ik ben onderweg naar Ehvquote:Op woensdag 22 september 2010 18:26 schreef Stereotomy het volgende:
Ben naar Den Bosch - AZ voor de bekerwedstrijd
ik zag bij jou een link naar uitleg over de 4. ik zag geen test. moet ik dan verder lezen?quote:Op woensdag 22 september 2010 18:29 schreef Bluezz het volgende:
[..]
[..]
Ja is leuk, allebei en jouw eten klonk ook lekker
@ Schele tail : kijk mijn posts maar na
Wel vrij vroeg (geen spijt van hoor). Zeker in vergelijking met mn klasgenoten en vrienden. Oh en het was wel mn vriendje destijds, niet echt een scharrel ofzo.quote:Op woensdag 22 september 2010 18:24 schreef FutureFairytale het volgende:
Aure; op welke leeftijd had jij seks dan?![]()
en jij Steer?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Er is deze http://www.123test.nl/jung-persoonlijkheidstest/quote:Op woensdag 22 september 2010 18:30 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ik zag bij jou een link naar uitleg over de 4. ik zag geen test. moet ik dan verder lezen?
Steer is net als jij nog maagd.quote:Op woensdag 22 september 2010 18:24 schreef FutureFairytale het volgende:
Aure; op welke leeftijd had jij seks dan?![]()
en jij Steer?
quote:Op woensdag 22 september 2010 18:25 schreef Bluezz het volgende:
Oe, salade, een op de huid gebakken eendje met lang ingekookte balsamico/honing/bouillon saus wasgolfer = topkok
je was gewoon 16quote:Op woensdag 22 september 2010 18:34 schreef Memento-Mori het volgende:
Ik was bijna 17, paar weken voor verjaardag
quote:Op woensdag 22 september 2010 18:30 schreef Aure het volgende:
[..]
Wel vrij vroeg (geen spijt van hoor). Zeker in vergelijking met mn klasgenoten en vrienden. Oh en het was wel mn vriendje destijds, niet echt een scharrel ofzo.ik heb ook niet echt spijt maar moet er wel om lachen als ik eraan denkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
quote:Op woensdag 22 september 2010 18:42 schreef FutureFairytale het volgende:
heb nog steeds trek na de tortellini van net
Succes! Ben benieuwd wat je er van vindt!quote:Op woensdag 22 september 2010 18:45 schreef Sunnythesun het volgende:
Zo, ik ga eens kijken of dat Xco wat is voor me.. ben dood moe, maar ik ga toch maar gewoon.. Over 1,5 uur zit ik weer thuis, dus het is te overzien![]()
Succes, je kan het!! Ik hoor er echt hele goede dingen overquote:Op woensdag 22 september 2010 18:45 schreef Sunnythesun het volgende:
Zo, ik ga eens kijken of dat Xco wat is voor me.. ben dood moe, maar ik ga toch maar gewoon.. Over 1,5 uur zit ik weer thuis, dus het is te overzien![]()
anders geef je het maar aan mijquote:Op woensdag 22 september 2010 18:46 schreef Aure het volgende:
[..]
Ik heb echt hongerrr, maar mn huisgenoot is nog niet klaar met kokenHet moet wel echt heel lekker zijn als ik zo lang op mn eten moet wachten
De tweede mag er ook zijnquote:Op woensdag 22 september 2010 19:02 schreef golfer het volgende:
Wat een mooi doelpunt net van Ajax. Prachtige passeeracties van Josefzoon en zijn voorzet afgerond door Hamlap.
Ja, mooie voorzet die er gewoon invloog.quote:
Ja, lekker onbevangen aan het dribbelen ook, leuk om dat weer eens te zien.quote:Op woensdag 22 september 2010 19:12 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, mooie voorzet die er gewoon invloog.![]()
Leuk spelertje, die Jozefzoon.
ik vind mezelf niet klein hoor. las dat de gemiddelde Nederlandse vrouw precies mijn lengte isquote:Op woensdag 22 september 2010 19:33 schreef flying-dutchman het volgende:
Zo even een docu aan het kijken want de wedstrijd die ik aan het kijken was niet live en ze hebben er wel erg iri in geknipt. Gaat over Noord Korea.... best bizar dat gemiddeld kind van 7 in NK 20 centimeter kleiner is en 10 kilo lichter dan een kind uit ZK.
Bij een grenspost staan er van de Noord Koreanen 3 officieren die de grens in de gaten te houden... 2 letten er op elkaar zodat ze niet de grens overlopen en de derde let er op dat er niemand aan komt rennen vanuit NK die naar ZK wil (dus met rug naar de grens).
OEPS! vergeten de was aan te zetten....quote:Op woensdag 22 september 2010 20:11 schreef FutureFairytale het volgende:
blegh ik wil naar bed maar moet nog de was opvouwen
quote:Op woensdag 22 september 2010 18:46 schreef LieLie het volgende:
[..]
Succes! Ben benieuwd wat je er van vindt!
ojeequote:Op woensdag 22 september 2010 20:12 schreef flying-dutchman het volgende:
[..]
OEPS! vergeten de was aan te zetten....
morgen dan maar
Ik voel me eigenlijk wel weer goedquote:Op woensdag 22 september 2010 20:26 schreef FutureFairytale het volgende:
alles goed Sarabi? ging werken ok? of nog niet lekker?
Haha, hier was het terugzetten van de borden in de kast ook nog niet grappig vanavondquote:Op woensdag 22 september 2010 20:20 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
dat was leuk!!! Ik ga morgen wel flinke spierpijn hebben
![]()
Dit werkt echt heel erg op het bovenlijf: armen, buik.. en dat ontbreekt er bij mijn gewone fitness aan omdat ik de gewichtapparaten niet leuk vind en alleen op conditie en benen train dus eigenlijk.. Maar man! Wat een slavendrijfster![]()
ik heb nog nooit zo iets gedaan met muziek en iemand die er voor staat te tetteren dus het is even wennen
Maar ik pikte het toch goed op zo voor een eerste keer vond ik zelf
![]()
@ Bluezz: Xco is aerobic maar dan met een staaf met grind er in in je handen.. dat zorgt voor gewicht en doordat het grind heen en weer zwiept ben je steeds aan het corrigeren.. best zwaar zo alles bij elkaar dus![]()
Zo en nu even lekker douchen..
quote:Op woensdag 22 september 2010 20:24 schreef Sarabi het volgende:
Ik ben weer klaar met werken (ik wou afgewerkt typen maar de niet brabanders zullen dat wel raar vinden klinken)
Best moe maar ik zag Xco voorbij komen? Iemand ervaring daar mee? Ik wil het wel een keertje gaan proberen
Edit ahh Sun was hetmaar wel voor herhaling vatbaar?
Lekker fanatiekquote:Op woensdag 22 september 2010 20:39 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
ik heb meteen mijn abbo op onbeperkt laten zetten.. volgende week maandag ochtend gewoon fitness en dan woensdag avond Xco!
maar dan maak ik wel een alarm in mjin foon... nijdige vrouwen zijn niet tofquote:Op woensdag 22 september 2010 20:25 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ojee![]()
morgen kan ook nog. je hebt nu geen nijdige vriendin gelukkig![]()
was is opgevouwenecht... ik doe nog eens wat in het huishouden
Nee, van 19.00 tot 20.00quote:Op woensdag 22 september 2010 20:39 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Lekker fanatiek
Is het bij jullie ook maar 45minuten dat Xco?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |