:Op woensdag 22 september 2010 18:13 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik dacht dat het zo zit nu:
We beginnen vanavond. Morgen om 21.00 BM gekozen, dagpost, dan, 24 uur later de nachtpost, waarin de doden staan.
Dus de mafia en BM-cycle gaan door elkaar lopen?quote:Op woensdag 22 september 2010 18:13 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Daar hebben ze toch niet zo lang voor nodig?
De BM wordt gekozen voor 1400 uur dacht ik ergens gelezen te hebben, dus dan kunnen 's avonds gewoon de kills worden gepm'd
Lolquote:Op woensdag 22 september 2010 18:14 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik heb WAAA nu als hoofdfoto.
Denk ik dan
Zoiets dacht ik ook ergens gelezen te hebben...quote:Op woensdag 22 september 2010 18:13 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Daar hebben ze toch niet zo lang voor nodig?
De BM wordt gekozen voor 1400 uur dacht ik ergens gelezen te hebben, dus dan kunnen 's avonds gewoon de kills worden gepm'd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |